Гомеопатія при слинотечі

Kalium muriaticum. Слинотеча. Стоматит. Рот повний слини. Виразки на внутрішній стороні губ та спинці язика. Гнійники на язиці та слизовій щік. Сухість у роті та лущення губ.

Opium. Рясна слинотеча. Сухість язика без бажання пити. Спотворення рота. Рот можна відкрити лише насильно. Нижня щелепа відвисає. Параліч язика. Не може казати, відкривати рота. Заїкається. Білий або чорний язик. Сухість у роті, не може вимовляти слова. Сильна жага до легкого пива. Печіння язика, як від перцю. Гіркота в роті. Кислий чи гіркий присмак у роті.

Stramonium. Слинотеча з рота. Тремтіння підборіддя, губ і стоп. Скрегіт зубами з тремтінням у всьому тілі. Тризм із зімкнутими губами. Кричить, доки не втрачає голос. Заїкається і говорить із помилками. Голос тонкий, не може вимовити жодного зрозумілого слова.

Розпухлий язик звисає з рота. Кривава піна на губах. Водобоязнь. Бажання кусати. Конвульсії від світла, дзеркала чи води. Хліб на смак, як солома. Сухість язика та піднебіння. Хліб з олією на смак, як пісок. Нездатність ковтати. Жага зі слинотечею. Слинотеча зі спрагою та захриплістю.

Antimonium tartaricum. Рясне слиновиділення з нудотою. Флегматичні меланхоліки з поганим почуттям гумору. Мерехтіння перед очима з головним болем. Очі, що запалі з темними колами. Ніздрі роздмухуються, як крила, при пневмонії. Афти навколо рота та пустули на обличчі.

Білий або жовто-коричневий наліт язика. Дуже сильна спрага холодної води. Хоче фруктів та холодних напоїв. Блювота слизом з жовчю та кров’ю. Колька перед стільцем із метеоризмом. Живіт набитий камінням. Слизова, жовчна чи кров’яна діарея. Стілець зелений, як трава.

Печіння в області ануса після випорожнення. Кров’яниста сеча з болем у сечовому міхурі та печінням в уретрі. Кров’янисті білі, коли сидить. Розширює ригідний зів шийки матки під час пологів.

Mercurius. Дуже кисла слинотеча. Важко ковтати. Слинотеча при вагітності. Епідемічний паротит (йодид ртуті). Густий, жовтий, вологий наліт на язику. Солодкий смак у роті. Зубний біль уночі. Десни кровоточать від найменшого дотику. Солонуватий, металевий, мідний або гнильний присмак у роті.

Язик вологий з сильною спрагою. Дихання дуже смердюче. Язик опухлий і по краях видно відбитки зубів. Скупчення мильної та в’язкої слини, що витягується у довгі нитки. Рясна слинотеча. Мильна слина витягується у довгу нитку. Рясна слинотеча. Зуби хитаються.

Виразки у роті кровоточать уночі. Кривава слинотеча. Зелений стілець. Постійна захриплість. Сині виразки, легко кровоточать. Параліч різних кінцівок. Виснажливе потовиділення. Щось гаряче підіймається у горло. Біль у стравоході під час їжі. Виділення клейкої, смердючої слини вночі.

Біль у привушній залозі в теплі. Виділяється багато слини. Постійно спльовує. Дуже смердючий запах із рота. Вранці гіркий присмак у роті. Постійна гіркота у роті. Кисла відрижка після хліба. Житній хліб гіркий на смак. Металічний присмак у роті. Дуже солоний смак на губах.

Скупчення слизу в горлі, посилене відділення слизу та відхаркування; виділення її із задніх носових отворів; садіння та біль – Hydr.

Постійне відхаркування та відчуття грудки в горлянці; в’язкий слиз – Alum. Густа, в’язка слиз у горлі, що змушує відхаркуватися вранці – Arg-n.

Постійне відхаркування з горла, слиз сіра та солона, кисла, їдка або гірка – Phos. Проковтування крові, накопичення слизу при пробудженні вранці – Sulph.

Випльовування пінистої слини з прожилками крові – Canth. Кров’яниста слиз, жовта, гнійна, зернами – Lyc.

Густий слиз, який постійно накопичується – Nat-c. Відхаркування слизу із сухістю в горлі – Lach.