Кольки у дітей

Lycopodium. Пронизливий біль над пупком. Пекучий біль у животі. Диспепсія із сильними звуками в животі. Болючість нижніх відділів живота. Відчуття повноти та розтягнення в животі з холодом стоп. Булькання і бурчання в животі зліва. Стрілючий, імпульсний і біль, що давить, в області пахового кільця. Спастичний біль у м’язах живота вночі.

Утиск петель кишківника, роздутих газами. Неповне відходження газів. Гази не можуть вийти та спричиняють сильний біль. Велике скупчення газів у животі з бурчанням, особливо у правому підребер’ї. У животі постійно відбувається бродіння з гучними звуками, що каркають. Сильне бурчання газів у лівому підребер’ї.

Argentum nitricum. Колючий біль у животі зліва. Біль у животі, що садить, з сильним голодом. Напади найсильнішого болю виникають із нерегулярними інтервалами. Пацієнт катається підлогою від болю. Переповнення, вага, розпирання живота з тривогою. Метеоризм. Спазми. Пронизливий біль. Спазми, відчуття тугої пов’язки. Біль у підребер’ях. Нестерпність тугого одягу.

Більшість симптомів з боку шлунка супроводжується найсильнішою відрижкою. Хворий відригує повітря та невелику кількість неперетравленої їжі (Phos., Fer). Повітря прагне вийти зі шлунка, але стравохід спазматично стиснутий. Відчуття спазму, що давить біль у шлунку і нудоти. Приступ проходить із бурхливою та частою відрижкою повітрям.

Colocynthis. Здуття живота із метеоризмом. Спазматичний біль та стиск у кишківнику після нападу гніву. Вкрай сильний пронизливий спазматичний біль змушує пацієнта згинатися навпіл. Біль у животі під час ходьби в ділянці пупка. Кольки зі спазмами у ногах. Кольки після їжі. Болі у животі полегшуються від згинання навпіл і після фізичного навантаження.

Різи та простріли в животі з тремтінням і розривним болем. Виражена чутливість, болючість та відчуття порожнечі в животі. Бурчання в животі. Постійна нудота та відрижка. Гіркий присмак у будь-якої їжі та пиття. Кольки та пронос, хоча пацієнт їсть дуже мало. Біль у шлунку після їжі. Блювота їжею або зеленою рідиною. Блювота з проносом.