Гомеопатія при клімаксі

Cimicifuga (Actea racemosa) полегшує всі симптоми менопаузи, включаючи нічну пітливість і припливи, сухість піхви, кровотечі та перепади настрою.

Особливо підходить жінкам, які страждають від болю в суглобах рук, головного болю в правій частині голови та шиї, депресії. Біль у грудях. Стійкий біль під лівою груддю.

Lachesis добре підходить для жінок, які відчувають сильні припливи вдень і вночі. Тепла ніч може бути гіршою, ніж удень. Лівосторонні головні болі та мігрені.

Жінка, яка потребує Lachesis, дуже балакуча і може робити різкі, різкі зауваження. Вони люблять алкогольні напої. Раптове припинення менструацій під час менопаузи. Не виносить дотику або легкого тиску.

В основному вражає ліву частину тіла. Сон гірше. Гірше перед менструацією, ніж під час менструації. Нервовий, тривожний і балакучий. Балакучість із сонливістю. Думки біжать швидко, хворий не може їх висловити.

Пізно ввечері розумова активність підвищується. Посилення болю від сонця. Хвороби повертаються навесні та влітку. Кровотеча. Припливи жару з гарячим потом. Пекучі болі в верхівці голови. геморой.

Sepia допомагає при багатьох симптомах менопаузи. Вона холодна більшу частину часу, за винятком гарячих припливів. Вона може легко плакати. Велика фізична активність на деякий час полегшує її симптоми.

Sepia знімає смуток, байдужість, примхливість, сухість піхви та біль під час статевого акту. Припливи жару в менопаузі зі схильністю до непритомності. Головні болі вранці.

Оніміння і втома при пробудженні. Статевий акт викликає сильну втому. Жінки з істеричними нападами. Гірше ввечері.

Застійні явища в системі ворітної вени. Пульсація в області печінки, в області матки та крижів. Носова кровотеча від перебування в жаркому приміщенні та від затримки менструації. Руки гарячі, а ноги холодні. Як тільки ногам стає жарко, руки стають холодними.

Аменорея у жінок з тендітною тонкою шкірою. Виділення зелено-червоної рідини з піхви при вагітності. Соски тріскаються, кровоточать і болять. У молодих жінок обличчя брудно-жовте. Байдужість до власної родини. Часто плаче. Диспепсія від психічної напруги.

Amyl nitritum. Припливи у жінок в період менопаузи. Хворобливі менструації. Під час менструації вранці болить голова зліва, часте блювання. Комір здається занадто тісним. Обличчя або щоку заливають фарбою. Післяпологова маткова кровотеча.

Тиск у шлунку з відрижкою. Судоми відразу після пологів. Чмокає губами. Хронічне почервоніння в менопаузі з ураженням правої половини серця.

Belladonna. Збільшення та ущільнення пахвових залоз у жінок у менопаузі.

Phosphorus. Сильне печіння в долонях і руках взагалі.

Digitalis. Спочатку тремтіння, потім жар, потім інтенсивне потовиділення. Припливи жару, а потім нерегулярний пульс. Одна кисть гаряча, інша холодна. Холодний липкий піт на обличчі вночі.

Набряки при стенозі серця та артерій. Нирковий набряк. Симптоми грудної клітки посилюються в положенні лежачи або при русі. Погіршення в холодному або дуже теплому приміщенні, після сну.

Найкраще перед обідом і в теплу погоду. Печіння в голові, обличчі та вухах, червоні щоки. Почервоніння і жар по всьому обличчю. Потовиділення під час сну. Сильне бажання працювати. Не в настрої говорити.

Похмурий і сварливий. Дзижчить з будь-якої причини. Пригнічений настрій і тривога. Страх смерті. Байдужий і нечутливий до оточення.

Sanguinaria. Гарячі долоні та підошви під час припливів.

Sulphur. Припливи в клімактеричному періоді (Lachesis, Acidum sulphuricum, Amylnitrit і Kali bichromicum). Сухість і жар шкіри. Сухий і червоний язик. Пітливість голови під час сну. Молочна скоринка і фурункули на шкірі. У дітей великі голови.

Sulphuricum acidum. Клімакс з постійними припливами жару. Маткова кровотеча з нічними кошмарами. Кульмінація з припливами жару і тремтінням у тілі. Нічні страхи перед менструацією. Менструація рання і рясна. Маткова кровотеча. Білі з кров’янистим слизом, з відчуттям, ніби прийде менструація. Все робиться поспіхом.

Нестерпний свербіж і повзання по шкірі при лишаї і кропивниці. Кровотеча з усіх отворів тіла. Погіршення на відкритому холодному повітрі ввечері. Краще від блювоти. Кровотеча з усіх отворів тіла.

Шлунок не сприймає холодної води. Стілець – невеликі чорні грудочки з кров’ю. Погіршення на холодному повітрі та ввечері. Полегшення на теплому повітрі та блювоті.

Argentum nitr. Рясне потовиділення вночі. Занепокоєння змушує хворого швидко ходити. Білі гнійні виділення з носа зі згустками крові. Виснаження після обіду.

Drosera. Увечері холодні щоки і гарячі долоні. Жар і почервоніння обличчя. Потовиділення після півночі. Тривожні сни. Безсоння. Хропе уві сні, коли лежить на спині.

Сни про погане поводження з іншими людьми. Сниться спрага і пиття. Холод з крижаними руками і синіми нігтями до полудня. Завжди холодно, не можу зігрітися.

Helleborus. Сильний жар в голові, холодні руки та ноги. Неспокійний сон. Сни з історичними фантазіями. Уві сні перед очима рояться сотні фігур. Повільний пульс і серцебиття. Спрага і лихоманка. Тремтіння в руках. Холодні ноги ввечері.

Блідість обличчя, відсутність пульсу, холодний піт по всьому тілу. Страшне занепокоєння після блювоти. Нерішучість. Відчай. Туга за домом. Одягається незграбно. Все здається нудним. Тиха вдень.

Acidum sulphuricum. Припливи жару у світловолосих жінок.

Ignatia. Рясне потовиділення. Холодний піт. Озноб ніг. З почервонінням обличчя, тремтінням і мерзлякуватістю ввечері. Одне вухо й одна щока червоні й горять. Тепло тіла під час сну. Судомні рухи. непритомність. серцебиття. Під час вечері серцебиття. Тривога, ніби він зробив щось погане.

Guaiacum. Жар в обличчі, без почервоніння та поту зі спрагою. Рясне потовиділення вночі на спині. Лінь і небажання рухатися. Похмурий настрій. Він мало говорить. Примхливий і впертий.

Менопауза, оніміння в різних частинах, відчуття западання, припливи, запор, клубок у горлі – Ign.

Неспокій, безсоння, завмирання, сумний стан психіки – Cimic.

Припливи, посилення після пробудження, нестерпний тиск одягу, меланхолія, дратівливість – Lach.

Біль у крижах, у смаглявих осіб з ніжною, тонкою шкірою – Ver.

Втрата апетиту, присмак жовчі в роті вранці, припливи – Kali-c.

Сильна дратівливість і нервозність, пригніченість психіки, відчуття клубка в горлі, безсоння – Valer.