Гомеопатія при муках совісті

Sepia. Закиди совісті. Не виконує своїх обов’язків щодо оточення. Пацієнтка плаче, дивлячись на своїх дітей. Дорікає у відсутності ніжності. Відчуває себе винною через вимогливість, егоїзм та відчуженість. Здається, вся її любов перетворилася на ненависть. Звинувачує себе за нездатність до справжніх емоцій. Емоційно та сексуально фригідна.

Medorrhinum. Вважає себе винним у непробачному гріху. Схвильований, нетерплячий і сповнений страхів (Aurum). Страх темряви та божевілля. Погана пам’ять. Хронічні інфекції тазових органів. Ревматизм.

Aconitum. Докори совісті через дрібниці. Перша стадія ревматичного запалення від зміни погоди з теплою на холодну вітряну. Сильний жар із тривожністю. Жага та душевні страждання. Гаряча шкіра та внутрішній жар. Ряд піт і пекучий жар. Безперервні метання. Очікування смерті.

Сильний страх і душевне занепокоєння. Страх смерті. Пророцтво дня смерті. Сильний страх упродовж вагітності. Боязнь того, що дитина буде деформована. Ранковий рясний піт. Все робить у сильному поспіху. При підйомі з лежачого положення червоне обличчя стає блідим.

Silica. Почуття провини та смуток. Хороші майстри. Стрес з появою на публіці. Відсутність витривалості. Нервовість і страх провалу. Нема життєвих сил. Бояться, що зможуть знайти потрібні слова висловлювання думок (Gelsemium).

Слабкість сполучної тканини. Виступають блискуче, оскільки їхня нездатність існує лише в уяві. Хвороби нервів та хребта. Нестача енергії. Психічно виснажені студенти. Слабкий характер.

Боягузтво і збентеження. Плаче щовечора. Бліда, жовта шкіра. Полохливий і нервовий. Легко зневіряється. Апатія. Підвищена чутливість до шуму. Не виносить дотику. Дратівливість із нападами люті. Впертість та невдоволення. Мовчазні діти.

Chelidonium. Борошна совісті. Думає, що скоїв злочин. Він назавжди засуджений. Дратівливий, запальний та сварливий. Спалах люті. Хвороби печінки (Lycopodium. Digitalis). Біль у правій лопатці. Сонливістю при пробудженні та після їди. Сумний, пригнічений та меланхолійний.