Гомеопатичні засоби від спраги

Acidum phosphoricum. Цукровий діабет (Acid. lacticum). Часте і рясне сечовипускання змушує хворого вставати вночі. Цукровий діабет нервового походження. Втрата пам’яті. Невгамовна спрага. Імпотенція. Короткі еякуляції до або після ерекції. Сперматорея. Сеча схожа на молоко з желеподібними шматочками крові. Болі в області нирок.

Багато безбарвної сечі вночі. Фосфатний залишок. Альбумінурія. Кашель від лоскоту в грудях, коли лежачи в ліжку. Жовте, слизисто-гнійне мокротиння вранці. Холод від протягу. Вертебральний остеомієліт. Таке враження, що ножем шкрябають кістки. Гірше вночі. Поліурія. Біль від швидкого росту (Guajacum).

Uranum. Цукровий діабет. Сильне подразнення шлунка і кишечника. Спрага, виснаження і слабкість. Посилення діурезу. Нетримання сечі. Нетримання сечі у дітей через гельмінти. Печіння в уретрі. Повна імпотенція з нічним сім’явипорскуванням. Сильна спрага, виснаження, діабет. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Перитоніт. Гіпотрофія при діабеті.

Moschus. Цукровий діабет. Сильна спрага. Нервова спазматична гикавка. Здуття живота зі стискувальними болями. Краще в теплому приміщенні. Рясна, водяниста, нічна діарея. Рясне сечовипускання, сильна спрага і виснаження.

Повна втрата статевого потягу. Печіння в уретрі. Нервове тремтіння з частою непритомністю. Дифтерійний круп, погіршення під час сну. Погіршення від холоду, відкритого повітря та сну.

Cocculus. Сухість у роті, піниста слина і сильна спрага. Сухість у роті вночі без спраги. Через тягуче відчуття в роті змушений говорити повільно. Шорсткий язик вранці. Сухий, білувато-жовтий язик без спраги. Сухість у горлі при ковтанні без спраги. Печіння в області неба.

Stannum. Підвищена спрага. Щось солодке підіймається до горла. Гірка відрижка після їди. Після їди нудота. Блювота кров’ю. Здуття живота газами. Бурчання в животі. Після стільця виділення слизу.

Mercurius corrosivus. Невгамовна спрага. Блювота. Липкий стілець. Хворобливе напруження і тенезми з виділенням кров’янистого слизу. Білі блідо-жовті з огидним солодкуватим запахом. Крижані ноги. Шум у лівому вусі, синхронно з пульсом.

Нижня губа припухла і вивернута. Солоний присмак у роті і слиновиділення. Тепло при нахилі та прохолода при вставанні. Дивиться в нікуди. Ніхто не може догодити.

Rhus tox. Велика нічна спрага води або пива. Починає плакати, не знаючи чому. Страшно і тривожно. Втомився від життя і хоче померти. Не може всидіти на місці, хитається на кріслі. Печаль і розпач. Вороги хочуть його отруїти. Думає, що помирає.

Amyl nitritum. У сечі міститься дуже велика кількість цукру. Обсяг сечі, що виділяється при цукровому діабеті, значно збільшується. Почервоніння обличчя, голови та шиї, з жаром і потом, з холодними руками та ногами.

Часте почервоніння і пітливість на обличчі у жінок в менопаузі. Печіння навколо талії замінюється пізніше. Нічна пітливість. Припливи. Все здається нереальним. Меланхолія без страждань. Безсоння з тривожними снами.

Sulphur. Сильна спрага протягом дня. Холодність носа і стоп. Озноб з діареєю без спраги. Увечері мерзлякість і блідість обличчя. Припливи жару в обличчя та фебрильний озноб у тілі. Вранці піт на долонях і стопах. Тепло на маківці. Ноги холодні. Припливи супроводжуються потом. Слабкість. Втрата енергії об 11 годині ранку.

Невміло виконує свою роботу. Нерішучий. Вранці злий і плаксивий. Поганий настрій і прискіпливість. Лінь тіла і духу. Нічим не насолоджується. Незадоволений собою. Сварливий, прискіпливий і злий на все. Смуток, відсутність мужності.

Acidum nitricum. Цукровий діабет. Смердюча сеча зі слизом, гноєм і кров’ю. Запах кінської сечі. Кондиломи нагноюються і кровоточать. Сеча холодна під час виділення.

Кон’юнктива гіперемована і набрякла (хемоз). Невеликі пухирці в отворі уретри і на внутрішній поверхні крайньої плоті. Нетримання сечі у людей похилого віку. Альбумінурія з вираженою прострацією.

Kreosotum. Рясне виділення сечі при цукровому діабеті. Зуби гниють, як тільки з’являються. Ясна легко кровоточать. Блювота під час вагітності або під час прорізування зубів. Не переносить тісного одягу. Мочитися кожні пів години. Герпес на століттях, щоках, роті, ліктях і пальцях. Відзначається безсоння.

Сумний і дратівливий. Шум і дзвін у вухах, приглухуватість під час менструації. Сильний свербіж країв повік. Краще від тепла та руху. Гнійничкові висипання по всьому тілу з сильним свербінням. Набряки ніг з рясним потовиділенням. До вечора свербіж стає сильним. Погіршується на холодному повітрі та під час їжі.

Argentum nitricum. Цукор в сечі, сильний метеоризм і розлад травлення. Запалення слизових оболонок. Метушливий і тривожний. Час йде надто повільно. Шум у вухах з тремтінням кінцівок. Гнійний кон’юнктивіт з помутнінням рогівки. Очі червоні. Уникає світу. Гірше в теплому приміщенні. Краще на холодному повітрі. Зубний біль від холодної води. Афта на язиці та в роті.

Блювота залишає на одязі чорний відтінок. Стілець зелений, неприємний, зі слизом, з шумним метеоризмом вночі. Сеча відходить мимовільно і пече при сечовипусканні. Сеча з кров’ю з піском, при нирковій кольці. Ерекція слабка, лібідо знижене.

Antimonium crudum. Нічна невгамовна спрага і сильне бажання кислого. Густий молочно-білий наліт на язиці. Відраза до будь-якої їжі. Гірше від кислого вина. Пронос кислого вина, перегрів, холодні ванни та ранній ранок. Чергування діареї та запору у людей похилого віку. Підвищується лібідо. Потріскані та покриті кіркою ніздрі та куточки рота.

Кашель від спеки та перенапруги з великою кількістю мокротиння. Мозолі на підошвах. Кропив’янка від м’яса або переїдання. Сильна спрага з лихоманкою та потом. Відраза до життя. Не любить холодних ванн. Гірше ввечері, від спеки та сонця, від кислого вина та від руху. Краще з теплої їжі.

Pulsatilla. Відсутність спраги під час лихоманки. Жага пива з білим язиком. Озноб під час болю, ввечері. Холодні та онімілі руки та ноги. Озноб до вечора з мурашками. Ледачий, завжди хоче сісти та полежати. Уві сні лежить на спині, схрестивши руки на животі або над головою.

Непереборний сон вдень. Сонливість під час обіду. Спрага до алкогольних напоїв. Спочатку температура, потім озноб. В одній руці тепло, а в іншій холодно. Почервоніння правої щоки з сильним печінням на відкритому повітрі.

Acidum phosphoricum. Сильна спрага. Стійкий кислий присмак у роті. У роті багато пінистої слини. Гнильний присмак у роті. Відраза до чорного хліба. Хліб гіркий, як жовч. Жага холодного молока. Часта відрижка повітрям. Тупий біль в області печінки. Біло-сірий рідкий стілець.

Сеча прозора, як вода. Свербіж і поколювання в мошонці. Тягне в яєчках при ходьбі. Висипання дрібних червоних прищиків на мошонці. Втрата сексуального бажання. Нічна еякуляція, відсутність ерекції. Білі після менструації, що тривають кілька днів.

Conium. Сухість у роті та спрага. Сильний свербіж у зовнішньому вусі. Повна втрата апетиту. Шум у вусі, ніби кров швидко біжить у мозку. Свербіж і мурашки на кінчику носа і в ніздрях. Часті кровотечі з носа. Скреготіння зубами. Утруднене ковтання через спазм в стравоході. Біль у язику та утруднена мова. Гнильна відрижка зі схильністю до блювоти.

Chamamilla. Спрага і пекуча спека. Тремтіння переходить від спини до живота. Тремтить при відкритті. Будь-який одяг здається недостатньо теплим. Крижані щоки, долоні та стопи. Жар і почервоніння правої щоки. Зіниці звужені. Озноб по всьому тілу після їди. Спрага під час ознобу.

Холод ввечері; рясне потовиділення і спрага. Вночі губи сухі та злипаються без спраги. Гаряче обличчя з червоними щоками. Вночі сильна спека і безсоння. Сильна спрага води. Піт на обличчі та долонях. Мимовільний стогін під час жару в обличчі. Біль і слабкість. Мокра шкіра.

Nux moschata. Немає спраги. Сильна сухість у роті, язику та горлі. Незвичайна сухість язика, губ і горла. Відсутність спраги.

Tarentula. Пекуча спрага. Пульсація сонних артерій. Блідий, землистий колір обличчя. Горло опухле та фіолетове. Труднощі при ковтанні. П’є воду великими ковтками. Випорожнення темні та образливі. Сеча мізерна і важко відходить. Істерика.

Руки в постійному русі. Головний біль полегшується, ховаючи голову в подушку. Біль у ділянці матки зі стискаючим головним болем. Пекучий біль внизу живота і стегон. Менструація рясна і супроводжується свербінням статевих органів. Біль і слабкість у всьому тілі при русі. Вона хоче спати, але невроз не дає їй заснути.

China. Жар чергується з ознобом. Лоб гарячий, а кінцівки холодні. Тепло в області щоки і мочки вуха. Холодні руки та гарячі щоки ввечері. Невгамовна спрага під час малярійного ознобу. Жага холодних напоїв. Лихоманка з відсутністю апетиту. Потовиділення під час сну. Виснажливе потовиділення в кінці фебрильного жару. Холодний піт на обличчі зі спрагою. Балакає дурниці під час лихоманки.

Argentum met. Тремтить усім тілом. Бажання відпочити вдень. Прискорений пульс зі спрагою ввечері в ліжку. Одяг здається занадто тісним. Не може зігрітися навіть у ліжку. Нестерпний свербіж. Тепло без потовиділення під час прогулянок на свіжому повітрі. Печіння і свербіж на шкірі обличчя. По тілу ніби бігає блоха. Жар в тілі, без спраги, вранці з потовиділенням живота.

Arnica. Тепло в спині. Жага свіжого повітря. Спочатку озноб, потім лихоманка. Нічна спрага води. Тривожне потовиділення вночі. Кислий піт вночі. Ранковий холод у задній і передній частині стегон. Тепло при почервонінні обличчя і холодними руками.

Bryonia. Найсильнішу спрагу втамовує лише велика кількість води. Сильна сухість всіх слизових оболонок.

Cina. Спрага. Біло-блакитна шкіра навколо рота. Одутле, синюшне обличчя. Дитина часто колупає в носі, з носа йде кров. Фурункул на щоці з ущільненням навколо нього. Не може ковтати. Сильний голод незабаром після їди.

Apis. Pulsatilla. Lachesis. Немає спраги. Лихоманка. Набряк.

Cantaris. Сильна спрага. Пекучий біль у горлі та шлунку.

Arsenicum album. Спрага і лихоманка. Пекуча спрага, але п’є мало. Після діареї настає спрага і внутрішній жар. Під час лихоманки підвищується напруга в підребер’ї. П’є багато і часто.

Потовиділення і надмірна спрага. Завжди відчуває спрагу. Захлинається водою. Спрага з сухістю язика, горла та гортані. Хворий втамовує дуже сильну спрагу частим питтям маленькими ковтками. Холодна вода погіршує стан. Спека і спрага. Біль при слабкості. Озноб.

Antimonium crudum. Хворий не переносить жару. Виснаження в жарку погоду.

Lachesis. Слабкість, втома і прострація від спеки.

Mercurius. Багато слини. Вологий язик. Сильна спрага.

Lycopodium. На зміну поту приходить сильна спрага.

Nux vomica. Обличчя червоне і гаряче. Сильна лихоманка. Охолодження в русі.

Actea racemosa. Немає спраги. Прострація і неспокій.

Phosphorus. Жага холодної води. При нагріванні вода викидається зі шлунка. Сильне бажання холоду, морозива. Тепло від кісток поширюється на обличчя.

Cannabis. Прострація. Сильна спрага. Вода викликає біль у шлунку і виходить із блювотою.

Sanguinaria. Вночі сухе тепло. Рясна пітливість вранці. Жар і почервоніння щік. Тепло в долонях і підошвах під час менопаузи.

Podophyllum. Балакучість у спеку. Жовтизна шкіри.

Ferrum metallicum. Кров і жар приливають до обличчя й голови. Набухають вени голови.

Відсутність спраги – Ant-t. Відсутність спраги під час лихоманки; відсутність спраги під час їжі – Cina.

Відсутня спрага вдень, але ввечері вона з’являється; втрата апетиту – Cycl. Підвищена спрага під час лихоманки – Acon.

Невгамовна спрага; хворий п’є багато, але потроху; пиття не освіжає; віддає перевагу дуже холодній воді, але часто рве відразу після ковтання; сухість у роті – Ars.

Надмірна спрага холодної води з сухістю в роті та горлі та утрудненим ковтанням – Bell. Сильна спрага з печінням у горлі та шлунку – Canth. Невгамовна пекуча спрага – Crot.

Невгамовна пекуча спрага, сильне бажання холодної води у великих кількостях – Merc-c. Сильна спрага; бажання випити велику кількість; у внутрішньому теплі – Bry.

Жорстока спрага, хоча від напою відразу блює – Dulc. Сильна спрага, яка не знімається питвом води; бажання кислих напоїв; сухість у горлі – Stram.

Сильна спрага з голодом, жага холодних напоїв; надмірна спрага з потом – Verat. Сильна спрага з втратою апетиту – Sulph.

Спрага холодної води та озноб протягом годин після пиття – Eup-per. Невгамовна спрага при ознобі – Nat mur.