Гомеопатія при аутизмі

Absinthium. Ні з ким не хоче мати справу. Тремтіння і делірій. Провали у пам’яті. Нервовість, збудження та безсоння у дітей. Хорея. Істеричні спазми. Раптова непритомність, ступор. Хворий стає буйним, шаленим, жорстоким та маніакальним. Його мова стає невпевненою та безладною. Затьмарення свідомості чергується з буянням.

Людина не любить компаній. Він не любить спілкуватися з людьми. Огида до всіх. Ніхто не приносить йому задоволення чи радості. Плаксивий настрій. Він хоче померти і не відчуває емоцій. Розум стає тупим і млявим. Він стає байдужим, виявляючи жорстокі емоції до оточення. Клептоманія.

Опістотонус. Недоумкуватість і жорстокість. Дурна поведінка. Істеричні спазми із ригідністю кінцівок. Занепокоєння не дає хворому сидіти спокійно та змушує його постійно ходити. Жахливі бачення. Моторошні галюцинації. Стан ступору чергується з буйним делірієм. Судоми зі втратою свідомості. Тяжке запаморочення. Епілептиформні напади. Маячня з галюцинаціями і втратою свідомості швидко йдуть один за одним.

Belladonna. Дратівливість, гнів та манія. Нетерплячість та запальність. Пароксизми гніву та крику. Гнів може спричинити кашель. Обличчя сильно червоніє. Хоче ламати речі. Гнів чергується з плачем і швидко минає. Тривога про здоров’я. Страх раку. Тривога чергується з люттю. Страх смерті чи темряви. Страх собак та тварин взагалі.

Кусає людей чи предмети. Бажання розірвати одяг та вбивати людей. Дикий вираз обличчя. Намагається вчинити самогубство. Довгі періоди депресії із бажанням смерті. Пацієнт б’ється головою об стіну. Лють і сказ. Піроманія та клептоманія.

Stramonium. Незвичайні страхи. Страх цвинтарів, тунелів чи замкненого простору. Боїться дивитись на воду. Страх собак та темряви. Спазми в очах, шиї та кінцівках. Хворий не контролює себе або сидить у ригідній позі з диким виразом обличчя. Він плаче вночі і сміється вдень.

Сильна відраза до пиття води. Пацієнт б’є предмети, кусається та рве одяг. Він скрикує і лається. При цьому він може виявляти надлюдську силу (Tarentula, Belladonna). Дитина сидить нерухомо з диким поглядом. Він готовий кинутися чи втекти.

Hyoscyamus занурений у внутрішній стан. Він бурмоче сам собі, або розмовляє з мертвими людьми. Він може вибухнути люттю. Ревнощі та підозрілість. Він уявляє, що ним повзають комахи. Пацієнт бачить за вікном людей, які хочуть його вбити. Думає, що люди намагаються отруїти його. Нав’язливість. Відчуття: речі є хробаками чи пацюками. Еротоманія. Він безсоромно демонструє всім свої геніталії. Сильне сексуальне бажання.

Tarentula hispanica. Нервове напруження. Необхідність рухатися та залишатися зайнятим. Постійне рухове занепокоєння у всьому тілі. Tarentula всю ніч кидається і повертається в ліжку. Він завжди працює дуже швидко. Нетерпіння. Потреба швидкого руху. Пацієнту стає краще від ритмічної роботи та ритмічної музики.

Стан пацієнтів Tarentula погіршується від дотику та від яскравих кольорів. Спазми, непритомність, судоми чи хорея. Tarentula може рвати одяг або ламати речі. Пацієнт травмує себе (Stramonium – буяння зосереджено інших людей). Руйнівне буяння з надлюдською силою та енергією. Еротоманія із сексуальними пропозиціями іншим людям (Hyoscyamus – пасивна безсоромність, без агресії).