Гомеопатія від болю в області серця

Bryonia. Хворий стогне від колючого болю в грудях. перикардит; гострий біль, що посилюється при русі. Важкість у грудях зникає після їжі. Грудна клітка забивається слизом, який важко відкашлюється. Вранці він сильно чхає і позіхає. Голос хриплий і грубий. Захриплість і нежить. Сильний нежить з болем у лобі.

Нудота викликає кашель. Сильний кашель вранці з виділенням слизового мокротиння. Відкашлює невеликі грудочки згорнутої крові. Відкашлює жовтий слиз із горла. Тепло в грудях і обличчі. Біль посилюється від найменшого руху і натискання. Погіршення від ходьби, руху, дотику або зміни погоди.

Anacardium. Ревматичний перикардит. За одним ударом в серце відразу йде другий, а потім довга перерва. Відчуття, ніби в хребет вбитий цвях. Рух тіла болячий, ніби цвях вбитий далі в тіло. Слабкість в колінах. Таке враження, що коліна туго забинтовані.

Eupatorium perfoliatum. Біль у грудях при кашлі. Хворий від болю хапається за грудну клітку руками. Ранкова захриплість.

Argentum met. Ін’єкції під мечоподібний відросток грудини. Різкий біль у правій частині грудної клітки унеможливлює ні вдих, ні видих. Тупий біль у грудині, що посилюється при нахилі вперед і піднятті. Раптовий різальний біль, що перетинає ліве підребер’я при нахилі вбік. Тисне печіння в ділянці серця.

Різкий біль біля правого смочка, не пов’язаний з диханням. Різкий біль у лівій частині грудей у ​​спокої. Сильне різання в іпохондрії при глибокому вдиху. Давлячи, стрілючий і стискувальний біль над серцем при сидінні, зігнувшись. Раптовий різальний біль у правому підребер’ї при нахилі назад.

Senega. Сильний біль у грудях. Рясна кількість прозорого слизу важко відхаркується. Ожиріння у пацієнтів зі слабкою мускулатурою.

Stannum. Різкий різальний біль іррадіює від лівої пахви до лівої ключиці. Сильна слабкість у грудній клітці, хворий насилу говорить. Біль переходить з лівого боку в живіт. Погіршується при нахилі вперед і при вдиху.

Acidum phosphoricum. Слабкість у грудях від розмови та кашлю.

Arsenicum album. Серцебиття. Серцебиття вночі. Сильне серцебиття в положенні лежачи на спині. Охриплий голос вранці. Сухість гортані. Грубий, хриплий голос. перикардит; випіт залишається після зникнення гострих симптомів; перикардит при захворюваннях нирок. Мокрота відкашлюється з працею.

Прожилки крові в мокроті. Біль у грудях. Простріли в лівій частині грудної клітки на видиху. Мурашки на лівій стороні грудей. Печіння в правій частині грудей. Тягне біль у грудях при сидінні. Тривале печіння в області грудини. Біль у правій половині грудної клітки на вдиху. Озноб у грудях після вечері. Солодкуватий смак крові після їжі. Короткий кашель з кровохарканням.

Calcarea. Пітливість грудей. Холодне тіло і ноги. Біль у грудях при дотику і зітханні.

Sepia. Коричневі плями на грудях.

Asarum. Тупий біль в обох легенях на вдиху. Здається, що ліву легеню перерізає струна. Паралітичний біль у спині при утриманні спини прямо. Рвучкий біль в обох плечах. Пекучий біль в крижах при сидінні.

Тиск у лівій пахві. Видимі посмикування м’язів в області ключиці. Печіння в правій частині грудей. Тупий біль під лопатками. Біль у потилиці зліва. Здається, що м’язи шиї зліва стягнуті бинтами.

Lachesis. Виразковий процес. Хворий задихається і зриває одяг на грудях. Серцебиття при припиненні менструації.

Crocus. Здається, що в грудях щось стрибає і ворушиться.

Kalium carbonicum. Краще сісти в ліжку і нахилитися вперед. Погіршується в положенні лежачи на боці, де хворий. Різкий колючий біль від нижньої частини правого боку грудної клітки, що поширюється на спину. Колючий біль у грудях незалежно від рухів.

Sulphur. Печіння підіймається від грудей до обличчя.

Kalium iodatum. Біль переходить від грудей до спини між лопатками. Гірше ходити.

Ferrum metallicum. Часті припливи крові до грудей.

Carbo vegetabilis. Горить, як від гарячого вугілля. Серцебиття з сильним розпиранням у шлунку після їжі, краще від відрижки.

Cantharis. Печіння в грудях. Біль у верхівці лівої легені. Біль пронизує грудну клітку до лопатки.

Sanquinaria. Після печіння в грудях з’являється жар у животі та пронос. Погіршення ввечері від холодного повітря, розмови, співу або руху. Краще від теплої їжі та теплих напоїв.

Phosphorus. Велике навантаження на грудну клітку.

Слабкість і порожнеча в грудях. ендокардит; гострі, стріляючи болі в області серця, серцебиття; різальний біль у серці, що поширюється на ліву руку – Spig.

Ураження клапанів після гострого періоду; біль у серці та вздовж лівої руки, з онімінням і непритомністю – Naja. Гіпертрофія серця у спортсменів – Arn.

Сильне серцебиття в положенні лежачи на спині, погіршується при ходьбі; биття в скроневих артеріях; спазми в грудях і серцебиття – Cact.

Відчуття серцебиття в горлі, безсоння – Bell. Збільшення і слабкість серця та утруднене дихання – Ars-i, Bar-c.

Пульс повільний, нерегулярний, серцебиття при найменшому русі та задишка – Dig. Біль у серці, прискорене серцебиття, відчуття западання в шлунку – Cimic.

Сильне биття серця і в судинах шиї лежачи або під час післяобіднього відпочинку; серцебиття лежачи на лівому боці, прокинувшись – Lil-t.

Болі в області серця перед і під час менструації; до і під час сечовипускання – Lith. Серцебиття після їжі, здуття живота після їжі, запор – Nux-v.

Нервове серцебиття – Mosch, Ign. Серцебиття вночі або після їжі – Nat-m.