Гомеопатія при далекозорості

Хворий не бачить близько розташовані предмети

Carbo animalis. Сильна далекозорість. Стрілючий біль над лівим оком. Далекозорість. Предмети, здаються вдалині. Потемніння в очах під час читання у літніх людей. Краще від тертя очей. Простріли в очах. Щемлячий біль в очах при штучному висвітленні. Увечері очі болять від світла. Неприємне відчуття у лівому оці заважає зору. Зіниця дуже розширена.

Drosera. Далекозорість. При розгляді дрібних предметів виникають мерехтіння перед очима. Перед очима вуаль. Коли читає, літери зливаються. Увечері зір затьмарюється. Яскравий блиск мерехтить перед правим оком. Повіки сверблять. Різальний біль у лівому оці. Гострий біль у власних очах, коли нахиляється.

Коли намагається щось розглянути, в очах починається пекучий біль. Пекучий біль у правому оці та у лівому вусі. Запаморочення, здається, що впаде вліво. Біль у правій скроні. Кожен крок віддається у мозку. Сверблячка волосистої частини голови. Свердлильний біль у маківці.

Spigelia. Перед очима туман. Тиск над правим оком. Колючий біль у правому оці. Не може повернути ліве око без болю. Біль в очах, немов у них пісок. Пекучий біль у правому оці. Криваво-червоні хвилі. Іскри перед очима. Добре бачить з відривом, але погано поблизу.

Вимушений сильно напружувати очі, коли пише, наче в очах вода. Короткочасна сліпота. Розширення зіниць. Очі виглядають каламутними. Жовті кола навколо очей. Пекучий біль на краях повік. З очей течуть їдкі сльози. Вранці обличчя розпухло.

Conium. Далекозорість. Виразно бачить предмети на значній відстані. Сильна короткозорість. Предмети здаються червоними. Слабкий зір. Затемненість зору. Сліпота на сонці. Червоні очі. Синє розпухле обличчя.