Гомеопатія від непритомності

Короткочасна втрата свідомості

Veratrum album. Непритомність з холодним потом на лобі. Краще теплим. Профузна виснажлива діарея. Погіршення під час менструації. Згорнути. Гірше вночі. Біль у животі з нудотою. Блювота з колапсом. Гірше після стільця. Погіршується в холодну і вологу погоду. Гірше після переляку. Судоми в литках. Холодний піт на лобі.

Cinchona. Непритомність з дзвоном у вухах. Організм ослаблений через втрату життєвих соків (кров, сперма, діарея, білі, лактація або профузний піт). Через день хворому стає гірше. Найменший вдих повітря погіршує стан. Періодичність болю. Головні болі з глухотою або шумом у вухах. Гірше від дотику і ходьби.

Краще в приміщенні та коли відкриваються очі. Безсоння вночі через плани та проєкти. Вважає себе невдахою. Хворе почуття гумору. Байдужість, віддає перевагу самотність. Не хоче жити.

Nux vomica. Непритомність ввечері при сидінні. Бажання лягти, не може стояти. Прогулянки на свіжому повітрі вранці викликають сильну втому. Втрачати вагу. Постійно позіхає і засинає вдень. Важко прокидатися вранці. Прокидатися від найменшого шуму.

Crotalis horridus. Слабкість з частими непритомностями. Жовта лихоманка. Кровотеча з усіх отворів тіла. Головний біль у лобі та очах. Розширені зіниці з втратою зору. Жовтий колір очей.

Надзвичайно неприємний запах з рота. Більшість симптомів з правого боку (Lachesis зліва). Тремтить усім тілом. Язик червоний, набряклий. Спазми горлянки з відчуттям клубка в стравоході. Сильна спрага.

Digitalis. Блювота з непритомністю і тяжкістю в епігастрії. Тіло вкривається холодним потом. Пульс неправильний. Нудота і блювота при вагітності та ранньому викидні. Уповільнений пульс.

Здається, серце зупиняється. Сильний страх. Стиснення в області серця та оніміння лівої руки. Колючі болі в області серця.

Захлинаючись при ковтанні. Найменший рух збільшує частоту пульсу, але не збільшує його силу. Ціаноз у новонароджених. Зупинка серця і мимовільна затримка дихання при найменшому русі у дітей. Губи сині. Сині кола під очима. Вени темні. Хворий підстрибує уві сні.

Bryonia. Непритомність і нудота при спробі підняти голову з подушки. Тупий, пульсівний головний біль з різкими болями в очах. Погіршується від найменшого руху. Хворий уникає рухів очима, оскільки це посилює біль. Сухість у роті.

Язик обкладений білим нальотом. Краї язика чисті. Гіркота у роті. Поспішна мова (беладонна). Головний біль, що розсікає. Темно-червоне обличчя.

Carbo veg. Колапс з лихоманкою. Профілактика жовтої лихоманки. Спрага з ознобом. Ноги холодні. Образливий кислий піт. Слабка пам’ять. Тіло і подих холодні. Пульс ниткоподібний. Губи ціанотичні. Дихання поверхневе. Згорнути.

Ambra. Істеричні худі жінки з частими непритомностями. Погана пам’ять. Гримаси. Меланхолія. Сильна слабкість із запамороченням. Не можу спати. Нетерплячий. Тіло холодне.

Рясне сечовипускання в істериків. Шкіра голови гаряча і суха. Волосся випадає. Нервова приглухуватість. Холод в животі. Кровотеча з носа рано вранці.

Слиз із горлянки не відхаркується. Кисла відрижка. Гірше вранці та ввечері. Гикавка в істеричних жінок від теплого пиття. Погіршується від теплого пиття. Біль у підребер’ї з сильним похолоданням у животі. Краще від прохолодної їжі та напоїв. Запор. У чоловіків коїтус викликає астму.

Rhus toxicodendron. Головний біль, ніби дошку туго прив’язали через лоб. Хворий перевертається з одного боку на інший. За кілька хвилин у новому положенні він почувається краще. Носова кровотеча. Болі в суглобах і м’язах кінцівок. Язик коричневий, сухий і з червоним кінчиком (сірка). діарея.

Camphora. Згорнути. Хворий холодний як лід. Холодний піт. Пронизливий або хрипкий голос.

Moschus. Хворий легко втрачає свідомість.

Acidum hydrocyanicum. Непритомність. Синя шкіра. Асфіксія. Судоми з болем у шиї ззаду. Дихання переривається. Уремічні судоми.

Dulcamara. Сильні різальні болі в кишківнику з непритомністю і судомами. Судоми з жаром шкіри, стисканням щелеп і хрипким диханням. Загострення від холодної, вологої погоди (Baryta carb.). ревматизм. Посмикування повік у вологу погоду. Фарингіт з ригідністю шиї. Кольки від застуди. Діарея вночі.

Linaria vulgaris. Непритомність серцевого походження. Непритомність без причини. Хворий швидко самостійно приходить до тями.

Asa foetida. Непритомність після статевого акту. Відрижка часником. Істерія з відчуттям клубка в стравоході та утрудненим диханням. Флегматична конституція. Нездорове почуття гумору. Раптовий різкий біль у лівій скроні.

Постійно жує і виділяє з рота пінистий слиз. Мова невиразна. Язик білий і набряклий. Відчуття, ніби клубок котиться в горлі, з задишкою. Водянистий зелений або коричневий стілець з неприємним запахом. Підвищення лібідо. німфоманія.

Arnica. Втрата свідомості з мимовільним спорожненням кишківника і сечового міхура. Люди з живим темпераментом. Всі травми: забої, падіння, струс, розтягнення. Запалення шкіри з болем при натисканні. Лежить як мертвий від струсу чи інсульту. Розширені зіниці чутливі до світла. Подвійне бачення.

Гнильна відрижка тухлими яйцями. Мимовільний стілець і сечовипускання під час сну при лихоманці. Коричнева сеча або сеча з кров’ю через травму. Погіршується в холодну вологу погоду, вино і тривалий сон. Поліпшується від руху і на свіжому повітрі.