Ускладнення хімієтерапії

Гомеопатія при ускладненнях від хімієтерапії

Nux vomica. Запор після хімієтерапії. Металічний присмак у роті вранці чи після їжі. Кислий присмак у хліба та молока. Їжа здається несмачна. Відчуття голоду на тлі відрази до їжі. Відсутність голоду. Жага з огидою до води, молока та пива. Вовчий голод після вживання пива. Приступи булімії після полудня. Під час їжі виникає жар у голові, нудота та непритомний стан. Позиви до блювання та нудота після їжі.

Блювота їжею та біль у шлунку. Печія та головний біль. Тривога, запаморочення та непритомність. Холод тіла та озноб. Втома та сонливість. Відрижка зі спазмами стравоходу. Бурхлива гикавка. Відрижка повітрям утруднена. Печія після вживання кислого чи жирного. Відрижка та блювання кров’ю зі згустками. Розлад шлунка від переїдання та від надлишку ліків.

Відчуття: всі нутрощі ось-ось випадуть. Відчуття звуження чи стягнутості під ребрами. Пацієнт не виносить тісного одягу навколо підребер’я. Проколи в печінці. Здуття живота після їди. Кольки з метеоризмом вранці та після їжі. Гази не можуть відійти та тиснуть на органи грудної клітки. Тривога, втома та бажання лягти.

Phosphorus. Гіркота у роті після їжі. Кислий присмак у роті після їжі. Втрата смакових відчуттів. Бажання є лише прохолодну їжу. Бажання гострої їжі. Голод після їжі. Булімія вночі із сильною слабкістю. Пацієнт непритомніє, якщо не поїсть. Жага, бажання відсвіжних напоїв. Відрижка з болем у шлунку після їжі. Блювота кислою їжею. Печія. Гикавка.

Нудота після їди. Нудота зникає під час їжі чи питво води. Як тільки вода зігрівається у шлунку, то вивергається назад. Блювота слизом уночі. Блювота та пронос. Біль у шлунку слабшає від холодної їжі. Гострий біль у всьому животі. Стрілючий біль у печінці. Розтягнення живота після їди. Збільшення та ущільнення печінки з болем. Метеоризм. Рясний пронос із сильною слабкістю. Пронос виснажує хворого. Запор. Постійні неефективні позиви до дефекації.

Arsenicum album. Гнильний або їдкий присмак у роті. Повна відсутність спраги чи п’є постійно, але потроху. Бажання холодної води, кави та молока. Втрата апетиту. Огида до будь-якої їжі, особливо до м’яса та олії. Блювота, відрижка та біль у шлунку після їжі. Часта судомна гикавка ночами. Виражений біль у шлунку при дотику. Здуття та напруга в ділянці живота. Біль у шлунку після їжі чи вночі.

Почуття здавлення в печінці. Асцит. Нестерпне печіння в животі. Біль у животі при кашлі та сміху. Відходження газів із гнильним запахом. Запор із частими безплідними позивами. Печіння в анусі. Мимовільне відходження стільця. Бурхливий пронос із блюванням, спрагою та сильною слабкістю. Нічний пронос. Виділення слизу з ануса. Випадання прямої кишки із сильним болем. Сверблячка і печіння в прямій кишці ночами.