Гомеопатія від алкоголізму

Зловживання алкоголем

Nux vomica. Захворювання, викликані зловживанням спиртними напоями, сильно приправленою їжею, проносними засобами. Гастрит від алкоголю та надмірної їжі. Сухість у роті без спраги. Запор. Відрижка. Біль у потилиці або над лівим оком. Кислий присмак у роті, скупчення газів і позиви до блювоти.

Хвороба від надмірної їжі та красивого життя. Тонкий, худий, жовтий і жилавий алкоголь. Раннє пробудження, о 3 годині ночі. Неефективні позиви до стільця. Біль у животі від їжі. Болі повертаються щоранку і супроводжуються кислою блювотою і безрезультатними позивами на стілець. Усуває наслідки аллопатичного лікування.

Acidum sulphuricum. Алкоголіки, п’яні до крайності (Nux vomica). Вони бліді, зморшкуваті та холодні. Алкогольна диспепсія. Хронічний гастрит з підвищеною кислотністю. астенія. адинамія. Немає апетиту. Потреба в алкоголі. Кровотеча. Гірше вранці. Сильна інтоксикація. Краще від алкоголю. Вони не можуть навіть їсти чи пити воду без горілки. Кашель викликає біль у печінці. Водяниста діарея з неприємним запахом. Вони завжди кудись поспішають. Гемороїдальні вузли, що горять, заповнюють всю пряму кишку.

Рідкі виділення з прямої кишки. Поспішний, спритний і непосидючий пацієнт. депресія. Пацієнт повільно відповідає на запитання (фосфорна кислота). Хворий тремтить з голови до п’ят. Загострене, бліде обличчя з синіми колами під очима. Відчуття, ніби яєчний білок засох на шкірі. Відчуття холоду і розслаблення в шлунку викликає у хворого потребу в міцних алкогольних напоях.

Syphilinum. Алкоголізм. Хронічний тонзиліт. Сечовипускання сповільнене. Розростання аденоїдів. Анорексія у дітей. Відраза до м’яса. Тріщини заднього проходу і прямої кишки. Кислотність з печією. Виразки шлунка або дванадцятипалої кишки. Запор.

Opium.. Алкоголізм з оглушенням. Сильна сонливість. Кома. ступор. Зіниці значно звужені або сильно розширені. Темно-червоне обличчя. Обличчя фіолетове та набрякле. Алкоголізм. Делірій гарячка. Видно, як тварини вистрибують з різних кутків кімнати (Lachesis. Stramonium). Кашель з нападами задухи в алкоголіків. При кашлі синіє обличчя. Кровохаркання в алкоголіків.

Грудна клітка гаряча, а кінцівки холодні. Кашель з відхаркуванням пінистого слизу та крові з сонливістю (Antimonium tartaricum). Безсоння з погіршенням слуху. Він бачить страшних привидів. Міцний сон зі свистячим диханням. апоплексичний удар. Пронос від страху і холоду. Блювота від негативних емоцій. Повільний, повний пульс. Хропіння під час дихання.

Sulphur. Головний біль в алкоголіків. Гірше від алкоголю. Гастрит від надмірного вживання алкоголю і борошняної їжі. У хворого спостерігається нестерпність молока. Кисла блювота у п’яних. Голод о 11 ранку. Після їжі здувається живіт. Похолодання і зморщування статевих органів. Припливи тепла від найменшого руху. Слабкість вранці. Погіршення від кави.

Тяга до пива та алкогольних напоїв. Багато п’є і мало їсть. Відраза до м’яса. Молоко викликає кислу відрижку. Печінка ущільнена, жовтяниця. Сильний неприємний метеоризм у вечірній час. Великий живіт і виснажені кінцівки. Вони не люблять митися. Хронічні запори. Печіння в задньому проході при геморої. Чергування діареї та запору.

Lachesis. Нервова слабкість і тремтіння у п’яних. Жовтяниця. Смердючий, рідкий стілець. Гірше навесні. Язик гладкий, червоний і блискучий (Kali bichromicum). Живіт роздутий. Від вина і кислот хворому стає гірше. Поперек хворого дуже чутливий до дотику (Herasulph.). Спазми шлунка. Блювота жовчю і слизом. Метеоризм краще після відрижки. Відрижка виникає швидко і стискає горло. Хтиві фотографії, але слабка ерекція.

Carbo veg. Диспепсія від гулянок, рясної їжі та алкоголю. Похмілля. Головний біль вранці в спині. Гудіння в голові. Гірше в теплому приміщенні. Біль переходить через голову в очі. Незграбний, товстий і ледачий. Нудота і слабкість. Диспепсія від жирної їжі, м’яса, соусів. Молоко викликає здуття живота газами. Відрижка і бурчання в животі. Згірклий або гнильний присмак у роті. Запор. Геморой після застілля. Виходять сині шишки. Водяниста діарея з сильними позивами.

Veratrum album. Запаморочення в алкоголіків. Втрата контролю над своїми рухами. Холодний піт на лобі. Говорити про невдачі інших. Метатися по кімнаті з криками або сидіти в задумі. Раптова непритомність. Втрата зору з холодним потом на лобі. мігрень. Схоже, на голову поклали шматок льоду. Післяпологова манія і судоми. Синювате й опухле обличчя з виряченими очима. Бажання рвати та кусати. Екстремальна розвага. Здається, що жмут волосся електризується. Волосся дибки встають.

Selenium. Сильна тяга до горілки від слабкості шлунка (Staphisagria і Hepar sulphuris). Слабкість в спині при ходьбі. параліч. Шов над лівим оком від сонячного тепла. Головні болі повертаються у другій половині дня і посилюються при сильному запаху. Головний біль з великою кількістю прозорої сечі у хворих істерикою. Гірше від чаю та лимонаду. Головний біль в алкоголіків. Краще горілки.

Arsenicum album. Делірій гарячка. Страшні сни. гангрена. Карбункул. раки. Пекучий біль в яєчниках. Краще від гарячих компресів. Гірше від холоду. Язик білий або червоний з піднятими сосочками. Сильна спрага. П’є потроху, бо вода дратує шлунок. Сині, виступаючі гемороїдальні вузли. Печіння в шлунку. У жарку погоду погіршується після алкоголю, морозива та крижаної води.

Ranunculus bulbosus. Захворювання від алкоголізму. гикавка. Епілептичні напади. Делірій гарячка. Кольки в грудях від зміни погоди. Міжреберна невралгія після пневмонії. Біль посилюється в сиру погоду. Різкі болі в області діафрагми. Пояс ніби стягується на талії в місці прикріплення діафрагми до країв нижніх ребер (Cactus grandiflorus).

Stramonium. Алкогольний делірій. Утворюється дуже мало сечі. Підвищений статевий потяг. Повна імпотенція від онанізму. Надмірна балакучість під час менструації. німфоманія. Співає нецензурні пісні. Післяпологова манія з великою кількістю галюцинацій. Післяпологові судоми з рясним потом і сильним страхом. Сухий кашель з задухою. Невротична астма. Гірше дивитися на воду або намагатися її проковтнути.

China. Абсцес легені в алкоголіків з гектичною лихоманкою. Тривалі нагнійні процеси. Гектична лихоманка після розтину абсцесу. Щоки червоні. Нервова дратівливість і сильна прострація від лихоманки. Слабкість і діарея. Рясна нічна пітливість. Колапс після розтину холодного абсцесу при остеомієліті хребта.

Щиток. Делірій гарячка. Істерика. Нервова депресія. Краще під час руху на свіжому повітрі. Безсоння з кошмарами. Гірше в приміщенні. Збудження у дітей під час прорізування зубів. Тремтіння і посмикування м’язів. Хорея з нервовим неспокоєм.