Гомеопатія при контагіозному молюску

Thuja. Кровоточиві бородавки зі печінням. Плоскі, м’ясисті та вологі бородавки з тріщинами. Грибоподібні або як цвітна капуста бородавки на ніжках зі свербінням. Бородавки на широкій основі після вакцинації або пригнічення проносу. Плямиста шкіра з коричневими плямами.

Мармурова шкіра з мережею капілярів. Вітиліго, після вакцинації чи придушення бородавок. Суха чи сальна шкіра. Гнильні пустули на закритих ділянках. Фурункули з кров’яним вмістом. Герпес. Оточувальний лишай. Екзема. Ластовинки та родимки. Рубці. Невуси. Кропив’янка з папульозними висипами.

Sepia. Плямиста шкіра в саднах. Груба, шорстка або потріскана шкіра в згинах. Товсті кірки на ліктях. Виразки у сфері дрібних суглобів. Біль у шкірі по всьому тілу. Чутливість до найменшого дотику. Сверблячка в різних місцях, що перетворюється на печіння. Свербляча висипка біля суглобів. Сверблячка і печіння в виразках вночі. Сверблячий пухнастий висип на обличчі, руках і ногах. Червоно-бурі плями на шиї з лусочками. Жовті плями на обличчі. Лишаї.

Natrum muriaticum. Шкіра жирна чи суха, жовтого кольору. Тріщини на шкірі чи герпетичні висипання у сфері згинів суглобів чи області міжфалангових суглобів на руках. Сухі висипання по краю росту волосся. Бородавки на долонях. При кропив’янці утворюються білуваті бульбашки.

Мозолі. Болісні рубці. Почервоніння в області старих рубців. Тріщини на пальцях рук. Вростаючі нігті на пальцях ніг. Сальне волосся. Герпес губ. Стриманість. Бажання самотності. Доброзичливість. Страх скупчень людей, грози та вузьких просторів. Бажання солі, риби, устриць, часнику та чогось гіркого. Незручність. Роняє речі.

Lycopodium. Сверблячка вдень при зігріванні. Шкіра тріскається. Болісні висипання. Кропив’янка хронічна. Великі червоні плями на шкірі. Сверблячка печінкових плям. Велика кількість ластовиння. Плями покриті зморшками із глибокими тріщинами чи товстими кірками. Періодично з’являються великі фурункули.

Виразки, що кровоточать, з відчуттям печіння. Сверблячка ночами. Виразки з ущільненими, червоними краями. Мокнучі садна. Легко кровоточать попрілості. Нездорова шкіра із везикулами. Родимки. Бородянка. Мозолі заподіюють біль, що розриває. Екзантема з пекучим болем.