Гомеопатія при психічних проблемах

Belladonna. Стогони чергуються зі стрибками. Занепокоєння під час менструації. Незв’язне мовлення ввечері. Бред про вовків у кімнаті. Мимовільний гучний сміх. Раптом кричить. Плескає в долоні, хитає головою з боку в бік. Липка слина довгими нитками звисає з губ. Роздягаючись, бігає вулицею в сорочці.

Лють, зі скреготом зубів і конвульсіями. Хапає інших за волосся. Жахливі гримаси. Висовує язик і клацає язиком. Плаксивість і страх. Відчуває наближення смерті. Вона намагається задушити себе, і просить оточення вбити її. Кидається вниз з висоти. Біжить у відкрите поле. Бажає усамітнення і тиші. Дуже стриманий і серйозний. Він хрипить і стогне на видиху. Він усміхається сам собі та часто сміється.

Вночі він встає і ходить задуманий. Безглузді гримаси. Сидить, імітує прання. Сильне тремтіння голови, піна з рота і втрата свідомості. Хлопець не впізнає своїх батьків. Ніщо не приносить задоволення. Гірко плаче, скиглить і ридає без причини. Дратівливий, нічого не хоче робити. Не в настрої говорити. Лаються заїкаючись. Боїться уявної чорної собаки, повішення. Здається, що його тіло розкладається.

Гризе все, що знаходиться поруч. Сильно метається в ліжку. Злий на себе. Крайня байдужість. Зриває нічну сорочку і простирадла. Він б’є себе в обличчя. Пошкоджує себе та інших. Кидається у воду. Фантазії малюють хворим красиві картини. Брехня безглузда і несвідома. Хворому здається, що його ніс прозорий.

Сплутаність свідомості та сплутаність свідомості. Слабкість розуму, тіла і духу. Сонний. Власних родичів не впізнає. Ліва сторона голови здається прозорою з коричневою плямою. Судоми в руці вночі. Думає, що їде верхи на бику. Заціпеніння та оніміння. Він не знає, спить він чи не спить. Йому здається, що він бачить привидів і різних комах. Хворий не спить, але думає, що спить.

Hyoscyamus. Мимовільний сміх із судомним тремтінням. Безсоння при захворюваннях нирок. Обличчя червоне, дике, пульсують сонні артерії. Хоче роздягтися та оголитися. Післяпологовий психоз. Страх бути пораненим. Він бачить людей, яких немає, і не бачить тих, хто є. Хапає постільну білизну. Сардонічна усмішка. Язик сухий, коричневий, потрісканий і тремтить. Спазм горла з великими труднощами при ковтанні.

Dulcamara. Делірій, божевілля. Триденна малярія. Озноб і тремтіння на відкритому повітрі, протязі або вітрі. Печіння по всій спині, з потом на обличчі з помірним жаром. Печіння в обличчі, запор. Вранці рясний піт на голові. Говорить дурниці. Нічого не хоче. Вдень він з усіма свариться.

Helonias. Меланхолія. Апатія. Полегшення від розваг. Хворому стає краще, якщо його відвернути. Занепад духу.

Lilium tigrinum. Плаксивий. Відраза до їжі. Байдужий до рідних. Байдужий до всього. Неспокійний і поспішний. Немає мети. Бажання зробити, але не може зробити.

Cyclamen. У пошуках самотності. Постійно мріє. Не схильний до розмов. Небажання виконувати будь-яку роботу. Примхливий і похмурий. Почуття горя і каяття. Надзвичайна печаль. Думає, що зробив щось погане. До вечора з’являється відчуття щастя.

Natrium carb. Сумні думки гнітять хворого.

Cicuta virosa. Підозрілий. Йому все здається незнайомим і страшним. Вистрибує з ліжка, танцює, співає. П’є багато вина, стрибає по хаті та плескає в долоні. Зневага до людяності та самотності. Прив’язується до об’єктів і дорожить ними. Задоволений собою і дуже веселий.

Chamomilla matricaria. Гіперчутливість нервової системи (Coffea, Ignatia і Belladonna). Сильна збудливість. Хворий злий і дратівливий. Жінка, яка страждає від пологів або зубного болю. Шлунково-кишкові симптоми з лихоманкою. Обличчя почервоніло. Язик вкритий жовтим нальотом.

Absinthium. Бадьорий настрій змінюється страшним маренням і постійними прогулянками. (Chamomilla, Cina та Artemisia). Хворий неспокійно ходить, бачить усілякі видіння. Безсоння.

Carbo veg. Байдужий, черствий. Тривога і депресія. Сильна дратівливість. Надмірна дратівливість. Дуже чутливий. Він хоче застрелитися з розпачу. Дратівливий і запальний. Мимовільні спалахи гніву.

Capsicum. Смертельна туга. Він мовчить і думає про себе. Ображається через дрібниці. Байдужість до всього. Тихий, похмурий і впертий. Звинувачує інших. Мінливий настрій.

Arnica. Тривога і неспокій. Страхи та тривога. Будь-яка робота дратує. Все дратує. Балакучий. Щасливий. Насуплений. Думки переходять до уявних картин. Сварливий і злий. Лінь займатися бізнесом. Відсутність думок. Похмурий настрій. Чутливий. Збудливий. Нічого не хоче робити. Наляканий. Зневіра. Іпохондрія і тривожність. Байдужість до роботи. Злий і некомунікабельний.

Бажання працювати над літературним твором, але немає на це сил. Надто чутливий характер. Безвихідь. Надмірна збудливість. Може легко сміятися без причини. Сперечається. Ніхто не може йому догодити. Зарозуміла впертість. Легко лякається і плаче. Упертий.

Psorinum. Безнадійні та депресивні пацієнти. Вони сумні та пригнічені.

Acidum picricum. Апатія і слабкість. Байдужість. Слабка сила волі. Відчуття втоми в тілі. Велика байдужість, немає сил щось братися.

Phosphorus. Хворий говорить неохоче або мовчить. Апатія. Пацієнт відповідає повільно. Хворий уникає фізичної та розумової роботи. Пацієнти не можуть ясно мислити. Вони не можуть зосередитися. Думок немає.

Lycopodium. Хворі гарчать і бурчать. Дратівливість вранці після пробудження. Суперечливий і злий. Пригнічена психіка. Оніміння. Пам’яті немає. Пацієнт неправильно вживає слово. Пацієнти щось плутають.

Lachesis. Манія переслідування. Нікому не довіряє. Ліки – це отрута. Смуток і самотність вранці. Ні кохання, ні друзів. Хоче померти. Підозрілий до людей. Ревнощі з докорами та образами. Вони перескакують з теми на тему. Бред з балакучістю. Артикуляція порушена. Розлючена жінка з червоним обличчям і виряченими очима. Екстрасенсорні здібності та ясновидіння.

Aurum. Вони бачать життя в чорному світлі. Хворі плачуть і моляться. Їм не пощастило і вони хочуть смерті. Хворі суїцидальні. Життя важке, і вони в розпачі.

Nux vomica. Хворі чутливі до нешкідливих слів. Боїться смерті. Надзвичайно сильна тривога. Біль нестерпний, і він хоче покінчити життя самогубством. Він думає, що ось-ось помре. Не витримує найменших незручностей. Схильність до примхливого плачу. Примхливий і злий настрій.

Тупий і сварливий. Туга та апатія. Небажання працювати. Він вагається і нерішучий. Не вистачає терпіння працювати. Вони втрачають самовладання від образи та тривоги. Вони схвильовані й озлоблені гнівом.

Veratrum album. Роздратування призводить до божевілля. Лають, звинувачують інших. Хворі мовчать.

Sepia. Страх самотності. Сильна печаль і сльози. Вони байдужі до сім’ї та до роботи. Байдужий до близьких.

Gelsemium. Хворий хоче відпочити. Пацієнт хоче розмовляти та бути в суспільстві. Прострація.

Colocyntis. Він не хоче спілкуватися і бачитися з друзями. Нетерплячий. Пацієнти легко заплутаються.

Cocculus. Сумні та замкнуті пацієнти. Сумні думки роблять їх похмурими. Вони тихо сидять у куточку, повні сумних думок.

Pulsatilla. М’який і лагідний. Поступливий. Пригнічений і сумний, хворий. Вони плачуть за все.

Natrium mur. Депресія і меланхолія. Печаль і плач посилюються розрадою.

Stannum. Прострація. Пацієнти пригнічені та сумні. Вони схильні до сліз. Плач погіршує стан.

Causticum. Безнадійна печаль. Пацієнти бачать все в чорному світлі. Туга від турбот і горя. Смутки чергуються з істериками.

Graphites. Печаль. Хворі плачуть і думають про смерть. Занепад духу.

Actea racemosa. Безсоння. Похмурі та сумні хворі постійно зітхають. Вони бояться зійти з розуму.

Stramonium. Хворі постійно моляться.

Thuja. Душа і тіло ніби розділені. Думає, що його ноги зроблені з крихкого скла. Здається, що в його шлунку живе якась істота. Думає, що перебуває під впливом вищих сил.

Veratrum viride. Післяпологовий психоз. Післяпологова манія. Прискіпливість, настирливість або депресія і страх смерті. Лікар жахає її. Боїться отруїтися. Безсоння. Схоже голова лопне. Повнота голови (Беладонна). Обличчя горить.

Argentum nitricum. Пацієнти імпульсивні. Час, здається, йде надто повільно. Хворі змушені швидко ходити.

Platinum. Патологічна гордість. Занадто висока думка про себе. Дивиться на інших зверхньо.

Natrium sulphuricum. Травми голови призводять до психічних проблем.

Hepar sulphur. Дратівливість і швидка мова від незначних причин.

Iodum. Неспокійні хворі хочуть постійно рухатися. Вони повинні щось зробити.

Tubeculinum. Бажання подорожувати. Космополіти. Хворі не можуть довго перебувати на одному місці.

Cina. Сердиті та злі діти. Б’ються і штовхаються. Діти вимагають, щоб їх носили. Вони не люблять, коли їх торкаються. Вони терпіти не можуть, коли на них дивляться. Діти вимагають речі, а якщо отримують, то викидають. Немовлята плачуть, коли їх носять.

Staphysagria. Пацієнти обурюються вчинками оточення. Вони шкодують про те, що сталося. Вони постійно переживають за майбутнє.

Anacardium. Підозрюють всіх. Вони стурбовані тим, що за ними стежать. Всі прокляті. Вони постійно лаються. У хворого дві волі. Один дозволяє, інший забороняє. Ослаблення пам’яті, боязнь іспитів.

Crocus sativa. Хворі сміються і співають, а потім плачуть і звинувачують інших.

Nux moschata. Пацієнти повинні зібратися з думками, щоб відповісти на найпростіші питання.

Втома мозку – Ph-ac. Розсіяність і розумова недієздатність – Aeth. Блідість, збільшення мигдалин; слабкість мозку після хвороби – Calc-p.

Хронічний головний біль, нервозність і втрата пам’яті від перевтоми; страждання посилюється від холоду і полегшується від тепла – Sil.