Гомеопатія при облисінні

При випаданні волосся призначають

Thallium. Волосся випадає дуже швидко, після хвороб. Спазматичні болі, що стріляють. Оніміння від пальців рук поширюється до нижніх кінцівок. Параліч нижніх кінцівок. Атрофія м’язів. Повний контроль над собою та тим, що відбувається. Потрібно щосили спробувати врятувати становище.

Ignatia. Випадає волосся на голові. Вранці повіки зліплені гноєм. Сверблячка у внутрішньому кутку ока. Сльозотеча з лівого ока. Здається, що предмети рухаються перед очима. Не виносить світло свічки. Дзвін у вухах. Губи тріскаються та кровоточать.

Біль у щелепному суглобі вранці. Вранці кінчик язика сильно болить. Важко ковтати їжу та пиття. Рот наповнений білою пінистою слиною. Вапняний присмак у роті, наче їв крейду. Пиво гірке, прісне, несвіже та несмачне.

Sepia. Волосся випадає. Висип на маківці та задній частині голови. Печіння після розчісування. Лупа утворюється колами. Чутливість до музики. Гул у вухах із втратою слуху. Жінки з темним волоссям та важким, жорстким характером. Озноб від холодного повітря. Смердюча сеча з червонуватим глинисто-каламутним осадом. Дитина мочиться в ліжко майже одразу ж, як тільки засинає.

Ustilago. Алопеція, повне випадання волосся. Вся шкіра суха, гаряча та повнокровна. Хронічна кропив’янка з нестерпним свербінням уночі. Мідні плями на шкірі. Гірше від руху. Екземи. Деструктивні захворювання нігтів. Печіння в особі та волосистій частині голови. В’язкий, мідний присмак. Випадання зубів. Сухість у роті з утрудненим ковтанням.

Alumina. Сухе волосся випадає. Його розум належить іншому. Побачивши кров чи ножа, хоче накласти на себе руки. Падає при ходьбі із заплющеними очима. Гнійні витікання з вух. Виражена сухість волосистої частини голови. Очі запалені, сверблять і склеюються вночі. Сльозотеча вдень. Печіння та сухість.

Пекучий біль, але виразки незначні. Бачить жовтий ореол навколо свічки. Заціпенів. Думає, що падає наперед. Головний біль від хронічного катару із запорами. Невиразна видимість. Вогняні плями перед очима. Меланхолія. Хронічний блефарит.

Катар затяжної течії у людей похилого віку. З носа виділяється густий жовтий слиз. Сухі, тверді, жовто-зелені слизові оболонки в носі. Ніс розпухлий і дуже болісний. Дивиться крізь туман. Печіння та сухість повік. У носі жовто-зелені слизові оболонки. Язик покритий в’язким нальотом. Захриплість від сухості у горлі.

Огида до м’яса. Гірше від картоплі. Бажання крохмалю, крейди, вапна, вугілля. Стілець твердий, як овечий послід. Виражений статевий потяг із мимовільними сім’явипорскуваннями. Під час менструації витікає дратівлива сеча.

Кашель супроводжується мимовільним сечовипусканням. Судоми в литкових м’язах. Нестерпний свербіж у теплій постелі. Гірше у теплому приміщенні ввечері та при повному місяці. Краще на відкритому повітрі та від холоду.

Selenium. Облисіння голови та брів. Екзема волосистої частини голови. Твердий та сухий стілець (Alumina, Opium, Plumbum та Bryonia). Хворий прокидається від найменшого шуму. Він прокидається щоранку точно в той самий час і його болі погіршуються (Sulphur).

Thuja. Волосся сухе і випадає. Ущільнення повік. Біла луската лупа. Волосся тонке, росте повільно, січеться і випадає. Ячмінь та пухлини повік. Хронічний катаральний кон’юнктивіт із великими бородавками.

Спалах світла перед очима. Виділення з носа слизу та крові у повних осіб. З носа тече густий зелений слиз із кров’ю. Слиз дуже в’язкий і відокремлюється важко. Жага вранці. Тиск у печінці при ходьбі.

Natrium mur. Випадання волосся і шалений свербіж голови. Болісні, червоні повіки. Повіки виглядають, як м’ясо, що кровоточить. Печіння в очах із підвищеним виділенням слизу. Очі чутливі до сонячного світла зі спекотною сльозотечею. Предмети розпливаються та літери зливаються. Дрібні вогняні крапки перед очима.

Запалення лівої половини носа, зі свербінням та болем при дотику. Забитість носа вночі. Десни легко кровоточать і чутливі до холоду, тепла чи натискання. Язик обкладений білим нальотом чи географічний язик. Постійна сухість у роті. Огида до хліба. Випадання волосся на лобку та статевих губах. Гірше вранці, від спеки, після напруги та після лежання.

Jaborandi. Облисіння. Припливи до обличчя і рясні потовиділення (Lachesis) в клімактеричному періоді. Рясні нічні поти. Пом’якшує шкіру. Осушує рясну слинотечу. Епідемічний паротит. Втрата апетиту із гірким присмаком.

Mercurius. Випадання волосся. Рясні виділення слизу, що роз’їдає, з носа. Їдкий гній витікає з носа, що пахне старим сиром. Стоматит із плівчастим нальотом. Молочниця (Borax). Неефективні позиви на стілець із тенезмами. Гірше від лежання на правому боці, під час руху та після сну. Діарея зеленим слизом із випаданням заднього проходу. Дизентерія зі слизом та кров’ю, з надзвичайними тенезмами та болями (Mercurius corrosivus). Менструації рясні.

Lycopodium. Волосся рано сивіє і випадає. Значне виснаження верхньої частини тіла, коли нижня частина чрезвичайно роздута. Мокнучі висипання, що нагноюються, на шкірі. Екзема шкіри волосистої частини голови у дітей. Сірувато-жовтий колір обличчя. Імпульсний головний біль від кашлю. Пише неправильні слова. Не може вибрати правильні слова.

Kalium carbonicum. Сухе волосся сильно випадає і багато лупи. Болісні, стріляючи, колючі та прострілюючи болі. Колючий біль у печінці на холодному повітрі. Колючий біль у суглобах. Усі симптоми погіршуються о 3 годині ночі. Літні вгодовані люди. Огида до самотності. Здається, що голуби літають по кімнаті, і він намагається схопити їх руками. Тривога зі страхом.

Apis. Гніздове випадання волосся. Захворювання локалізуються на лівій половині тіла. Печіння при всіх захворюваннях. Менінгіт, сопор із безпорадним криком. Рожеве запалення повік з одутлим обличчям. Повіки опухлі та гаряча сльозотеча. Виразка повік і випадання вій.

Виділенням густого білого смердючого слизу з кров’ю з носа. Набряклість. Червоний язик на кінчику з коричневими смугами в середині. Пекучі болі при ковтанні. П’є часто невеликими порціями чи спрага взагалі відсутня.

Ambra grisea. Волосся випадає. Худі та істеричні жінки з непритомністю. Весь час сидить і плаче. Рясні носові кровотечі рано-вранці. Спазматична гикавка в істеричних жінок. Нічні білі з виділенням блакитно-білого слизу. Астма з виділенням рясних порцій сечі. Гірше у теплому приміщенні, від теплих напоїв, від музики та розмов. Краще від холодного повітря, прохолодної їжі та від ходьби.

Nitricum acidum. Волосся випадає. Виразки, що легко кровоточать з зигзагоподібними краями. Тріск у вухах під час жування. Зелені кірки, що кровоточать вранці в носі. Трупний запах із рота. Язик червоний, сухий і потрісканий. Рот сповнений гнильної та кров’яної слини. Жирна їжа викликає нудоту та печію.

Стілець зелений зі слизом. Тріщини заднього проходу. Сеча із сильним запахом. Цукровий діабет. Відсутність ерекцій. Тверді коричневі вузли на мошонці. Сильна сверблячка у піхву після сполучення. Атрофія молочних залоз із щільними вузлами. Кашель із загальною психічною пригніченістю. Худі смагляві люди з чорним волоссям. Гірше увечері у теплому приміщенні. Краще за холодної погоди.

Mercurius. Волосся випадає. Жага крижаної води. Тремтіння та озноб по всьому тілу, спеки та спраги. Сильніше мерзне на свіжому повітрі. Постійно холодні долоні та стопи. Вранці та ввечері в ліжку озноб. Напади лихоманки вночі. Крижані руки. Пульс пришвидшений удвічі. Іноді жар в особі, іноді тремтіння. Рясний нічний піт. Надзвичайна байдужість. Настрій дратівливий та запальний. Сильна ностальгія. Кровотеча з носа.

Ferrum met. Випадання волосся з відчуттям мурашок. Запаморочення, коли спускається з пагорба. Голова нахиляється праворуч. Запаморочення, коли дивиться на поточну воду. Увечері біль у ділянці кореня носа. Отупіння в голові. Простріли у лобі.

Staphisagria. Дуже сильне випадання волосся. Коли його переривають, то забуває, про що говорив. На думку спадає багато сплутаних думок. Втрачає нитку думки. Гірше при нахилі вперед та при ходьбі. Тиск над правим оком. Простріли в лівій скроні. Свербляча ерозія на волосистій частині голови. Прищі, що сверблять на потилиці. На обличчі висипання прищів зі свербінням. Гострий біль під лівою верхньою повікою. Сверблячка повік. Сухість очей.

Magnesia carbonica. Випадання волосся. Сильний біль у голові та правому плечі. Краще ввечері та від слабкого руху. Обличчя брудного, темно-жовтого кольору. Склеювання повік вранці. Гірше вранці, від руху та в дощову погоду.

Sulphur. Сильне випадання волосся із голови. Запаморочення, коли лежить на спині вночі. Відразу після вечері, біль ліворуч під тім’яною кісткою. Давлячий біль у голові проходить, якщо зняти головний убір. Смикаючий біль над правим оком. Сильний біль у середині голови, коли кашляє та чхає.

Волосся випадає. Лоб покритий вуграми. Мігрень щотижня. Дрібні везикули з прозорою рідиною сильно сверблять і утворюють жовті кірки на маківці голови. Мокнучі висипання на маківці з гноєм. Корки у вигляді медових стільників на голові. Волосся сухе, випадає. Шкіра волосистої частини голови сильно свербить увечері при зігріванні у ліжку. Лупа.

Сильний біль голови при нахилі. Дзвін у голові виходить із вух. Вранці, жар у голові. Сверблячка в потилиці. Сверблячка в бровах і на кінчику носа. Посмикування і свербіж повік у другій половині дня. Ячмінь на верхньому столітті у внутрішньому кутку ока.

Hepar sulphur. Сильне випадання волосся. Очі дивляться на порожнечу і нічого не бачать. У половині мозку вставлений тупий цвях. Головний біль після ходьби на свіжому повітрі. Очі злипаються від слизу та гною. Жовтизна обличчя з сині круги навколо очей. Пухлина лівої щоки та свербіж у вухах. Носова кровотеча та втрата нюху. Гострий нюх.

Випадання волосся. Нагноєння. Будь-яка рана нагноюється. Фурункули. Найменший біль викликає непритомність. Тріщини на стопах. Висип на згинах ліктів та колін. Екзема між мошонкою та стегном. Біль в одній половині мозку, як від цвяха. Біль у правій половині потилиці. Запаморочення при поїздці в машині. Прокидається від удушення. Сон із закинутою назад головою. Повіки запалені та дуже чутливі до дотику, гірше від холоду.

Aloe. Випадання волосся. Головний біль від спеки. Краще від холодних примочок. Життя – це важкий тягар. Думає, що помре за тиждень. Легко збудливі, злі та мстиві пацієнти. Повинен знищити об’єкт люті. Гірше за сидячого способу життя. Гірше вранці та вечорами. Гірше у спекотну, вологу погоду. Найкраще від холоду. Краще після відходження газів.

Випадання волосся від загального виснаження – Chin. Внаслідок рясної пітливості – Merc. При головних болях із чутливістю шкіри голови – Hep. Коли волосся сухе як сіно – Kali-c; Fl-ac. Випадання від душевних хвилювань – Ph-ac.