Гомеопатичні засоби від отиту

Argentum met. Рвачкий біль у невеликій точці над лівим вухом. Різкий різальний біль від лівого вуха, що поширюється на мозок. Заклало праве вухо. Біль від мочки правого вуха поширюється на нижню щелепу. Вранці свербіж мочок вух. Він чеше вухо до кровотечі від сильного свербіння на зовнішній стороні вуха.

Thuja. Дзвін і шум у вухах. Біль у правому вусі. Підвищене виділення вушної сірки. Сверблячка обличчя. Затвердіння лівого крила носа. Кровотеча з носа вранці. Посмикування верхньої губи. Червоні прищики над губою. Язик обкладений білим нальотом без спраги. Сильна спрага холодних напоїв. Печія при нахилі. Хліб гіркий на смак.

Psorinum. З вуха виділяється смердючий гній. Сірка показана, але не діє. Слабкість без органічних захворювань. Папули та виразки на обличчі молодих людей. Кути рота виразкові. Очі приклеєні. Вогняні спалахи перед очима. Погіршення від руху і ввечері. Закладеність носа тягучим слизом. Краще вранці та під час відпочинку. Відрижка тухлими яйцями.

Belladonna. Отит. Свердлуючи та рвачкі болі виникають раптово. Швидко утворюється гній.

Aconitum. Після шуму у вухах хворий втрачає свідомість. Шум у вухах. Біль у щелепному суглобі при жуванні. Здається, щось повзає по щоці. Біль у щелепному суглобі при жуванні. Щока, на якій лежить хворий, потіє. Відчуття повзання хробака в правому вусі. Рвучкий біль у лівому вусі. Щока, на якій лежить хворий, потіє. Біль за лівим вухом. Здається, що щоки розпухли та збільшилися вдвічі.

Aurum. Висока чутливість до шуму. Отит з неприємними виділеннями з вуха. Отит з остеомієлітом пипкоподібного відростка. Краще від музики. Шум у вухах. Червоний ніс з лускатим висипом. Загострення нюху і подальша його втрата. Риніт з жовто-зеленими виділеннями. Смердючі струпи в носі.

Виділення з носа, як яєчний білок. Нежить вранці. Зубний біль вночі та від холодного повітря. Неприємний запах з рота в період статевого дозрівання. Виразки на яснах. Підвищене слиновиділення. Біль вночі. Підвищився апетит. Спрага. Відраза до м’яса. Пошкодження барабанної перетинки. Біль у пипкоподібному відростку. Ірит із болем у кістках навколо очниці.

Silicea. Запалення вуха з виділенням водянистої рідини з неприємним запахом. Гнійне запалення пипкоподібного відростка. Запалення рогівки (кератит) зі струпами. Під струпами утворюються виразки, які перфорують рогівку (Acidum nitricum). Гній в передній камері ока. Повіки вкриті гнійними ячменями.

Pulsatilla. Отит. Зовнішнє вухо гаряче, червоне та набрякле. Стрілючий, рвучкий або пульсівний біль вночі. Рясні, густі, жовті виділення з вуха (Silicea. Belladonna та Mercurius). Середній отит з приглухуватістю. Шум у вухах.

Chamomilla. Середній отит з червоними щоками. Хворий не може терпіти біль.

Carbo animalis. Отит. Гнійні кров’янисті виділення з вух викликають садна на шкірі. Набряк над пипкоподібний відростком (Acid nitricum, Aurum і Capsicum). Мідно-червоні прищі на обличчі (Mercurius bijod., Acidum nitricum і Badiaga). Глухота. Хворий не може визначити, звідки йде звук.

Plantago major. Біль у вусі супроводжується зубним болем.

Tellurium. Запалення середнього вуха з виділенням неприємного гною. Запах нагадує оселедцевий розсіл. Середній отит поширюється на головний мозок або на пипкоподібний відросток.

Arnica montana. Біль у хрящі лівого вуха. Рвачкий біль у вусі. Одне вухо здається гарячішим за інше. Жар і печіння в мочці вуха. Стрілючий біль з правого вуха в ліве, потім в очі. Тривала стрілянина за вухом.

Taraxacum. Цвіркіт у лівому вусі. Гнійний прищ в кутку правого крила носа. Верхня губа тріснута посередині. Пекучий стрілючий біль у лівій частині язика. Вранці язик повністю сухий, вкритий коричневим нальотом. Червоне смажене м’ясо має кислуватий смак. Гіркий смак поширюється по стравоходу до рота. Після їди та пиття сильний озноб.

Angustura vera. Слух загострений, ніж зазвичай. Посмикування перед лівим вухом. Сльозливі посмикування всередині правого вуха. Фурункул над правим пипкоподібним відростком. Імпульсний біль за вухами. Тягне то в правому, то в лівому вусі. Дзвін і печіння в правому вусі. Здається, щось застрягло у вусі. Вушна судома. Тепло в мочці вуха. Жар у вухах і щоках.

Ambra grisea. Рев і свист у вусі вдень. З кожним днем ​​слух погіршується. Носова кровотеча вранці. Дуже сильна сухість у носі. Тріск і скрип у лівому вусі. Глухота на одне вухо. Сильний біль в мочці вуха і за вухом. У носі накопичується суха кров.