Гомеопатія при раку легені

Phosphorus. Стиснене дихання. Кашель свистячий і сухий. Кашель з позивами на блювоту та печінням у дихальних шляхах. Кашель від сміху. Мокрота піниста, солодкувата або холодна. Пневмонія зліва. Болі у верхніх відділах грудної клітки зліва. Відчуття жару у грудях при кашлі. Задуха після кашлю. Повторне кровохаркання.

Раптовий занепад сил і непритомність. Раптові напади слабкості та стрілючі болі. Відчуття порожнечі у грудях. Відчуття напруги у грудній клітці при кашлі. Легко гнівається, від чого страждає. Тривожний. Потреба співчуття. Пацієнт сміється з серйозних речей.

Arsenicum album. Задишка посилюється від запахів та від сміху. Свистяче, хрипке дихання. Астма в середині літа. Кашель сухої ночі. Мокрота убога, піниста. Обличчя синюшне, вкрите холодним потом. Сильна тривога. Набряк легенів. Відчуття печіння чи холоду у грудях. Кашель із відхаркуванням кров’янистого мокротиння. Печіння всюди. Пронизливий біль у верхній частині правої легені. Жовті плями на грудях. Гірше у нічний час і від холодного харчування. Краще від тепла і під час руху.

Conium. Сухий, нічний кашель. Гірше від холодного повітря. Мокрота погано відходить. Жовте та гнійне мокротиння з неприємним запахом. Сухий кашель, що гавкає. Холод грудної клітки. Біль у верхівці лівої легені. Болі в одній половині грудної клітки. Тиск за грудиною. Пульсівний біль у серці з болем у верхній лівій частині грудної клітки.

Не переносить тиску одягу на грудну клітину (Lach.). Рак лівої легені після видалення лівої молочної залози з приводу раку. Виражена набряклість та фіолетове забарвлення всієї лівої руки (Lach). Набряклість та збільшення лімфовузлів у лівій пахвовій западині. Відчуття стиснення у лівій половині грудної клітини.

Bryonia. Осиплість голосу з пітливістю. Астма після полудня. Кашель при переході з холодного на тепло (протилежно Phos.). Кашель під час розмови. Кашель сухий, жорсткий та болісний. Задушливий кашель після опівночі. Іржаве мокротиння, з прожилками крові. Сухі та потріскані губи.

Не хоче, щоби його турбували. Правостороння плевропневмонія. Кашель із сильним болем у грудній клітці. Сухий плеврит під час пневмонії. Біль зменшується, лежачи на хворому боці.