Гомеопатія при фурункульозі

Гнійні захворювання шкіри

Hepar sulphur. Гнійні захворювання шкіри, підшкірної клітковини та слизових оболонок. Погіршення при легкому натисканні. Сильне неприємне потовиділення. Підвищена чутливість болю. Краще після їди. Дратівливий і тривожний. Різкий біль при дотику до пошкодженої ділянки. Нестерпність холоду. Часті застуди. Відчуття занози в больовій області. Гірше від холоду. Краще від вологого тепла.

Silicea. Фурункули в будь-якій частині тіла. Рани на шкірі важко загоюються і легко нагноюються. Абсцеси, судоми після щеплення. Шкірні висипання на шкірі голови та кінчику носа. Хронічні гнійні процеси. Карбункули та виразки. Погіршується під час руху, під час молодика та під час менструації.

Хрипота і сухість у горлі. Погіршується від холодного повітря та води. Врослий ніготь. Сверблячка в литках, що доводить до відчаю. Озноб викликає тремтіння. Ноги дуже холодні. Сильна спрага.

Sulphur. Фурункульоз. Тріщини між пальцями. Прищі на обличчі. Пустули заживають повільно. Обличчя, руки та передпліччя рясно вкриті веснянками. Короста. Печінка збільшена. Запор з частими безрезультатними позивами. Геморой. Запори чергуються з діареєю. Організм не реагує на правильно підібраний засіб (Псорін).

Гірше при згинанні. Почервоніння всіх отворів тіла. Яскраво-червоні губи, вуха, краї повік і почервоніння навколо заднього проходу при дитячій діареї. Ноги холодні. Слабкість в епігастрії о 12 годині дня. Задирки на пальцях. Кропив’янка. Краще в теплу суху погоду і від підняття кінцівок вгору.

Поколювання на шкірі по всьому тілу ввечері, після зігрівання в ліжку. Сильне свербіння в руках і ногах від тепла в ліжку. Варикозні кровоточиві виразки з неприємним гноєм. Дитина ненавидить воду і не переносить купання. Озноб.

Tarentula hispanica. Гнійничкові висипання. Карбункул і гангрена. Головний біль знімається тертям голови об подушку. Тисячі голок встромляються в мозок. Тремтіння. Екстремальне сексуальне збудження. Сверблячка вульви. Краще на вулиці та під час руху. Істерія і манія. Стілець рясний, темний, образливий і кривавий.

Phosphorus. Абсцеси молочної залози. Від абсцесу випромінюють червоні смуги. Рідкий водянистий гній (Silicea). Амілоїдоз нирок, печінки з венозним застоєм і набряком. Німфоманія у жінок і сатиріаз у чоловіків. Рясні, бліді та тривалі менструації. Сумний настрій. Аменорея з вторинним кровохарканням, носовою кровотечею або кров’яною сечею.

Acidum fluoricum. Лускаті висипання на шкірі. Виразки та карбункули. Сухі висипання. Ерозія. Випнуті плями на шкірі. Шкірка жовтувата. Гірше від спеки. Старі шрами червоніють по краях. Шрами оточені сверблячими пухирями. Плоский і роздратований невус. Піт липкий і кислий. Зоб. Кислий, липкий і неприємний піт. Лихоманка з кислим потом.

Arnica. Рясні висипання фурункулів по всьому тілу. Абсцеси, які не розкриваються і зменшуються. Арніку призначають після операцій і жінкам після пологів для профілактики сепсису. Диспепсія. Після їди з’являється пульсівний головний біль і сонливість.

Belladonna. Абсцеси. Тонзиліт зі швидким утворенням гною. Болі виникають і зникають раптово. Приплив крові до голови з відчуттям жару, але холодні ноги. Хворий впадає в глибоку дрімоту. Посмикування окремих м’язів. Білки очей мають колір сирого м’яса.

Tarentula cubensis. Карбункули зі струпом. Прострація та діарея з лихоманкою.

Rhus. На початку карбункула, коли болі сильні, а уражені ділянки темно-червоні. Еритема прогресує до утворення везикул. Утворення гною і струпів. Шкіра навколо висипань червоніє. Екзема. Запалення шкіри голови, обличчя та статевих органів. Темно-червона шкіра. Запалення поширюється зліва направо.

Карбункул, спочатку при появі жару, почервоніння, печіння, припухлості – Bell. Якщо є сильна індурація – Hepar. Великий набряк і припухлість навколишніх тканин – Apis. Темно-синій червоний колір – Arn.

Синя поверхня, охолодження кінцівок, прострація – Carb-v. Прострація і симптоми зараження крові – Lach. Сухий язик, спрага – Ars. Карбункул без болю; коли він уже прорвався — Sil.