Гомеопатія при нирковій недостатності

Уремія

Lachesis. Сеча темна, майже чорна. Шкіра набрякла, темна, синювато-чорного кольору. Набряки після скарлатини та у п’яниць. Погіршення після сну. Смердючий слиз у сечі. Кров у сечі (Crotalus). Опад сечі, як обвуглена солома.

Чорна сеча (Colchicum, Natrum muriatic, Acid. Carbonicum, Digitalis, Apis, Ammonium benzoicum, Acid. benzoicum, Arsenicum, Arnica, Opium, Carbo veget, Kali carb. та Terebinthina). Піниста сеча.

Digitalis. Чорна, мізерна, каламутна сеча. Непритомність від слабкості серця з посинінням обличчя. Хвороби нирок з набряками, слабким або повільним пульсом і мізерною, темною сечею. Завмирання у шлунку, здається, життя згасає.

Colchicum. Сеча темна, каламутна та містить кров. Подагра. Сильна чутливість до дотику та сильно пахучих речовин. Розумна робота втомлює. Обкладений язик. Нудота. Рясна слинотеча.

Terebinthina. Мутна сеча. Опад як кавова гуща. Набряки після скарлатини. Кривава сеча. Задишка. Сильна сонливість. Язик сухий і лискучий. Ранні періоди захворювання нирок. Сильне печіння та біль у спині (Lachesis). Діє на нирки та сечовий міхур. Тупий біль у ділянці нирок. Печіння у нирках. Болі йдуть від нирок сечоводам. Печіння при сечовипусканні. Білок у сечі.

Сеча темна, димчаста та густа. Сеча містить кров, що розклалася. Печіння в повітроносних шляхах з рідкою мокротою, що важко відокремлюється. Сеча має запах фіалок. Смердючі випорожнення. Кишкові кровотечі кавової гущавини. Гладкий язик, ніби втратив свої сосочки.

Pulsatilla. Сечовиділення з різальними болями над лобком.

Berberis vulgaris. Гострі болі, що колють, ідуть від нирок вниз і вперед, наповнюючи болем весь таз. Сеча містить багато слизу та глинистий осад жовтувато-брудного кольору. Камені в нирках або сечоводі.

Cuprum. Уремія із судомами. Гірше за спекотної погоди. Рецидивна лихоманка. Живіт твердий. Завзятий запор з кров’ю. Зелений, рідкий пронос. Спастичні блювання полегшується від холодного пиття. Недостатність реакції.

Приступи задухи з похолоданням тіла. Прострація та задишка. Сильне похолодання тіла. Ціаноз шкіри. Судоми в литкових м’язах. Біль у надчеревній ділянці з задишкою. Колапс.

Pareira brava. Поривчасті болі йдуть із нирок у стегна. Артрити з відчуттям дзюрчання. Ревматизм. Подагра із сечовими симптомами.

Arsenicum. Печіння, агонія, спрага та наступний колапс. Уремія. Сеча має вигляд темної води. Задишка будить хворого після опівночі. Хворий рве на собі одяг, який душить його. Страх смерті. Занепокоєння часто чергується зі ступором.

Cannabis indica. Уремія із сильним головним болем. Час і простір здаються дуже розтягнутими. Гонорея. Відчуттям, як верхівка голови відкривається і закривається.

Equisetum hiemale. Постійне бажання мочитися з рясним відходженням сечі. При сечовипусканні у каналі пекучий біль. Нетримання сечі.

Acidum nitricum. Сеча має запах кінської сечі (Acid. benzoicum). Смердючий зелений пронос зі слизом у дітей. Сильні потуги (Mercurius). Блідий, м’який і смердючий стілець.

Linaria. Нетримання сечі. Часті болючі позиви мочитися серед ночі.

Calcarea ostrearum. Смердюча сеча з білим, але не каламутним осадом.

Eupatorium purpureum. Часті та болючі позиви з виділенням рясної кількості яскраво забарвленої сечі зі слизом.

Petroselinum. Раптові позиви мочитися. Якщо дитина не помочитися негайно, вона починає схоплюватися і падати від болю (Cannabis, Cantharis і Mercurius). Гонорея.

Clematis erecta. У сечі слиз та гній. Сеча тече уривчастим струменем. Болі по ходу каналу головки члена. Запальне звуження сечівника.

Conium. Запалення каналу та міхура, коли в сечі буває гній. Відходження сечі з перервами та поштовхами.

Apis. Убога темна сеча. Немає спраги. Бліда воскова шкіра. Кропивниця. Червоні прищі або почервоніння на набряки. Занепокоєння.