Гомеопатія при екземі

Sulphur. Інтелектуальний. Він живе професійними ідеями, планами та філософією. Він не може втілити свої теорії в життя. Неакуратні: навіть якщо прийняли ванну, виглядають брудними. Червона, суха, лущиться, свербить шкіра, погіршується від води. Два види сірки, один сильний і твердий, а інший тихий, тонкий і невпевнений, але обидва види мало піклуються про свій зовнішній вигляд.

Petroleum. Кровоточиві тріщини на шкірі голови. Мокнуча екзема по краю росту волосся на потилиці. Швидке виникнення і зникнення симптомів. Коричнево-жовті плями на шкірі. Багато фурункулів на шиї та передпліччях. Глибокі тріщини. Герпес в області промежини. Плями на ногах. Тепло в підошвах.

Смердючий піт на ногах. Тріщини на кінчиках пальців. Соски сверблять і присипаються. Папули в куточках рота і на вухах. Висипання за вухами, на мошонці та навколо заднього проходу. Висипання на руках, стопах і ногах. Кровоточиві тріщини на руках. Взимку гірше, влітку краще.

Cicuta virosa. Екзема з товстими жовтими струпами, як мед, вражає щоки, підборіддя і шкіру голови. Печіння і свербіж. Судоми, гикавка, тики або конвульсії. Епілепсія після травми голови. Пацієнти не довіряють навколишнім, особливо якщо в минулому вони розчаровувалися у стосунках. Коли їм погано, вони уникають спілкування, кажучи, що втратили віру в людство.

Lycopodium. Кровотеча, волога екзема. Пошкодження шкіри голови, пахв, кінцівок, спини та шиї. Інтелектуали з поганим травленням. Коліт, метеоризм і здуття живота від жирної їжі. Гірше о 15:00, коли рівень цукру в крові найнижчий. Диктатори, вперті й дратівливі. Роздуте его компенсує внутрішню слабкість і невпевненість у собі. Скарги на печінку.

Sepia. Сухі лускаті відкладення на шкірі. Десквамація настає після утворення бульбашок. Бульбашки не оточені червоною шкірою. Висип навколо суглобів. Пацієнти хочуть втекти від важкої ситуації, де занадто багато проблем. Хронічна екзема носа, підборіддя, за вухами та статевих органів з дуже сухою шкірою. Погіршується під час вагітності, годування груддю та стресу.

Жінки втомлюються від стресу, намагаючись знайти баланс між кар’єрою та материнством. Вони стають млявими та замкнутими. Відраза до членів сім’ї. Вони почуваються краще, коли займаються фізичними вправами, бігають або танцюють. Фізичні зусилля виводять їх із сонного стану. Ранкова нудота, гормональні проблеми, болісні менструації та припливи під час менопаузи.

Graphites. З висипу сочиться густа липка рідина, схожа на мед. Запалені, мокнучі, хворі місця на вухах і за ними. З висипу сочиться липка густа рідина, схожа на мед. Висип на вухах або за ними. Висипання на голові, статевих органах і століттях. Волога, жовта і липка екзема на згинах ліктів, колін або в паху.

Шкіра дуже суха, потріскана, червона, свербить і болить. Сором’язливі люди, чий настрій змінюється від безтурботного і веселого до тривожного з відсутністю впевненості в собі. Дуже чутливий, плаче від улюбленої музики чи фільмів. Погана короткочасна пам’ять. Пацієнти з надмірною вагою або недостатнім харчуванням.

Silica. Екзема з неприємними виділеннями у дітей. Виділення з запахом падлі. Рясний піт на голові під час сну. Відкриті джерела. Біль у шиї ззаду. Біль у правій надбрівній ділянці. Краще від тиску і теплих компресів. Краще укутати голову та утеплити. Відчуття тяжкості в шиї. Головний біль раз на тиждень із запамороченням, нудотою та блювотою.

Calcarea carb. Екзема шкіри голови та обличчя. Білі товсті скоринки, схожі на вапняні відкладення. Діти прокидаються, чухаючи голови. Запалення зовнішнього і середнього вуха. Шум і дзвін у вухах. Гнійні виділення з вуха. Волога екзема на шкірі голови у маленьких дітей. Практичні, працьовиті та уважні пацієнти.

Вони більш емоційні, ніж інтелектуальні Сульфур і Лікоподіум. Сильна тривога і страх, що інші помітять їх розгубленість або брак знань. Зазвичай вони можуть уникати людей. Дивовижні діти вразливі без підтримки батьків. Дорослі віддають перевагу товариству знайомих людей і уникають незнайомців.

Natrum muriaticum. Екзема в складках шкіри. Екзема по краю волосся і на потилиці. Діти пізно починають говорити та ходити (Agaricus muscarius. Baryta carb. Calcarea carb.). Худі діти. Схуднення в області шиї. Сухі потріскані губи. акне. Водянисті виділення з носа. Відраза до жирної їжі. Вони не сприймають жартів.

Дітей легко образити. Таке враження, що над ними сміються. Вони вважають, що їх скривдили (Colocynthis, Ignatia, Lycopodium, Palladium, Phosphoricum acidum, Staphysagria, Argentum nitricum, Aurum, Bryonia, Chamomilla, Pulsatilla, Sulphur).

Плаче один (Conium maculatum). Тріщини та кірки на згинах суглобів. З-під кірочок сочиться їдка рідина. Свербляча висипка на кордоні шкіри голови. Екзема посилюється на морі. Екзема на суглобах, статевих органах, навколо волосся або рота. Емоційний, чутливий пацієнт. Вони відчувають чужі проблеми, а про свої не говорять.

Проблеми з’являються після горя, шоку або від нерозділеного кохання. Вони довго розмірковують про свої нещастя. Потім вони замикаються в собі, щоб захистити себе від повторного ушкодження.

Natrum carb. Екзема на тильній стороні рук. Шкіра тверда, суха і лущиться (сепія). Герпетичні висипання з жовтими колами.

Arsenicum album. Екзема з рясним лущенням шкіри. Пухирі перетворюються в пустули і утворюють струпи. Потовщення і затвердіння шкіри. Pityriasis versicolor спускається з голови на лоб. Товсті струпи на шкірі голови з неприємним гноєм.

Rhus tox. Екзема. Пухирі, що сильно сверблять. Екзема навколо рота та носа з пекучим свербінням. При віспі пустули чорніють від вилиття в них крові. Діарея з темним кривавим стільцем. Пухирі навколо рота та ніздрів. Прищ на нижній губі. Зморшкуваті сухі губи покриваються червоною скоринкою. Судома і поколювання в правій щоці. Тріск і біль в нижньощелепному суглобі вранці.

Набряклі та тверді привушні та підщелепні залози. Болять передні зуби від холодних і теплих напоїв. У роті занадто багато слини. Вранці відхаркує слиз. Сухість у роті з сильною спрагою. Пульсівний біль в задній частині горла. Різкий гірко-кислий присмак у роті. Сверблячка не знімається розчісуванням.

Mezereum. Тверді товсті скоринки тріскаються. З-під них рясно сочиться гній. Сверблячка вночі, в теплі ліжка. Іноді основні локалізації цього захворювання оточені прищами.

Nux juglans. Ураження шкіри голови та за вухами. Хворий не може спати через свербіж. Струп на руках і пахвах.

Ailanthus. Шкіра покривається рідкісною темно-синьою висипкою. Горло набрякло. Шия набрякла. Виділення з носа викликають подразнення. Дитина сонна.

Ranunculus bulbosus. Пухирі на долонях.

Cantharis. Хронічна екзема при слоновості. Виразки в ротовій порожнині. Слизова оболонка рота червона з дрібними пухирцями. дифтерія. Невгамовна спрага з відразою до пиття. Стілець безкровний, з сильними тенезмами. Погіршується від вживання холодної води та кави. Краще від натирання і від тепла.

Staphisagria. Екзема свербить, тільки вночі. Холодні ноги ввечері. Після їжі тремтіння в спині. Тепло вночі в руках і ногах. Шишки розміром з горошину по всьому тілу. Печіння у виразці, як від солі. Печіння і свербіж у виразці, як від солі. Біль у всіх кістках. Вранці слабкість в колінних суглобах.

Oleander. Сверблячі везикули на сідницях. Відсутність впевненості в собі, сумний настрій. Злий, насуплений. Сверблячка в правій лопатці. Посмикування в правому плечі. Біль у лівому передпліччі. Тремтіння руки при письмі. Печіння на кінчику лівого вказівного пальця. Булькання в правому стегні. Хвороблива пульсація подушечки великого пальця лівої руки. Відраза до будь-якої роботи. Коліна занадто слабкі. Швидко злиться, але відразу каються.

Viola odorata. Тріщини в голові. Шкіра голови волога з виділеннями.

Ustilago. Шкіра голови гаряча, суха з випаданням волосся. Шкіра голови схожа на брудну, запалену масу. Втрата більшої частини волосся. Зі шкіри голови сочиться водяниста рідина.

Calcarea carb. Екзема голови.

Crotonum. Екзема мошонки. Сильний свербіж. Сильний біль при розчісуванні.

Staphisagria. З-під кірок на вухах сочиться їдка рідина, утворюючи нові пухирі. Вони сильно сверблять. Сверблячка знімається при почісуванні в одному місці, але повертається в іншому місці.

Висипання рожевих плям, схожих на кір – Bell. Вузлувата еритема – Apis. Еритема і ревматичні болі – Rhus.

Кровотеча плямиста висипка – Arn, Phos, Ham. Ревматична пурпура з лихоманкою, болями в кінцівках і скутістю – Acon, Merc.

Неспокій, болі посилюються у спокої – Rhus-v. Нестерпний свербіж, неспокій, болючість, скутість, ураження суглобів – Rhus-v.

Варикозне розширення вен, пасивна кровотеча, відчуття синців по всьому тілу – Cham. Посилення всіх симптомів після сну, сухість у горлі без спраги, холод у ногах – Lach. Сверблячі висипання – Apis.

Обкладений язик – Ant-c. Для холоду або вогкості – Dulc. У хронічних випадках – Astacus fluviatilis. Старі справи; запор; землистий колір обличчя – Nat-m.

Суха дратівлива екзема – Alum. Екзема на тильній поверхні кисті – Bov. Сильний свербіж на обличчі та статевих органах – Crot.

Обличчя; задній прохід; тривалий свербіж – Ant-c. На кистях – Graph. Екзема на підборідді у чоловіків – Cic. Мокнуча екзема – Ars, Merc-c.

Подагрична екзема – Alum. Кров’янисті тріщини, мізерні виділення – Petr. Екзема за вухами – Graph. Застаріла екзема – Hep.

Пустульозна екзема – Rhus-v. Червона екзема – Rhus-v, Petr, Ars. Екзема голови – Viol-t, Vinc, Sep, Hep.

Короста – Sulph. Себорея – Iodum. Псоріаз – Ars, Ant-t, Petr, Chrys-ac. Іхтіоз – Ars, Hydrc. Кондиломи – Thuj, Nit-ac.

Келоїд – Sil. Склеродермія – Sil, Phos, Ars-n. Загальне потовщення шкіри – Hydrc, Anac.