Гомеопатія при меланхолії

Депресія

Natrum muriaticum. Сум, меланхолія, дратівливість та серцебиття. Байдужий і безрадісний. Легко ображається на безневинний жарт. Не терпить, коли йому суперечать. Тривога від стримуваного гніву. Вразливість від агресії, що стримується. Надлишкові заборони за його виховання.

Пацієнти слабкі та невпевнені в собі. Вони дратуються через розчарування. Немає сміливості виплеснути свій гнів і спрямовують його на себе. Глибока меланхолія та смуток. Тривожна безвихідь. Думки про пережиті образи. Не можуть знайти насолоди.

Sepia. Сильний смуток та апатія при прогулянці на свіжому повітрі та в сутінках. Дуже легко ображається та злиться. Приступи плачу чи сміху. Страх залишитися на самоті. Підвищена чутливість до найменшого звуку. Свариться та на все скаржиться.

Запальність та дратівливість. Апатія, сльозливість та безсоння. Депресія. Огида до їжі. Вісцероптоз. Припливи спека з ранковим запамороченням. Головний біль у потилиці та у лівому оці.

Найкраще при швидкій ходьбі. Болюча чутливість шкіри голови. Гірше перед грозою. Опущення органів малого таза із відчуттям тиску на низ. Хвороби геніталій та жовті плями на обличчі. Жовті плями на спинці носа. Варикоз вен. Гірше у тривалому вертикальному положенні. Найгірше на холодному повітрі.

Найкраще при фізичних вправах. Краще у теплі. Погана пам’ять. Забуває, що хотіла сказати. Працьовитість. Життя не має сенсу. Бажання весь час плакати. Пацієнтку нічого не задовольняє. Засмучується через здоров’я. Домашні обов’язки дратують. Сумна та похмура.

Calcarea carbonica. Пасивний. Поступливий із нападами люті. Фізична млявість. Апатія. Не має енергії. Швидко втомлюється. Слабкий, м’який характер. Хворий не здатний до зусиль. Нічні страхи. Страх майбутнього. Боїться, що люди подумають. Меланхолійна депресія. Надзвичайно чутливі до холоду.

Acidum phosphoricum. Апатія. Фізична та психічна слабкість. Іпохондрія внаслідок сексуального зловживання. Слабкість спини та часті позиви до сечовипускання вранці. Червоні смужки всередині язика. Млявий, байдужий та апатичний. Повна байдужість до всього. Рясні нічні поти.

Дитина нічого не хоче. Біль у потилиці та задній частині шиї від смутку. Хронічний вплив смутку та любовних розчарувань. Гірше від шуму. Запаморочення при ходьбі. Гірше вранці. Головний біль у школярів після розумової роботи. Краще від тепла та після сну. Жага холодних напоїв. Ранкові проноси без болю. Сеча молочного кольору. Гірше від психічного навантаження.

Tuberculinum. Сум та меланхолія. Суперечливий настрій. Постійно змінюється настрій. Боїться імпульсивно вчинити суїцид. Дратівливість і агресивність. Часті застуди. Змінюють лікарів. Похмурі передчуття. Відраза до роботи.

Постійно скаржаться. Страхи. Непереборна втома після пробудження. Мандрують. Тривоги. Байдужість і лінощі. Занепокоєння. Байдужість і лінощі. Постійні сумніви. Сплутаність думок.

Lycopodium. Похмурі передчуття. Швидке насичення. Боїться невдач. Підвищений вміст соляної кислоти у шлунку. Тимпаніт. Сум і боязкість. Запор та агресія. Розумний та кмітливий. Слабка мускулатура. Жовтий колір шкіри. Передчасно постарілий через хвороби нирок і печінки. Пам’ять слабка. Зарозумілість і диктаторство. Нестача впевненості у собі. Відраза до роботи.

Silica. Сумні та меланхолійні. Думають, що нездатні займатися своєю професією через побоювання зазнати фіаско. Немає схильності до розумової роботи. Плаче, коли йому щось кажуть. Розумний та інтелігентний. Плаче, коли до нього звертаються з ніжністю. Слабка пам’ять, неуважність. Впертий і незадоволений. Підвищена дратівливість. Часто сердиться.

Напади люті (Calcarea carbonica). Стримує свої імпульси. Робить помилки у мові. Здригається від шуму. Коротка розмова втомлює. Не терпить, коли з ним розмовляють гучним голосом. Надзвичайно сумлінний. Сумлінний і педантичний. Обережний. Добросовісний у дрібницях.

Нерішучий. Ходіння уві сні при зростальному місяці та в повний місяць. Нав’язливі ідеї. Здається, що скоїв моторошний злочин. Неспокійний та нетерплячий.

Phosphorus. Меланхолія, тремтіння та паралічі. Високий і худий. Чутливий до дотиків, запахів, шуму та блискавок. Шкіра ніжна, біла, воскова та прозора. Перепади настрою. Довгі вії. Схильність до туберкульозу. Статеве збудження з люттю. Вони швидко зростають.

Вузька грудна клітка. Викривлення хребта. Глибока депресія. Анемія. Почуття загострені. Схильність до кровотеч. Короткі спалахи ентузіазму чи агресії. Порушення або депресія. Шаленство або апатія. Здатний до повного самознищення.