Рак лімфовузлів шиї

Метастази є, а первинне вогнище пухлини не визначене

Scrophularia nodosa. Збільшення будь-яких лімфатичних вузлів. Хвороба Ходжкіна. Ураження шкіри. Розсмоктування пухлин молочної залози. Сонливість, втома та повнота у всьому тілі. Нездоланний сон перед обідом і тривалий після обіду. Сверблячка піхви. Затвердіння у молочних залозах (Scirrhinum).

Екзема позаду вушних раковин. Молочний струп. Найсильніша світлобоязнь (Conium). Плями перед очима. Біль у печінці при натисканні. Болючі кровоточиві гемороїдальні вузли. Сильна задишка зі стисненням у грудях і тремтінням. Болі в галузі біфуркації трахеї. Сверблячка з поколюванням на тилі пензля.

Сильна сонливість вранці та після їжі з почуттям втоми. Дзвін у вухах та раптове закладення. Скупчення солодкої слини. Пирхота в горлянці. Після обіду часте сечовипускання. Стискає біль у грудях. Судоми у долонях. Слабкість у колінах.

Conium. Тверді ракові пухлини з болями, що розривають. Лімфовузли болючі, збільшені та тверді. Мляві ущільнення з відчуттям оніміння. Ущільнення у животі. Збільшення мезентеріальних лімфовузлів. Шийні, пахвові або пахвинні лімфовузли виглядають як вузлуваті тяжі або чотки (Bar-c). Простудне ураження залоз. Злоякісний процес у залозах. Біль у пахвових лімфовузлах з відчуттям оніміння в руці.

Щільні рубці та келоїди (Bellis-p., Calc-f). Відчуття забитого місця (Rhus-t.). Болі у раніше пошкодженій ділянці (Arn). Завжди мерзлякуватий. Застуджується від незначної дії холоду. Насамперед уражаються лімфовузли. Лімфовузли збільшені або атрофічні. Коливання настрою. Любить сонце. Відчуває занепокоєння на сонці. Відсутність апетиту. Булімія.

Cistus canadensis. Рак. Збільшення залоз та лімфовузлів. Вражає залози носогорла, шиї та ліву молочну залозу. Герпетичні висипання. Повзучі виразки. Пацієнт чутливий до холоду. Холод у горлі та у шлунку. Виділення зі слизових оболонок густі, жовті та смердючі. Нагноєння. Сверблячка всередині та зовні. Відчуття повзання мурашок по всьому тілу. Злоякісні захворювання шийних лімфатичних вузлів. Отруйні укуси. Отруєні рани. Гангренозні виразки. Печіння. Ущільнення та затвердіння.

Мозолі з тріщинами. Болить голова, якщо пацієнт пропускає приймання їжі. Тріщини у кутах очей. Екзема в області вуха. Почуття холоду чи печіння у носі. Хронічний риніт. Остеомієліт нижньої щелепи з нагноєнням шийних лімфатичних вузлів. Рак нижньої губи з виразкою та кровотечею. Болі у горлі при кашлі. Лімфатичні вузли опухають та нагноюються. Зоб із частим проносом.