Гомеопатія при анемії

Ferrum metallicum. Раптова поява рум’янцю на обличчі з вираженою блідістю слизових оболонок. Анемія. Бліде обличчя і бліді губи. Ослаблені люди з вогненно-червоним обличчям. Найменша емоція або напруга викликає червоне, сяюче обличчя. Найменше хвилювання викликає прилив крові до обличчя. Щоки покриваються рум’янцем. Відраза до м’яса. Їжа здається несмачною.

Часті напади нудоти відразу після їжі і опівночі (Arsenicum). Слизові оболонки бліді. Рясні водянисті менструації з домішками крові та болем у животі. Увечері охолонути. Серцебиття з набряком ніг. Лице червоне, а ноги холодні (Беладонна). Обличчя раптово червоніє. Блідість обличчя і губ.

Землистий колір обличчя з синіми плямами. Землистий, жовтяничний колір обличчя. Увечері свербіж в очах, ніби в них пісок посипався. Печіння в очах. Біль у правому оці. Не можу широко відкрити очі. Запаморочення, дзвін у вухах, серцебиття і задишка. Роздуті вени та припливи жару на обличчі.

М’язи слабкі. Похолодання в кінцівках. Ячмінь верхньої повіки, наповнений гноєм. Нижні повіки заповнені гнійним слизом. Простріли в ліве око. Пульсівний головний біль. Припливи жару на обличчі. Краще після неквапливої ​​прогулянки. Блювота неперетравленою їжею після кашлю. Блювота опівночі.

Phosphoricum acidum. Збільшення лімфатичних вузлів. Біль у суглобах та кінцівках вранці та вечорами. Оніміння та слабкість у кінцівках. Значна загальна слабкість із підвищеним потовиділенням вранці. Обличчя дуже бліде. Сині кола під очима. Симптоми посилюються через втрату рідини та в результаті статевих ексцесів.

Veratrum album. Холод всього тіла. Відчуття внутрішнього ознобу від голови до пальців ніг. Тривалий озноб у спині та руках. Холодний піт на лобі. Синюшність обличчя та кінцівок. Жар, почервоніння обличчя та кінцівок. Непритомність від емоцій, найменшого зусилля та під час дефекації. Відчуття нудоти при кровотечі.

Kalium carbonicum. Одутлість обличчя. Соромлення дихання супроводжує більшість скарг. Анемія супроводжується сильною слабкістю. Шкіра волога, молочно-білий. Набряки. Верхні повіки звисають рідкими мішечками.

Cuprum metallicum. Головний біль у поєднанні з епілептичними нападами. Набряклість м’яких тканин голови з почервонінням обличчя. Червоний колір та пастозність шкіри голови. Обличчя червоно-червоне з синіми губами. Судоми та посмикування кінцівок.

Cobaltum. Відчуття переповнення у голові. Головний біль посилюється у приміщенні та зникає на свіжому повітрі. Головний біль із сильним болем у попереку. Сильна сверблячка волосистої частини голови. Слабкість та відраза до розумової діяльності. Припливи спека з пітливістю. Біль у спині в положенні сидячи. Краще при ходьбі та в положенні лежачи

Manganum. Анемія (Ferrum) з розладами шлунка та втратою апетиту. Рясна нічна пітливість. Червоні плями на щиколотках. Жовтяниця. Червона, блискуча припухлість суглобів. Нагноєння шкіри в області суглобів. Кожна травма нагноюється. Виразки, з синім обідком після нагноєння.

Rhus tox. Блідість обличчя, сині кола навколо очей. Обличчя спотворене, ліва сторона стягнута спазмом м’язів. Набряк, печіння і свербіж обличчя і повік. Дрібні лусочки на обличчі. Піт на обличчі, без спраги. Обличчя вкрите везикулами з жовтою рідиною. Запалення повік. Відчуття посмикування лівої верхньої повіки. Сверблячка в зовнішньому куточку правого ока. Печіння в правому оці.

Ipecacuanha. Бліде обличчя з синіми колами навколо очей. Міліарні висипання на лобі та щоках. Кровотеча з носа. Розширення зіниці. Сухість повік із сонливістю. Червоні запалені очі. Простріли в лобі від дотику. Біль в області чола посилюється при нахилі. Тупість слуху на праве вухо. Губи покриваються афтами. Печіння в губах і на краю язика. Коли лежить, з рота тече слина. Поколювання в стравоході. Після їжі позіхає і потягується.

Alumina. Анемія у молодих дівчат з мізерними менструаціями. Запор. М’який стілець (Bryonia). Сухість у носі. Косоокість при прорізуванні зубів. Хворий плаче (Pulsatilla). Погіршення після пробудження (Lachesis, Pulsatilla, Sepia). Іпохондричний. Втома і байдужість до роботи. Година здається їм півдня. Запальний характер (Nux vomica, Bryonia). Харчується свинцем, крейдою і вапном. Рясні тягучі білі з жовтого слизу стікають по стегнах. Часті запаморочення. Об’єкти рухаються.

Magnetis polus arcticus. Бліде обличчя. Тягне головний біль у лівому боці. Сильний жар в голові. Звук молотка викликає ривки в голові. Головний біль при погляді вгору і русі очей. Головний біль, ніби скроні розпирає. Вранці повіки міцно склеєні виділеннями. Слиз у зовнішньому куточку ока.

Сверблячка в області повік. Відчуття піщинки в оці. Сльозяться очі вранці. Не виносить сонячних променів. Спочатку холод, потім тепло в очі. Спалах світла в оці, як падуча зірка. Дзвін, шипіння і тягне у вусі.

Aconitum. Бліде обличчя, розширені зіниці. Скрегіт зубами, гикавка і нерухомість у вечірній час. Тріск у всіх суглобах, особливо в колінах. Вранці сильна втома. Втрачає свідомість. Язик висувається з рота. На вулиці краще. Очі вилазять з орбіт. Болять усі суглоби. Слабкість колін і щиколоток з посмикуванням сухожиль.

Прострація. Не схильний рухатися, хоче сидіти. Сильне бажання лягти. Параліч з лівого боку переходить на правий. Жар і почервоніння обличчя. Рвучкий головний біль у скронях. Тремтіння кінцівок. Слабкість, серцебиття, холодний піт на спині. Тіло чорніє і набрякає

Hyoscyamus. Холодне бліде обличчя. Жар в мочках вух з почервонінням обличчя та розширенням зіниць. У теплій кімнаті пекучий жар в обличчя. Синюшний колір обличчя. Буро-червоне опухле обличчя. Хворобливі папули на губі. На щоках з’являються густі висипання прищів з жовтим гноєм. Біль у правому вусі ввечері. Шум у вухах, ніби дзвонять у дзвіночки. Сухість у носі. Кровотеча з носа. Чистий сухий язик.

Cyclamen. Запаморочення. Не пам’ятаю, що сталося недавно. Не можу відчути радість. Хворий не може нічого робити. Мозок рухається в голові. Увечері відчутна пульсація в головному мозку не дає спати. Біль у правій скроневій області. Біль у голові з позіханням без сонливості. Сверблячка шкіри голови.

Natrum muriaticum. Мізерні менструації. Бажання крохмалю, мила та вугілля.

Kalium carb. Одутлість обличчя. Верхні повіки звисають водянистими мішками.

Digitalis. Бліде обличчя. Падає при підйомі по сходах. Запаморочення і тремтіння. Слабка пам’ять. Відчуття різі біля правого вуха. Увечері тупий біль у лівій скроні. Червоний прищ посередині чола. Болі в поперековій області.

Carbo vegetabilis. Після захворювання з’являється у великій кількості білок в сечі.