Гомеопатія для наслідків радіотерапії

Radium bromatum. Втрата ваги. Відчуття хвороби, що починається; ледве може пересуватися. Щемлячі болі у всьому тілі. Сильне занепокоєння, постійно має рухатися. Ледве може поворухнутися через слабкість. Чорний смердючий стілець. Біль у кінцівках та суглобах; не може ходити. Втома, втома та слабкість. Виснаження. Почуття: все тіло горить.

Гострі проколи по всьому тілу, як удари струмом. Генералізований свербіж. Висипання по всьому тілу, сльозотеча і повна розбитість. Раптом біль, що виникає. Відчуття електричного розряду у всьому тілі під час сну. Нудота перед їжею, з полегшенням від приймання їжі. Уповільнене травлення, хоч апетит хороший. Кольки у шлунку, з полегшенням після сильної відрижки.

X-Ray. Гіперемія шкіри зі злущуванням. Пухирі з інтенсивним болем. Виразки, що не гояться. Руйнування кісткового мозку. Остеомієліт. Сильні пекучі, жалкі та пронизливі болі. Занепад сил та апатія. Стомлюваність та втома. Відчуття непритомності. Тремтіння повсюдно. Поколювання в кінцівках, як оніміння.

Виділення із сильним запахом. Мозолисті бородавки. Кондиломи після дії рентгенівських променів (Calc-fl.). Пухлини молочної залози. Лейкоз. Ліпоми. Потовщення нігтів. Розсіяний склероз.

Cadmium sulphuratum. Крайнє виснаження та занепад сил, прострація з блювотою. Крижаний холод у тілі. Слабкість в одній руці та в одній нозі. Відчуття повзання мурашок під шкірою. Відчуття оніміння. Біль у паралізованих частинах тіла. Перекошений рот при паралічі лицьового нерва. Тремтіння нижньої щелепи. Не може заплющити очі. Важко говорити та ковтати.

Пристрасне бажання пити холодну воду маленькими порціями; її одразу ж вириває. Сильні позиви на блювоту та спазми у горлі. Сильна нудота та блювання. Блювотні маси чорного кольору. Гусяча шкіра в поєднанні з печією. Пігментні плями на обличчі від перебування на сонці. Зупинка дихання під час засинання. Пацієнт боїться заснути знову. Тривале безсоння. Спить із відкритими очима. Тіло холодне, як крига.

Phosphorus. Раптовий занепад сил. Непритомність. Раптові напади слабкості. Потовиділення та стрілючі болі. Мимовільні вчинки. Відчуття порожнечі у шлунку. Соромлення у грудній клітці при кашлі. Параліч горла і пряма кишка. Відчуття внутрішньої сверблячки. Лоскотання та пульсація в різних місцях. Оніміння. Відчуття печіння. Спастичне скорочення, посмикування м’язів. Боїться залишитися один у сутінках. Боїться привидів та грози.