Гомеопатія від нудоти

Ipecacuanha. Постійна нудота виходить зі шлунка. Постійна нудота і блювота великою кількістю в’язкого і білого слизу. Гематемезис. Згинання викликає блювоту. Язик густо обкладений білим нальотом. Диспепсія від несвіжих фруктів. Нудота зі здуттям живота. Після блювоти бажання спати. Рясне виділення водянистої слини. Ввечері виділення, зелена слиз.

Зелені, криваві та ферментовані екскременти. Невелика кількість сечі темно-червоного кольору з червоним осадом. Виділення яскраво-червоної крові з матки. Нудота з порожньою відрижкою. Нудота з великим накопиченням слини. Нудота з блювотою. Бліде обличчя. Запалі очі з синіми колами. Часті посмикування м’язів обличчя і губ. Сон після блювоти.

Cocculus. Нудота, блювота, непритомність і сильне запаморочення при піднятті голови. Жінки та нервові діти з вигаданими страхами. Сильна нудота провокується прийманням їжі, пиття, пересуванням, зміною положення, при настанні застуди. Гіркий металічний присмак і повна втрата апетиту. Нестерпність свіжого повітря. Запаморочення з нудотою, яка змушує лежати (Bryonia).

Запаморочення під час сидіння в ліжку або під час водіння. Головний біль, не виносить найменшого світла. Шум викликає блювоту. Печіння в стравоході з присмаком сірки. Крайня залежність від кислого. Відраза до пива. Всі симптоми посилюються під час приймання їжі або пиття. Морська хвороба. Сильна нудота під час їзди в автомобілі.

Colchycum. Нудота від запахів їжі.

Antimonium tartaricum. Сильна нудота і прострація. Блювота і холодний піт. сонливість.

Acidum nitricum. Сильна нудота від жирної їжі. Краще після прогулянки. Нудота з жаром у горлі. Сильна спрага. Ірит і помутніння рогівки. Підвищена кислотність. Сльозотеча з виділенням жовтого гною. Погіршення після їжі та вночі. Метеоризм і рясне потовиділення. Жовтяниця. Печінка збільшена. Цироз печінки. Асцит.

Lobelia. Нудота і блювання зі слабкістю м’язів і великою кількістю слини.

Bryonia. Нудота і непритомність при вставанні з ліжка. Нудота і блювота від руху.

Nux vomica. Нудота і блювота вранці та після їжі.

Pulsatilla. Нудота і блювота ввечері та після їжі.

Гомеопатія при анемії

Ferrum metallicum. Раптова поява рум’янцю на обличчі з вираженою блідістю слизових оболонок. Анемія. Бліде обличчя і бліді губи. Ослаблені люди з вогненно-червоним обличчям. Найменша емоція або напруга викликає червоне, сяюче обличчя. Найменше хвилювання викликає прилив крові до обличчя. Щоки покриваються рум’янцем. Відраза до м’яса. Їжа здається несмачною.

Часті напади нудоти відразу після їжі і опівночі (Arsenicum). Слизові оболонки бліді. Рясні водянисті менструації з домішками крові та болем у животі. Увечері охолонути. Серцебиття з набряком ніг. Лице червоне, а ноги холодні (Беладонна). Обличчя раптово червоніє. Блідість обличчя і губ.

Землистий колір обличчя з синіми плямами. Землистий, жовтяничний колір обличчя. Увечері свербіж в очах, ніби в них пісок посипався. Печіння в очах. Біль у правому оці. Не можу широко відкрити очі. Запаморочення, дзвін у вухах, серцебиття і задишка. Роздуті вени та припливи жару на обличчі.

М’язи слабкі. Похолодання в кінцівках. Ячмінь верхньої повіки, наповнений гноєм. Нижні повіки заповнені гнійним слизом. Простріли в ліве око. Пульсівний головний біль. Припливи жару на обличчі. Краще після неквапливої ​​прогулянки. Блювота неперетравленою їжею після кашлю. Блювота опівночі.

Manganum. Анемія (Ferrum) з розладами шлунка та втратою апетиту. Рясна нічна пітливість. Червоні плями на щиколотках. Жовтяниця. Червона, блискуча припухлість суглобів. Нагноєння шкіри в області суглобів. Кожна травма нагноюється. Виразки, з синім обідком після нагноєння.

Rhus tox. Блідість обличчя, сині кола навколо очей. Обличчя спотворене, ліва сторона стягнута спазмом м’язів. Набряк, печіння і свербіж обличчя і повік. Дрібні лусочки на обличчі. Піт на обличчі, без спраги. Обличчя вкрите везикулами з жовтою рідиною. Запалення повік. Відчуття посмикування лівої верхньої повіки. Сверблячка в зовнішньому куточку правого ока. Печіння в правому оці.

Ipecacuanha. Бліде обличчя з синіми колами навколо очей. Міліарні висипання на лобі та щоках. Кровотеча з носа. Розширення зіниці. Сухість повік із сонливістю. Червоні запалені очі. Простріли в лобі від дотику. Біль в області чола посилюється при нахилі. Тупість слуху на праве вухо. Губи покриваються афтами. Печіння в губах і на краю язика. Коли лежить, з рота тече слина. Поколювання в стравоході. Після їжі позіхає і потягується.

Alumina. Анемія у молодих дівчат з мізерними менструаціями. Запор. М’який стілець (Bryonia). Сухість у носі. Косоокість при прорізуванні зубів. Хворий плаче (Pulsatilla). Погіршення після пробудження (Lachesis, Pulsatilla, Sepia). Іпохондричний. Втома і байдужість до роботи. Година здається їм півдня. Запальний характер (Nux vomica, Bryonia). Харчується свинцем, крейдою і вапном. Рясні тягучі білі з жовтого слизу стікають по стегнах. Часті запаморочення. Об’єкти рухаються.

Продовжити читання “Гомеопатія при анемії”

Гомеопатія від алкоголізму

Зловживання алкоголем

Nux vomica. Захворювання, викликані зловживанням спиртними напоями, сильно приправленою їжею, проносними засобами. Гастрит від алкоголю та надмірної їжі. Сухість у роті без спраги. Запор. Відрижка. Біль у потилиці або над лівим оком. Кислий присмак у роті, скупчення газів і позиви до блювоти.

Хвороба від надмірної їжі та красивого життя. Тонкий, худий, жовтий і жилавий алкоголь. Раннє пробудження, о 3 годині ночі. Неефективні позиви до стільця. Біль у животі від їжі. Болі повертаються щоранку і супроводжуються кислою блювотою і безрезультатними позивами на стілець. Усуває наслідки аллопатичного лікування.

Acidum sulphuricum. Алкоголіки, п’яні до крайності (Nux vomica). Вони бліді, зморшкуваті та холодні. Алкогольна диспепсія. Хронічний гастрит з підвищеною кислотністю. астенія. адинамія. Немає апетиту. Потреба в алкоголі. Кровотеча. Гірше вранці. Сильна інтоксикація. Краще від алкоголю. Вони не можуть навіть їсти чи пити воду без горілки. Кашель викликає біль у печінці. Водяниста діарея з неприємним запахом. Вони завжди кудись поспішають. Гемороїдальні вузли, що горять, заповнюють всю пряму кишку.

Рідкі виділення з прямої кишки. Поспішний, спритний і непосидючий пацієнт. депресія. Пацієнт повільно відповідає на запитання (фосфорна кислота). Хворий тремтить з голови до п’ят. Загострене, бліде обличчя з синіми колами під очима. Відчуття, ніби яєчний білок засох на шкірі. Відчуття холоду і розслаблення в шлунку викликає у хворого потребу в міцних алкогольних напоях.

Syphilinum. Алкоголізм. Хронічний тонзиліт. Сечовипускання сповільнене. Розростання аденоїдів. Анорексія у дітей. Відраза до м’яса. Тріщини заднього проходу і прямої кишки. Кислотність з печією. Виразки шлунка або дванадцятипалої кишки. Запор.

Opium.. Алкоголізм з оглушенням. Сильна сонливість. Кома. ступор. Зіниці значно звужені або сильно розширені. Темно-червоне обличчя. Обличчя фіолетове та набрякле. Алкоголізм. Делірій гарячка. Видно, як тварини вистрибують з різних кутків кімнати (Lachesis. Stramonium). Кашель з нападами задухи в алкоголіків. При кашлі синіє обличчя. Кровохаркання в алкоголіків.

Грудна клітка гаряча, а кінцівки холодні. Кашель з відхаркуванням пінистого слизу та крові з сонливістю (Antimonium tartaricum). Безсоння з погіршенням слуху. Він бачить страшних привидів. Міцний сон зі свистячим диханням. апоплексичний удар. Пронос від страху і холоду. Блювота від негативних емоцій. Повільний, повний пульс. Хропіння під час дихання.

Sulphur. Головний біль в алкоголіків. Гірше від алкоголю. Гастрит від надмірного вживання алкоголю і борошняної їжі. У хворого спостерігається нестерпність молока. Кисла блювота у п’яних. Голод о 11 ранку. Після їжі здувається живіт. Похолодання і зморщування статевих органів. Припливи тепла від найменшого руху. Слабкість вранці. Погіршення від кави.

Тяга до пива та алкогольних напоїв. Багато п’є і мало їсть. Відраза до м’яса. Молоко викликає кислу відрижку. Печінка ущільнена, жовтяниця. Сильний неприємний метеоризм у вечірній час. Великий живіт і виснажені кінцівки. Вони не люблять митися. Хронічні запори. Печіння в задньому проході при геморої. Чергування діареї та запору.

Lachesis. Нервова слабкість і тремтіння у п’яних. Жовтяниця. Смердючий, рідкий стілець. Гірше навесні. Язик гладкий, червоний і блискучий (Kali bichromicum). Живіт роздутий. Від вина і кислот хворому стає гірше. Поперек хворого дуже чутливий до дотику (Herasulph.). Спазми шлунка. Блювота жовчю і слизом. Метеоризм краще після відрижки. Відрижка виникає швидко і стискає горло. Хтиві фотографії, але слабка ерекція.

Carbo veg. Диспепсія від гулянок, рясної їжі та алкоголю. Похмілля. Головний біль вранці в спині. Гудіння в голові. Гірше в теплому приміщенні. Біль переходить через голову в очі. Незграбний, товстий і ледачий. Нудота і слабкість. Диспепсія від жирної їжі, м’яса, соусів. Молоко викликає здуття живота газами. Відрижка і бурчання в животі. Згірклий або гнильний присмак у роті. Запор. Геморой після застілля. Виходять сині шишки. Водяниста діарея з сильними позивами.

Veratrum album. Запаморочення в алкоголіків. Втрата контролю над своїми рухами. Холодний піт на лобі. Говорити про невдачі інших. Метатися по кімнаті з криками або сидіти в задумі. Раптова непритомність. Втрата зору з холодним потом на лобі. мігрень. Схоже, на голову поклали шматок льоду. Післяпологова манія і судоми. Синювате й опухле обличчя з виряченими очима. Бажання рвати та кусати. Екстремальна розвага. Здається, що жмут волосся електризується. Волосся дибки встають.

Продовжити читання “Гомеопатія від алкоголізму”

Гомеопатія при кон’юнктивіті

Запалення слизової оболонки повік

Euphrasia та Allium cepa зазвичай асоціюються з сінною лихоманкою або звичайною застудою. Вони ніби суперечать один одному. Allium cepa має відчуття печіння в носі, але легке рясні сльози (навіть якщо горять самі очі). Euphrasia — навпаки; помірні виділення з носа, але пекучі сльози, які залишають сліди на обличчі.

Euphrasia officinalis. Запалення кон’юнктиви та слизової оболонки носа. Запалення повік. Повіки червоні, набряклі, темно-червоні з виразками. Сльози їдкі, рясні та викликають виразки шкіри. Пацієнт не витримує сонячного та штучного світла (беладонні гірше від штучного світла.

Аконіт від сонячного світла. Кон’юнктивіт. Дрібні бульбашки та слизова плівка на рогівці погіршують зір. Краще витирати очі або моргати. Кон’юнктивіт при травмі. Пекучий, стрілючий біль з їдкими сльозами. Схильність до накопичення липкого слизу на рогівці. Кислотна сльозотеча. Їдкі та пекучі сльози. світлобоязнь. Не їдкий нежить.

Mercurius solubilis. Блефарит і кон’юнктивіт після застуди. Гірше від тепла вогню.

Angustura vera. Різкий біль над очима. Червоні очі горять жаром. Тиск у правому оці ввечері. Звуження зіниці. Сухість і свербіж під верхніми століттями. Розширення зіниці. Вранці туман перед очима. Сильне печіння у внутрішніх куточках очей увечері. Бачить віддалені предмети більш різко і чітко, хоча зазвичай короткозорий.

Argentum nitricum. Повіки червоні та набряклі, але очі не гноїться. Фурункул на лівій скроні. Гризучий, роздираючий біль у вилицях. Тягне біль у м’язах обличчя. Сильний свербіж навколо куточків очей.

Argentum nitricum. Особливо страждають внутрішні куточки очей, червоніють і набрякають. Хворий неспокійний, але паніки немає. Краще заплющити очі та натиснути на них.

Graphites. Збільшення лімфовузлів на шиї та під пахвами. Діатез у дітей (Calcarea ostrearum. Sulphur і Silicea). Великий і твердий живіт. Діарея з неприємною неперетравленою їжею. Блефарит куточків очей. Повіки тріскаються і кровоточать. Ектропіон – повіку вивертається назовні.

Ентропіон – повіку завертається всередину. Вії подразнюють очі. Тверді ячмені на краях повік. Кон’юнктивіт з гнійничковими висипаннями. Екзема з густими жовтими липкими виділеннями, схожими на мед. Краї повік покриваються тріщинами та жовтими кірками. Врослі вії, запалення повік і екзема.

Nux vomica. Крововилив в кон’юнктиву. Похмільний кон’юнктивіт

Helleborus. Пульсація в лобі з жаром в обличчі. Тремтіння брів і щік, жар на обличчі. Біль у внутрішньому куточку правого ока при закритому оці. Сверблячка в куточках очей. Набряклі червоні повіки. Денне світло викликає біль. Розширені зіниці. Всю ніч болить праве вухо. Біль в корені носа. Сверблячка під носом. Жовтуватий колір обличчя. Блідість обличчя і жар в голові.

Stannum. Від сліз хворому стає гірше.

Lilium tigrinum. Схильність до сліз.

Rhus toxicodendron. Рясні сльози роз’їдають шкіру. Рясні гнійні виділення з правого ока. Біль переходить від ока до потилиці. Неспокій вночі. Кон’юнктивіт від застуди.

Borax. Клейкі вії склеюються і загортаються всередину.

Arsenicum album. Пульсація в очах, після півночі. Тремтіння повік. Біль над лівим століттям. Запалі очі. Їдкі розриви та виразки на рогівці. Горить, як вогонь, після півночі. Краще з гарячої води. Виражена тривога. Малюнок біль в очах. Жовтий колір обличчя. Сильно болить праве око всередині.

Вени повік розширені та звивисті. горіння. Повіки горять, як вогонь. Кон’юнктива червона і набрякла. Гнійні виділення і печіння, але теплі компреси знімають біль. Повіки покриваються кірками, а вії випадають. Хворий в паніці, його нелегко заспокоїти.

Малюнок біль в очах. Малюнок біль в очах. Малюнок біль в очах. Білі плями або точки перед очима. Свербіж і печіння навколо очей і в області скронь. Виснажливе лоскотання в очах. Біль у лівому оці. Злиплі повіки вранці. Звужені зіниці. Чутливість до світла. світлобоязнь. Тривале порушення зору. Напружений, переляканий погляд.

Продовжити читання “Гомеопатія при кон’юнктивіті”

Гомеопатія від болю в області серця

Bryonia. Хворий стогне від колючого болю в грудях. перикардит; гострий біль, що посилюється при русі. Важкість у грудях зникає після їжі. Грудна клітка забивається слизом, який важко відкашлюється. Вранці він сильно чхає і позіхає. Голос хриплий і грубий. Захриплість і нежить. Сильний нежить з болем у лобі.

Нудота викликає кашель. Сильний кашель вранці з виділенням слизового мокротиння. Відкашлює невеликі грудочки згорнутої крові. Відкашлює жовтий слиз із горла. Тепло в грудях і обличчі. Біль посилюється від найменшого руху і натискання. Погіршення від ходьби, руху, дотику або зміни погоди.

Anacardium. Ревматичний перикардит. За одним ударом в серце відразу йде другий, а потім довга перерва. Відчуття, ніби в хребет вбитий цвях. Рух тіла болячий, ніби цвях вбитий далі в тіло. Слабкість в колінах. Таке враження, що коліна туго забинтовані.

Eupatorium perfoliatum. Біль у грудях при кашлі. Хворий від болю хапається за грудну клітку руками. Ранкова захриплість.

Argentum met. Ін’єкції під мечоподібний відросток грудини. Різкий біль у правій частині грудної клітки унеможливлює ні вдих, ні видих. Тупий біль у грудині, що посилюється при нахилі вперед і піднятті. Раптовий різальний біль, що перетинає ліве підребер’я при нахилі вбік. Тисне печіння в ділянці серця.

Різкий біль біля правого смочка, не пов’язаний з диханням. Різкий біль у лівій частині грудей у ​​спокої. Сильне різання в іпохондрії при глибокому вдиху. Давлячи, стрілючий і стискувальний біль над серцем при сидінні, зігнувшись. Раптовий різальний біль у правому підребер’ї при нахилі назад.

Senega. Сильний біль у грудях. Рясна кількість прозорого слизу важко відхаркується. Ожиріння у пацієнтів зі слабкою мускулатурою.

Stannum. Різкий різальний біль іррадіює від лівої пахви до лівої ключиці. Сильна слабкість у грудній клітці, хворий насилу говорить. Біль переходить з лівого боку в живіт. Погіршується при нахилі вперед і при вдиху.

Acidum phosphoricum. Слабкість у грудях від розмови та кашлю.

Arsenicum album. Серцебиття. Серцебиття вночі. Сильне серцебиття в положенні лежачи на спині. Охриплий голос вранці. Сухість гортані. Грубий, хриплий голос. перикардит; випіт залишається після зникнення гострих симптомів; перикардит при захворюваннях нирок. Мокрота відкашлюється з працею.

Прожилки крові в мокроті. Біль у грудях. Простріли в лівій частині грудної клітки на видиху. Мурашки на лівій стороні грудей. Печіння в правій частині грудей. Тягне біль у грудях при сидінні. Тривале печіння в області грудини. Біль у правій половині грудної клітки на вдиху. Озноб у грудях після вечері. Солодкуватий смак крові після їжі. Короткий кашель з кровохарканням.

Calcarea. Пітливість грудей. Холодне тіло і ноги. Біль у грудях при дотику і зітханні.

Sepia. Коричневі плями на грудях.

Asarum. Тупий біль в обох легенях на вдиху. Здається, що ліву легеню перерізає струна. Паралітичний біль у спині при утриманні спини прямо. Рвучкий біль в обох плечах. Пекучий біль в крижах при сидінні.

Тиск у лівій пахві. Видимі посмикування м’язів в області ключиці. Печіння в правій частині грудей. Тупий біль під лопатками. Біль у потилиці зліва. Здається, що м’язи шиї зліва стягнуті бинтами.

Lachesis. Виразковий процес. Хворий задихається і зриває одяг на грудях. Серцебиття при припиненні менструації.

Crocus. Здається, що в грудях щось стрибає і ворушиться.

Kalium carbonicum. Краще сісти в ліжку і нахилитися вперед. Погіршується в положенні лежачи на боці, де хворий. Різкий колючий біль від нижньої частини правого боку грудної клітки, що поширюється на спину. Колючий біль у грудях незалежно від рухів.

Sulphur. Печіння підіймається від грудей до обличчя.

Kalium iodatum. Біль переходить від грудей до спини між лопатками. Гірше ходити.

Ferrum metallicum. Часті припливи крові до грудей.

Carbo vegetabilis. Горить, як від гарячого вугілля. Серцебиття з сильним розпиранням у шлунку після їжі, краще від відрижки.

Cantharis. Печіння в грудях. Біль у верхівці лівої легені. Біль пронизує грудну клітку до лопатки.

Продовжити читання “Гомеопатія від болю в області серця”

Гомеопатія від непритомності

Короткочасна втрата свідомості

Veratrum album. Непритомність з холодним потом на лобі. Краще теплим. Профузна виснажлива діарея. Погіршення під час менструації. Згорнути. Гірше вночі. Біль у животі з нудотою. Блювота з колапсом. Гірше після стільця. Погіршується в холодну і вологу погоду. Гірше після переляку. Судоми в литках. Холодний піт на лобі.

Cinchona. Непритомність з дзвоном у вухах. Організм ослаблений через втрату життєвих соків (кров, сперма, діарея, білі, лактація або профузний піт). Через день хворому стає гірше. Найменший вдих повітря погіршує стан. Періодичність болю. Головні болі з глухотою або шумом у вухах. Гірше від дотику і ходьби.

Краще в приміщенні та коли відкриваються очі. Безсоння вночі через плани та проєкти. Вважає себе невдахою. Хворе почуття гумору. Байдужість, віддає перевагу самотність. Не хоче жити.

Nux vomica. Непритомність ввечері при сидінні. Бажання лягти, не може стояти. Прогулянки на свіжому повітрі вранці викликають сильну втому. Втрачати вагу. Постійно позіхає і засинає вдень. Важко прокидатися вранці. Прокидатися від найменшого шуму.

Crotalis horridus. Слабкість з частими непритомностями. Жовта лихоманка. Кровотеча з усіх отворів тіла. Головний біль у лобі та очах. Розширені зіниці з втратою зору. Жовтий колір очей.

Надзвичайно неприємний запах з рота. Більшість симптомів з правого боку (Lachesis зліва). Тремтить усім тілом. Язик червоний, набряклий. Спазми горлянки з відчуттям клубка в стравоході. Сильна спрага.

Digitalis. Блювота з непритомністю і тяжкістю в епігастрії. Тіло вкривається холодним потом. Пульс неправильний. Нудота і блювота при вагітності та ранньому викидні. Уповільнений пульс.

Здається, серце зупиняється. Сильний страх. Стиснення в області серця та оніміння лівої руки. Колючі болі в області серця.

Захлинаючись при ковтанні. Найменший рух збільшує частоту пульсу, але не збільшує його силу. Ціаноз у новонароджених. Зупинка серця і мимовільна затримка дихання при найменшому русі у дітей. Губи сині. Сині кола під очима. Вени темні. Хворий підстрибує уві сні.

Bryonia. Непритомність і нудота при спробі підняти голову з подушки. Тупий, пульсівний головний біль з різкими болями в очах. Погіршується від найменшого руху. Хворий уникає рухів очима, оскільки це посилює біль. Сухість у роті.

Язик обкладений білим нальотом. Краї язика чисті. Гіркота у роті. Поспішна мова (беладонна). Головний біль, що розсікає. Темно-червоне обличчя.

Carbo veg. Колапс з лихоманкою. Профілактика жовтої лихоманки. Спрага з ознобом. Ноги холодні. Образливий кислий піт. Слабка пам’ять. Тіло і подих холодні. Пульс ниткоподібний. Губи ціанотичні. Дихання поверхневе. Згорнути.

Ambra. Істеричні худі жінки з частими непритомностями. Погана пам’ять. Гримаси. Меланхолія. Сильна слабкість із запамороченням. Не можу спати. Нетерплячий. Тіло холодне.

Рясне сечовипускання в істериків. Шкіра голови гаряча і суха. Волосся випадає. Нервова приглухуватість. Холод в животі. Кровотеча з носа рано вранці.

Слиз із горлянки не відхаркується. Кисла відрижка. Гірше вранці та ввечері. Гикавка в істеричних жінок від теплого пиття. Погіршується від теплого пиття. Біль у підребер’ї з сильним похолоданням у животі. Краще від прохолодної їжі та напоїв. Запор. У чоловіків коїтус викликає астму.

Rhus toxicodendron. Головний біль, ніби дошку туго прив’язали через лоб. Хворий перевертається з одного боку на інший. За кілька хвилин у новому положенні він почувається краще. Носова кровотеча. Болі в суглобах і м’язах кінцівок. Язик коричневий, сухий і з червоним кінчиком (сірка). діарея.

Camphora. Згорнути. Хворий холодний як лід. Холодний піт. Пронизливий або хрипкий голос.

Moschus. Хворий легко втрачає свідомість.

Продовжити читання “Гомеопатія від непритомності”

Гомеопатія при екземі

Sulphur. Інтелектуальний. Він живе професійними ідеями, планами та філософією. Він не може втілити свої теорії в життя. Неакуратні: навіть якщо прийняли ванну, виглядають брудними. Червона, суха, лущиться, свербить шкіра, погіршується від води. Два види сірки, один сильний і твердий, а інший тихий, тонкий і невпевнений, але обидва види мало піклуються про свій зовнішній вигляд.

Petroleum. Кровоточиві тріщини на шкірі голови. Мокнуча екзема по краю росту волосся на потилиці. Швидке виникнення і зникнення симптомів. Коричнево-жовті плями на шкірі. Багато фурункулів на шиї та передпліччях. Глибокі тріщини. Герпес в області промежини. Плями на ногах. Тепло в підошвах.

Смердючий піт на ногах. Тріщини на кінчиках пальців. Соски сверблять і присипаються. Папули в куточках рота і на вухах. Висипання за вухами, на мошонці та навколо заднього проходу. Висипання на руках, стопах і ногах. Кровоточиві тріщини на руках. Взимку гірше, влітку краще.

Cicuta virosa. Екзема з товстими жовтими струпами, як мед, вражає щоки, підборіддя і шкіру голови. Печіння і свербіж. Судоми, гикавка, тики або конвульсії. Епілепсія після травми голови. Пацієнти не довіряють навколишнім, особливо якщо в минулому вони розчаровувалися у стосунках. Коли їм погано, вони уникають спілкування, кажучи, що втратили віру в людство.

Lycopodium. Кровотеча, волога екзема. Пошкодження шкіри голови, пахв, кінцівок, спини та шиї. Інтелектуали з поганим травленням. Коліт, метеоризм і здуття живота від жирної їжі. Гірше о 15:00, коли рівень цукру в крові найнижчий. Диктатори, вперті й дратівливі. Роздуте его компенсує внутрішню слабкість і невпевненість у собі. Скарги на печінку.

Sepia. Сухі лускаті відкладення на шкірі. Десквамація настає після утворення бульбашок. Бульбашки не оточені червоною шкірою. Висип навколо суглобів. Пацієнти хочуть втекти від важкої ситуації, де занадто багато проблем. Хронічна екзема носа, підборіддя, за вухами та статевих органів з дуже сухою шкірою. Погіршується під час вагітності, годування груддю та стресу.

Жінки втомлюються від стресу, намагаючись знайти баланс між кар’єрою та материнством. Вони стають млявими та замкнутими. Відраза до членів сім’ї. Вони почуваються краще, коли займаються фізичними вправами, бігають або танцюють. Фізичні зусилля виводять їх із сонного стану. Ранкова нудота, гормональні проблеми, болісні менструації та припливи під час менопаузи.

Graphites. З висипу сочиться густа липка рідина, схожа на мед. Запалені, мокнучі, хворі місця на вухах і за ними. З висипу сочиться липка густа рідина, схожа на мед. Висип на вухах або за ними. Висипання на голові, статевих органах і століттях. Волога, жовта і липка екзема на згинах ліктів, колін або в паху.

Шкіра дуже суха, потріскана, червона, свербить і болить. Сором’язливі люди, чий настрій змінюється від безтурботного і веселого до тривожного з відсутністю впевненості в собі. Дуже чутливий, плаче від улюбленої музики чи фільмів. Погана короткочасна пам’ять. Пацієнти з надмірною вагою або недостатнім харчуванням.

Silica. Екзема з неприємними виділеннями у дітей. Виділення з запахом падлі. Рясний піт на голові під час сну. Відкриті джерела. Біль у шиї ззаду. Біль у правій надбрівній ділянці. Краще від тиску і теплих компресів. Краще укутати голову та утеплити. Відчуття тяжкості в шиї. Головний біль раз на тиждень із запамороченням, нудотою та блювотою.

Calcarea carb. Екзема шкіри голови та обличчя. Білі товсті скоринки, схожі на вапняні відкладення. Діти прокидаються, чухаючи голови. Запалення зовнішнього і середнього вуха. Шум і дзвін у вухах. Гнійні виділення з вуха. Волога екзема на шкірі голови у маленьких дітей. Практичні, працьовиті та уважні пацієнти.

Вони більш емоційні, ніж інтелектуальні Сульфур і Лікоподіум. Сильна тривога і страх, що інші помітять їх розгубленість або брак знань. Зазвичай вони можуть уникати людей. Дивовижні діти вразливі без підтримки батьків. Дорослі віддають перевагу товариству знайомих людей і уникають незнайомців.

Продовжити читання “Гомеопатія при екземі”

Гомеопатія при гастриті

Запалення слизової оболонки шлунка

Hydrastis. Гастрит зі зниженою кислотністю. Не перетравлює хліб і овочі. Виразкова хвороба шлунка. Кисла відрижка. Запор із твердим і грудкуватим стільцем. Жовтяниця. Шкіра та очі темно-зелено-жовті. Сеча дуже темна. Екскременти світлі.

Angustura vera. Смак персикової олії. Тягучий біль у правій половині живота при ходьбі на свіжому повітрі. Тупа стрілянина біля пупка. Бурчання в животі з відрижкою. Хліб кислий на смак. Гіркий смак після куріння тютюну. Гнильний присмак у роті. Сильна спрага холодних напоїв. Під ребрами справа з’являються судоми при русі.

Часта гикавка і нудота під час їжі. Гіркота в роті після обіду. Увечері в роті накопичується гнильний слиз, хворий не може пити. Багаторазові відрижки повітрям після їжі. Різь в лобку з тиском у прямій кишці.

Короткочасне тремтіння в лівій частині живота. Спазми в животі при ходьбі. Немає бажання пити. Жага теплих напоїв. Жовчна відрижка. Ріжучий біль у лівій частині попереку.

Pulsatilla. Язик покритий густим білим нальотом. Печія. Блювота від гарячих напоїв. Бажання холодних напоїв. Відчуття опущення живота. Слабкість і порожнеча в шлунку. Відрижка жовчю ввечері. Гнійний присмак у роті вранці. Пекучий смак у роті. Солодкий смак пива.

Гіркота в роті вранці. Гіркий смак із бажанням лимонного соку. Вранці відраза до молока. Вся їжа здається занадто солоною. Після вживання кави гіркий присмак. Вино має гіркий смак. Гіркий смак у хлібі, булочках, маслі та м’ясі. Свіже м’ясо виглядає тухлим. Він не хоче їсти нічого гарячого, а хоче тільки масло, хліб і фрукти. Вранці після молока нудота. Відчуття, ніби камінь у животі.

Захворювання шлунка від зловживання морозивом. Гірше від печива, тістечок або жирної їжі. У роті сухо, але спраги немає. Відчуття тяжкості в шлунку після їжі. Слизова або водяниста діарея після опівночі. Пацієнт потребує лимонаду (цикламен, сабіна, беладона). Диспепсія від змішаного харчування: м’яса, тістечок і морозива.

Важкість у шлунку через годину після їжі. Їжа ніби затримується в стравоході (Китай. Abies). Здуття живота, колючий біль і бурчання після пробудження від сну або після вечері. Погіршується від жирної їжі (іпекакуана, туя і карбовегетабіліс).

Antimonium crudum. Язик обкладений білим нальотом. Біль у животі від купання в холодній воді. Захворювання шлунка від кислої їжі та кислого вина. Розлад травлення від жирної їжі. нудота. Блювота.

Ipecacuanha. Нудота продовжується після їжі. Гастрит від застуди, крижаної води або тістечок і цукерок. Мова чиста. нудота.

Camphora. Блювота жовчю з кров’ю. Неприємний запах з рота вранці. Піна в передній частині рота і подряпини на небі. Неприємне тепло в роті. Смак яловичого бульйону надто сильний. Тютюновий дим гіркий. Їжа гірка. М’ясо гірше хліба. Нудота зі слинотечею. Холодний піт на обличчі під час блювоти. Холод в епігастрії. Печіння в шлунку.

Apomorphinum. Блевота без нудоти.

Arsenicum album. Тривала гикавка перед підвищенням температури. Гастрит від застуди з морозивом або крижаною водою. Погіршення після морозива (Carbo vegetabilis). Після сніданку і вечері біль у животі і нудота. Відчуття стиснення в грудях під час їжі. Занепокоєння з нудотою на свіжому повітрі. Блювота зі стільцем. Сильне печіння і сильний біль у животі.

Пекучі болі. Тривога, страх і спрага. Погіршення від невеликої кількості холодної їжі або напоїв. Від тепла краще. Їжа або напої викликають діарею, біль або блювоту. Погіршення після їжі та пиття. Нудота вранці. Блювота у дітей після їжі і пиття. Відраза до їжі з сильною спрагою.

Після їжі гіркота в роті. Гіркий смак пива. Їжа недостатньо солена. Не може ковтати їжу. Їжа має солоний смак. Не переносить запаху вареного м’яса. Відраза до будь-якої їжі.

Podophillum. Постійні позиви до блювоти.

Продовжити читання “Гомеопатія при гастриті”

Гомеопатія при клімаксі

Cimicifuga (Actea racemosa) полегшує всі симптоми менопаузи, включаючи нічну пітливість і припливи, сухість піхви, кровотечі та перепади настрою.

Особливо підходить жінкам, які страждають від болю в суглобах рук, головного болю в правій частині голови та шиї, депресії. Біль у грудях. Стійкий біль під лівою груддю.

Lachesis добре підходить для жінок, які відчувають сильні припливи вдень і вночі. Тепла ніч може бути гіршою, ніж удень. Лівосторонні головні болі та мігрені.

Жінка, яка потребує Lachesis, дуже балакуча і може робити різкі, різкі зауваження. Вони люблять алкогольні напої. Раптове припинення менструацій під час менопаузи. Не виносить дотику або легкого тиску.

В основному вражає ліву частину тіла. Сон гірше. Гірше перед менструацією, ніж під час менструації. Нервовий, тривожний і балакучий. Балакучість із сонливістю. Думки біжать швидко, хворий не може їх висловити.

Пізно ввечері розумова активність підвищується. Посилення болю від сонця. Хвороби повертаються навесні та влітку. Кровотеча. Припливи жару з гарячим потом. Пекучі болі в верхівці голови. геморой.

Sepia допомагає при багатьох симптомах менопаузи. Вона холодна більшу частину часу, за винятком гарячих припливів. Вона може легко плакати. Велика фізична активність на деякий час полегшує її симптоми.

Sepia знімає смуток, байдужість, примхливість, сухість піхви та біль під час статевого акту. Припливи жару в менопаузі зі схильністю до непритомності. Головні болі вранці.

Оніміння і втома при пробудженні. Статевий акт викликає сильну втому. Жінки з істеричними нападами. Гірше ввечері.

Застійні явища в системі ворітної вени. Пульсація в області печінки, в області матки та крижів. Носова кровотеча від перебування в жаркому приміщенні та від затримки менструації. Руки гарячі, а ноги холодні. Як тільки ногам стає жарко, руки стають холодними.

Аменорея у жінок з тендітною тонкою шкірою. Виділення зелено-червоної рідини з піхви при вагітності. Соски тріскаються, кровоточать і болять. У молодих жінок обличчя брудно-жовте. Байдужість до власної родини. Часто плаче. Диспепсія від психічної напруги.

Amyl nitritum. Припливи у жінок в період менопаузи. Хворобливі менструації. Під час менструації вранці болить голова зліва, часте блювання. Комір здається занадто тісним. Обличчя або щоку заливають фарбою. Післяпологова маткова кровотеча.

Тиск у шлунку з відрижкою. Судоми відразу після пологів. Чмокає губами. Хронічне почервоніння в менопаузі з ураженням правої половини серця.

Belladonna. Збільшення та ущільнення пахвових залоз у жінок у менопаузі.

Phosphorus. Сильне печіння в долонях і руках взагалі.

Digitalis. Спочатку тремтіння, потім жар, потім інтенсивне потовиділення. Припливи жару, а потім нерегулярний пульс. Одна кисть гаряча, інша холодна. Холодний липкий піт на обличчі вночі.

Набряки при стенозі серця та артерій. Нирковий набряк. Симптоми грудної клітки посилюються в положенні лежачи або при русі. Погіршення в холодному або дуже теплому приміщенні, після сну.

Найкраще перед обідом і в теплу погоду. Печіння в голові, обличчі та вухах, червоні щоки. Почервоніння і жар по всьому обличчю. Потовиділення під час сну. Сильне бажання працювати. Не в настрої говорити.

Похмурий і сварливий. Дзижчить з будь-якої причини. Пригнічений настрій і тривога. Страх смерті. Байдужий і нечутливий до оточення.

Продовжити читання “Гомеопатія при клімаксі”

Гомеопатія при птозі

Опущення верхньої повіки

Gelsemium sempervirens. Птоз – параліч верхньої повіки (Causticum, Rhus toxicodendron, Sepia і Kalmia). Розслаблення сфінктерів. Сеча капає вільно і мимовільно. Дихання утруднене. Подвійне бачення (диплопія). Парез (неповний параліч) очних м’язів. Невиразна мова і почервоніння обличчя. Біль при русі очей (Bryonia).

Acidum nitricum. Сухий болісний кашель з опущенням обох повік. Сухий гортанний кашель з пирхотою. Шия жорстка і болить від найменшої застуди. Сухий сильний кашель із сильною слабкістю. Невралгія спини. Хворий сумний і похмурий. Суглоби сильно опухають. Коклюшний сухий кашель. Пальці німіють.

Кашель із загальною психічною депресією. Неприємний рясний піт на ногах із колючими болями, як від ходіння по голках. Втрата ваги. сонливість. спрага Нічна пітливість. Емфізема з виділенням слизисто-гнійного мокротиння. Застій у грудній клітці з жаром, занепокоєнням і серцебиттям.

Sepia. Птоз з порушенням менструального циклу.

Causticum. Параліч лицевого нерва і паралітичне опущення верхньої повіки (птоз) від сухого холодного вітру. Параліч язика з порушенням ковтання і мови. Параліч губ від застуди в сильні зимові холоди (Aconite. Rhus toxicodendron. Dulcamara). Параліч з віддаленими симптомами інсульту.

Діти з тонкими ніжками та великим роздутим животом. Діти пізно починають говорити. Запалення очей з утворенням струпів на повіках. Гнійні липкі висипання за вухами. Запаморочення, схильність до падіння вперед. Зір розмитий. Туман перед очима. Суха і гаряча шкіра. Запор із сильними тенезмами та почервонінням обличчя. Птоз у хворих на ревматизм.

Rhus tox. Параліч верхньої повіки (птоз) від вологи (Causticum, Gelsemium, Sepia і Kalmia). Щелепа тріщить, як тільки пацієнт робить жувальні рухи. Незначне зміщення нижньої щелепи (Ignatia і Petroleum). Пелена перед очима. Біль в очах ввечері. птоз. Параліч очних м’язів від намокання, застуда від вогкості.

Kalmia. Птоз із відчуттям тупості повік.