Гомеопатія при гонореї

Thuja occidentalis. Гонорея з зеленуватими виділеннями та пекучим болем при сечовипусканні. Бородавки, кондиломи на статевих органах, в задньому проході, на промежині та на слизових оболонках. Бородавки, зернисті, як цвітна капуста на шийці матки.

Мокрі бородавки виділяють липку рідину (мокнучі бородавки). Виразки на статевих органах з брудно-жовтою основою і твердими краями. Глибокі тріщини, вкриті гноєм, в задньому проході, промежині, мошонці або головці статевого члена. Піт на статевих органах з солодкуватим запахом.

Yucca. Гонорея. Червона шкіра. Печіння і набряк крайньої плоті з почервонінням уретри.

Acidum benzoicum. Хронічна гонорея. Краще на теплому повітрі та ввечері. Пекучий біль в уретрі. Бородавчасті новоутворення і бородавки з рясним виділенням.

Acidum nitricum. Загострені бородавки. Втрата статевого потягу. Випадання волосся на статевих органах. Відсутність ерекції. Офтальмія. Уретра запалена і болюча при натисканні. Лущення шкіри. Виділення слизу, крові та гною з уретри. Сильний свербіж крайньої плоті. Баланіт. Гонорея.

Digitalis. Печіння і гнійні виділення з уретри. Сильні ерекції. Мимовільні еякуляції уві сні без сновидінь. Викиди з великою слабкістю. Гонорея. Крайня плоть набрякла.

Mercurius corrosivus. Гонорея. Крайня плоть темно-фіолетова. Фімоз або парафімоз (Colocynthis). Головка темно-червона.

Petroselium. Гонорея. Сильні позиви до сечовипускання. Хворий не може затримувати сечу. Запалення уретри при гонореї. Хворі скаржаться на біль біля основи статевого члена. Непереборні позиви до сечовипускання.

Alumina. Жовті виділення з печінням і сверблячкою вздовж уретри. Ущільнення яєчок після гонореї. Язик покритий в’язким нальотом. Набряклість і кровоточивість ясен. Зуби розхитані та подовжені. Зелений кал у дітей. Смикаючи зубний біль. Пряма кишка напружена, як би суха.

Слиновиділення підвищене, але відчувається сухість у роті. Кал твердий, з грудками або покритий слизом. Горло червоне і запалене. Діарея при сечовипусканні. Голос хриплий. Хронічний катар. Втрата апетиту. Відраза до м’яса. Бажання крохмалю та крейди. Бажання часнику, кислоти та неїстівного. Печінка болить як забита.

Зниження лібідо з мимовільною еякуляцією. Має великі труднощі зі спорожненням кишківника з м’яким стільцем. Суха і тверда шкіра тріскається і кровоточить. Свербіж і печіння від тепла ліжка.

Conium. Хронічний цистит з виділенням сечі. Сеча тече, а потім припиняється. Гіпертрофія передміхурової залози у людей похилого віку.

Staphisagria. Довгі ниткоподібні бородавки. Бліде обличчя. Темні кола під очима. Шкірка жовтувато-біла. Затвердіння яєчок.

Jacaranda. Шанкри на пенісі.

Corallium rubrum. Дуже червоні шанкри.

Mercurius. Ірит. Зелені виділення з уретри. Погіршення від поту та тепла ліжка.

Sabina. Бородавки зі сверблячкою у жінок.

Euphrasia. Великі бородавки з півнячими гребінцями.

Cinnabaris. Поєднання сифілісу і гонореї. Віялоподібні бородавки (гострокінцеві кондиломи). Сильне свербіння в суглобах.