Гомеопатія від сверблячки

Psorinum. Сверблячка посилюється в ліжку. Проблеми залоз і шкіри. Гонорея. Правильно обрана Сірка відмовляється діяти. Герпетичний висип з сильним свербінням. Шкіра брудна і темна, наче хворий ніколи не мився. Шкіра ніби змащена. У дітей висипання зі шкіри голови поширюються на обличчя, щоки та вуха.

Висип мокне і виділяє смердючий гній. Нагноєння з вух. Гній нагадує запах тухлого м’яса. Виразки на ногах або навколо щиколоток. Виразки гояться повільно і болять. Герпетичні та сверблячі висипання на згинах ліктів і в підколінних ямках.

Тіло виділяє неприємний запах. Нестерпний свербіж у теплому ліжку. Сверблячка між пальцями. Сверблячка в складках суглобів. Сверблячка посилюється від тепла ліжка. Свербіж і розчісування до крові.

Croton tiglium. Свербіж і сильне печіння шкіри. Кропив’янка на шкірі живота. Везикулярна бешиха статевих органів з сильним свербінням. Голос хриплий і приглушений. Везикули та пустули на мошонці та пенісі. Краще під час ходьби. Погіршення вранці та під час відпочинку.

Mercurius. Сверблячка в правій лопатці. Хрускіт в ліктьовому суглобі. Свербіж на лівому лікті. Свербіж і екзема на передпліччі. Різкі уколи між лопатками. Тремтіння в правій лопатці. Прищі та фурункули на лопатках і животі. Пече в руках, все падає з рук. Відчуття різі в ліктьовому суглобі. Тягучий біль у руках з похолоданням пальців. Пальці німіють.

Coffea arabica. Свербіж заважає хворому спати. Страх смерті з сильними болями. Хворий не витримує навіть слабкого болю. Холодна вода надовго знімає зубний біль. Виснаження організму після роботи в жарку погоду. Загострюються зір і слух. Слабкий шум здається гучним.

Aconitum.. Свербіж і оніміння в пальцях, при захворюваннях серця.

Actea racemosa. Здається, що рука туго прибинтована до тіла.

Selenium. Сверблячка в складках шкіри та між пальцями. Сверблячка супроводжується поколюванням. Білий наліт на язику. Кольки в печінці від руху і тиску.

Pulsatilla. Оніміння в лікті зі збільшенням правого шлуночка серця. Сверблячка посилюється від тепла ліжка.

Staphisagria. Сверблячка над п’ятою, в ахілловому сухожиллі. Свербіж великого пальця правої ноги. Біль у крижах заважає ходити. Раптовий різкий біль у спині. Паралітична тяга в плечовому суглобі. Тягне біль в дельтоподібному м’язі. Сверблячі прищі на ліктьовому згині. Посмикування в лівому передпліччі. Екзема на руках. Сверблячка в лівій долоні. Різкі уколи в долонях. Мурашки по шкірі, без ознобу, на стегнах. Вранці тупий біль у правому коліні.

Spigelia. Свербіж долонь і кінчиків пальців. Біль у вказівному пальці правої руки. Тягне в лівій сідниці при ходьбі. Коліно болить при дотику. Тупий біль у лівому коліні. Свербіж і біль під колінною чашечкою. Біль у правій гомілці при ходьбі. Судома в лівій гомілці при ходьбі. Біль у правій нозі. Свербіж і мурашки на правій підошві. Чутливість до дотиків по всьому тілу. Напади тяжкості та втоми в кінцівках.

Borax. Сильний свербіж шкіри при роздяганні.

Belladonna. Сверблячка по всьому тілу і поява червоних крапок. Грудна клітка та живіт покриті маленькими, червоними, піднятими, безболісними плямами. Тіло опухло, почервоніло і палає пекучим жаром. Шкірні висипання, як при кору.

Криваво-червоні плями на обличчі, шиї та грудях. Сильний набряк обличчя, сильний жар. Почервоніння і жар в обличчі, сильна спрага. Пухирі з прозорою лімфою. Дуже жарко, потіє без спраги. Висип як при скарлатині. Легко потіє під час прогулянок на вулиці.

Carbo animalis. Сильний свербіж у правій пахві. Нестерпний кашель ввечері в ліжку. Після їди відчуття стиснення в грудях. Увечері в ліжку хрипи в грудях. Холод у грудях. У крижах раптовий різкий біль. Ліва рука німіє вранці в ліжку. При ходьбі різкий біль у лівому колінному суглобі. Біль в литках при ходьбі.

Оніміння стоп вранці. Сильне свербіння в пальцях ніг, які колись були обморожені. Дуже часті судоми в пальцях протягом дня при ходьбі по нерівній дорозі. Сверблячка по всьому тілу ввечері в ліжку.

Phosphorus. Печіння в долонях і руках. Печіння в роті, в шлунку, в тонкому кишківнику, між лопатками та в задньому проході. Жар починається в руках і поширюється на обличчя. Печіння йде вгору по хребту.

Cocculus. Сверблячка шкіри під ковдрою. Поодинокі гнійні прищі на скронях, на грудях і між лопатками. Червоні безформні плями на шкірі грудей і за вухами.

Усі симптоми посилюються під час їжі, пиття, сну та розмови. Симптоми особливо сильні після паління тютюну та після кави. Головний біль посилюється від холодного повітря. Свіже повітря здається занадто холодним. Суглоби хрустять при ходьбі. Німіють ноги та руки.

Secale. Печіння в різних частинах тіла. Здається, на них падають іскри.

Sulphur. Сильний свербіж. Подряпини полегшують, але викликають відчуття печіння. Свербляча висипка від води та купання. Худий і виснажений. Згорблений. Він важко падає на крісло. Намагається лягти. Важко тримати голову. Апатичний і ледачий. Енергія швидко закінчується. Тонкі риси обличчя.

Повіки з червоними прожилками. Брудний і недоглянутий. Неприємний запах з рота і піт. Гострий нюх. Діти схожі на маленьких старих. Діти турбуються про своє здоров’я. Сверблячка в області ліктьових згинів вечорами з жовтуватими везикулами. Свербіж і печіння в долонях. Біль над крижами при ходьбі.

Печіння між лопатками. Ревматичний біль у лівому плечі. Спітнілі кисті. Шкіра рук тріскається. Вранці тремтіння в правій руці. Мимовільні посмикування пальців. Суглоби пальців опухають і червоніють. Сильне потовиділення між пальцями. Багато задирок на пальцях. Печіння в стопах. Хворі висувають ноги з-під ковдри.

Arsenicum. Від тепла краще.

Petroleum. Сверблячка мошонки. Пекучий біль в задньому проході після дефекації. Стілець жовтуватий, водянистий, слизовий і з кров’ю. Діарея після квашеної капусти, після поїздки в громадському транспорті та при вагітності. Діарея вранці та в негоду. Сильне бажання помочитися зі сверблячкою в уретрі.

Погіршується від холоду, під час грози, а також від подорожі в транспорті чи кораблі. Ерекція та сни з сексуальним збудженням. Хронічна гонорея. Виділення крові зі спермою. Менструації занадто мізерні. Відраза до статевих стосунків у жінок. Хтиві сни.

Cina. Сильний свербіж вночі. Висипання червоних прищів, що сверблять, увечері. Після їди рвучкі болі в плечах і голові. Посмикування кінцівок. Епілептичні судоми (еклампсія). Тремтить весь з синіми губами.

Sepia. Сильний свербіж без висипу. Жовтяниця. Білий стілець. Подряпини полегшують, але викликають відчуття печіння.

Mercurius solubilis. Нестерпний свербіж у теплому ліжку. Сверблячка посилюється від тепла ліжка.

Crispus. Сильний свербіж шкіри при роздяганні.

Свербіж посилюється вночі в ліжку, подряпини пекучі – Sulph. Свербіж, лоскотання, мурашки по шкірі – Sul-ac. Повзання, лоскотання, свербіж по всьому тілу – Morph.

Нестерпний свербіж по всьому тілу, що посилюється вночі від тепла ліжка, сухість шкіри, сильне подразнення – Alum. Сверблячка, що починається під час впливу холоду – Rumx.

Пекучий свербіж на ослабленому обличчі – Ars. Свербіж як би лізе, після розчісування свербіж в іншому місці; свербіж у піхві – Mez. Свербіж у літніх людей; статеві органи у жінок – Rhus-v.

Сверблячка в уретрі, після гонореї; свербіж в жіночих статевих органах – Nit-ac. Свербіж жіночих статевих органів і заднього проходу – Amb.

Печіння або свербіж, як від укусу; запалення і набряк частин – Kreos. Сильний свербіж з лущенням шкіри; псоріаз (псоріаз) – Petr.

Сверблячка статевих органів – Carb-ac; в статевих органах перед місячними; мошонка – Graphites. При набряку геніталій – Ver. Свербіж після менструації – Tarent.

Свербіж і печіння в статевих органах з висипаннями на внутрішній поверхні стегон під час менструації – Sil.

Сверблячка статевих органів при вагітності; при запорах і геморої – Coll. Сверблячка в статевих органах – Calad.

Роздратування, свербіж, печіння в жіночих статевих органах – Carb-v. Жар, свербіж, пухирчасті герпетичні висипання на геніталіях – Dulc.

При запаленні статевих губ – Apis; Coc-c. Сверблячка на лобку – Berb. Сверблячка в задньому проході – Lyc.