Cocculus indicus. Блювота, коли підіймається в ліжку. Нудота та блювання з запамороченням від їзди в транспорті. Нудота від виду предметів, що рухаються. Відчуття порожнечі у голові. Відчуття відкривання у потилиці (Санаb.). Різи в животі під час руху. Втрата апетиту із металевим смаком. Почувається занадто слабким, щоб говорити. Болі у печінці посилюються після гніву.
Чутливий до холоду. Морська хвороба. Захитування в поїзді. Пацієнт повільно рухається. Односторонні поразки. Посмикування м’язів. Найгірше від поїздки в автомобілі; від безсоння; від шуму; від їжі; від холоду; від напруги. Краще сидячи та лежачи на боці.
Veratrum album. Непритомніє після найменших зусиль (Carbo v., Sulph.). Сильна слабкість. Відчуття: одночасно холоду та спека на волосистій частині голови. Обличчя бліде та синюшне. Колапс. Жага невгамовна дуже холодної води. Хоче все холодне. Бажання кислих напоїв (Phos.ас.). Відчуття холоду у животі (Colch., Tab.). Блювота з нудотою та сильною прострацією.
Гірше від пиття (Ars.) та найменшого руху (Tab.). Різальний біль у животі. Холера: блювання та пронос. Діарея, змішана з пластівцями. Болі в кінцівках у вологу погоду. Обличчя холодне, колапс. Шкіра холодна та липка. Мертвий блідість обличчя.
Tabacum. Втома перед обідом. Тремтіння голови та рук. Розслаблення м’язів. Судоми з рясним потом при болю під ложечкою. Непритомність. Жовтяниця. Схуднення. Ліва рука холодна, права гаряча. Крижане похолодання ніг. Озноб з гусячою шкірою. Сильний озноб увечері. Озноб внутрішній при зовнішньому жарі.
Жар і занепокоєння. Рясний піт при холодних кінцівках. Холодний піт за повільного пульсу. Запаморочення. Біль у лівій половині чола та в оці. Після обіду біль у лобі. Тупий біль у лобі та очах. Біль, що давить, у темряві. Судомна гикавка. Нудота з набіганням слини. Нудота під час руху. Сильна блювота. Блювота з проносом і рясним потом. Блювота кислою рідиною чи слизом.
Petroleum. Запаморочення при вставанні (Bry.). Пульсівний головний біль. Голова оніміла, мов дерев’яна. Огидний та слизький присмак. Почуття звірячого голоду. Огида до м’яса та жирної їжі. Сильна спрага. Кисла відрижка. Сильна нудота під час їзди в автомобілі. Гірке блювання. Тиск у шлунку. Дуже слабке травлення.
Жар після півночі та вранці в ліжку. Відчуття жару по всьому тілу із сильним печінням шкіри. Рясний піт щоночі. Морська хвороба. Захворювання шкіри. Випадання волосся. Нудота з блюванням під час поїздки в машині або під час морської подорожі. Petroleum є найпершим засобом при морській хворобі та нудоті у поїзді.