Гомеопатичні засоби від ревнощів

Apis mellifica – зайнятий як бджола. Ревниві трудоголіки. Вони дуже захищають сім’ю та близьких. Коли хтось загрожує їхній безпеці, їх дому, їхнім стосункам, вони готові вжалити. Вони підозрілі. Фізично вони схильні до проблем слизових оболонок, шкіри та суглобів. Незграбний.

Arsenicum – люди вибагливі, порядні та непосидючі. Вони заздрять тому, хто більш акуратний і має більш естетично витончені речі.

Hyoscyamus – балакучі, підозрілі та нескромні. Ревнощі можуть бути настільки сильними, що вони діють необдумано. Напади сміху з неважливих речей. Страх бути отруєним. Боїться їжі, ліків і напоїв.

Lachesis — балакучі, підозрілі люди з роздутим животом. Заздрість діє як словесна образа. Ревнощі посилюються перед менструацією або під час менопаузи.

Lycopodium – неспокійні та напружені люди. Вони зі страхом очікують подій. Вони, як правило, професійні та можуть заздрити досягненням або популярності своїх однолітків.

Nux vomica – дратівливі люди, які вживають стимулятори. Вони нетерплячі, ніколи не задоволені своїм становищем і схильні до ревнощів. Вони часто стикаються з проблемами травлення.

Pulsatilla – боязкі, сентиментальні та дуже мінливі. Вони легко піддаються чужому впливу. Вони рідко відчувають спрагу.

Stramonium – балакучий, швидка зміна настрою. Вони можуть виглядати спокійними, але вони спалахують і вчиняють насильство. У такому настрої вони можуть вкусити, подряпати або вколоти. Так само вони сповнені страхів; темрява, тварини та самотність. Крім того, вони схильні до заїкання.