Гомеопатичні засоби від пітливості

Calcarea carb. Рясне потовиділення голови та верхньої частини тіла. Сльозотеча і світлобоязнь. Глухота і тріск у вухах. Язик білий з пухирями з боків. У роті кислий смак. Кислий пронос. Зубний біль від холодної води. Повільне прорізування зубів. Кислотність підвищується від жиру, олії та цукру.

Пристрасно бажає яєць. На голові піт, запаху немає. Профузна водяниста діарея з кислим запахом увечері. Білий стілець, як глина. Він терпить тісний одяг навколо живота. Мимовільне сечовипускання при ходьбі. Сеча з коричневим кров’яним або білим осадом. Слабкість після еякуляції. Печіння під час еякуляції.

Arsenicum album. Нічна спека без спраги та поту. Вранці піт тільки на обличчі. Потовиділення після спеки. Шкіра та очі жовтіють при потовиділенні. Піт на обличчі та між ніг о 2 ночі.

Піт на початку сну на руках і стегнах. О 19.00 лихоманка на обличчі. Потіти три ночі поспіль. Холодний липкий піт. Прокидається від зубного болю ввечері, після короткого сну. Вранці піт по всьому тілу.

Pulsatilla. Піт на правій стороні обличчя. Увечері жар в обличчі. Здається, ніби дме занадто гаряче повітря, що викликає головний біль. Рясне неприємне потовиділення вночі. В одязі занадто жарко, а якщо роздягнутися, то холодно. Дитина бурчить і стогне, коли її носять. Тривога, ніби на смерть.

Крайня нерішучість. Дитина хоче того чи іншого. Ревнивий і жадібний. Дитина дуже зла. Все огидно. Робить усе поспішно. Погіршується розумова робота. Ніщо не приносить задоволення. Злий на все, навіть на себе.

Silicea. Смердючий піт ніг (Thuja, Acidum nitricum, Kali carb. Graphites і Carbo vegetabilis). Худі діти з великим животом. Смердючий піт на голові та ногах. Упертий і свавільний. Погіршується у вологу погоду. Голова непропорційно велика.

Acidum lacticum. Рясне потовиділення ніг. Піт не має запаху.

Asarum. Незначна пітливість верхньої частини тіла ввечері. Тупий і сварливий. Рясне нічне потовиділення. Тривога. Потіє від найменшої причини. Сильна веселість змінюється спокоєм або сумом. Плаксивий і сумний.

Staphisagria. Нічна пітливість з гнильним запахом. Серйозний і мовчазний. Сумний настрій. Байдужість до інших. Здається, хтось стежить за ним, змушений постійно озиратися. Смердючий піт із запахом зіпсованих яєць.

Небажання займатися розумовою працею. Злий на все. Тривожні думки. Іпохондричний настрій. Сварливий і сумний. Дуже плаксива.

Carbo veg. Сильне потовиділення ніг. Кінцівки німіють. Мурашки по всьому тілу. Кропив’янка протягом декількох тижнів. Втягування спини при сидінні. Втома вранці в ліжку в суглобах.

Вранці тремтіння кінцівок і пітливість. Напади слабкості. Втома після короткої повільної прогулянки на свіжому повітрі. Слабкість в нижніх кінцівках.

Capsicum. Вранці пітливість по всьому тілу. Вечірня прохолода. Ноги холодні. Жар, тремтіння від жаги води. Червоне обличчя і тремтіння в кінцівках. Обличчя або бліде, або червоне. Печіння в долонях, стопах і щоках.

Helleborus. Холодний піт на лобі. Біль у великому пальці правої руки. На безіменному пальці правої руки дрібні безболісні пухирці, з яких виділяється волога. Слабкі ноги та тремтячі коліна. Біль у правій підошві при сидінні. Постріли в великий палець лівої руки. Шкіра лущиться. Непритомність і судоми.

Carbo animalis. Потовиділення під час сну. Не можу зігрітися вранці. Холодні руки та ноги ввечері. Рясне нічне потовиділення. Все сприймається з образою. Незвичайно веселий.

Belladonna. Частини тіла, вкриті ковдрою поту. Нічна пітливість. Злякався, коли до нього хтось наближався. Ранковий піт. Щовечора рясне потовиділення. Піт залишає темні плями на білизні. Рясне потовиділення з діурезом.

Потовиділення після півночі. Холодний піт на лобі. Піт на ногах без відчуття тепла під час сидіння. Сильний свербіж в стопах. Пухлина стопи. Хвороблива чутливість шкіри при найменшому дотику. Тепло в ногах. Біль у п’яті при наступі на стопу.

Їдкий свербіж на стопах і тильній поверхні стоп. Болючі судоми з лівої руки, що поширюються на стегна. Свербіж і червоні лускаті висипання на нижній частині тіла і на животі. Виразка покривається чорною скоринкою. Тягучий біль від стоп переходить до лопаток і пальців.

З виразки виділяється кривавий гній. На підошві та по всій гомілці пухирі, наповнені водою. Сверблячка в ліжку ввечері. Напружений спазматичний сміх. Сильний свербіж у виразці.

Sulphur. Поганий піт. Невгамовний і непосидючий. Сутулість. Стирчать гарячі ноги з-під ковдри вночі. Почервоніння природних отворів тіла. Зморшкувате обличчя. Слабкість о 11:00 (Фосфор. Натрум карб.). Припливи. Бажання спертися. Діти худі.

Bryonia. Потіє при ходьбі на прохолодному повітрі. Теплий піт на долонях. Холод по всій правій частині тіла. Похолодання на відкритому повітрі. Озноб у вечірній час і сильне тремтіння на відкритому повітрі. Сильна спрага з жаром і почервонінням обличчя. Тепло в животі.

Увечері жар у зовнішньому вусі та тремтіння в стегнах. Увечері гарячі щоки та тремтіння по всьому тілу. Сильна спрага вранці. Під час вживання пива посилюється спрага. Червона сеча. Тривога та пітливість не дають спати. Потіє під час їжі. Піт виглядає як масло. Рясний піт з кислим запахом вночі.

Chelidonium. Пітливість під час ранкового сну. Знижена температура тіла. Сильне тремтіння близько години ввечері. На свіжому повітрі тремтить без холоду. Сни про події минулого дня з рясним потовиділенням. Тремтіння в тілі без спраги. Холодні руки. Права нога стає крижаною. Похмурі думки про сьогодення і майбутнє змушують плакати.

Camphora. Рясний холодний піт. Сильні судоми. Тремтіння. Теплий піт на лобі та долонях. Слабкий, малий пульс. Дуже швидкий пульс. Надмірна чутливість до холодного повітря. Стілець чорно-бурий, як мелена кава. Частий озноб в спині. Тремтіння і стукіт зубів. Все тіло бліде і холодне. Холодні руки, але тепло в обличчя. Жар в тілі посилюється при ходьбі.

Aurum met. Ранковий піт по всьому тілу. Тремтіння в спині та холод між лопатками. Не можу заснути до 3 ночі. Тепло в обличчі з холодними руками та ногами. Жар, озноб, тремтіння з мурашками на стегнах. Увечері руки холодні, але обличчя тепле без спраги. Озноб увечері з нежитем або закладеністю носа.

China. Рясне потовиділення шкіри голови при прогулянках на свіжому повітрі. Часто змінюється колір обличчя. Бліде обличчя. Землистий колір обличчя. Одутле, червоне обличчя. Чергування тепла і почервоніння обличчя. Фурункул на щоці. Сверблячка в області лівого століття.

Рясне виділення поту на статевих органах; нічна пітливість – Ph-ac. Піт при пробудженні, профузний нічний піт на голові, грудях і долонях – Phos. Надмірне потовиділення після припинення менструації – Jab.

Смердюча нічна пітливість – Carb-ac. Із запахом сечі – Nit-ac. Липкий кислий піт; вологі долоні – Fl-ac. Надмірний, в’язкий, різкий запах вночі; при лихоманці – Merc. Смердючий піт під пахвами – Petr. Піт при пробудженні – Samb.