Гомеопатія при генітальному свербінні

Sepia. Сильна сверблячка зовнішніх статевих органів, що сприяє викидням. Менструації надто пізні, мізерні чи рясні. Аменорея. Біль у ділянці нирок і прискорене сечовипускання при метриті. Метрорагія під час клімаксу. Тягне відчуття або тиск на низ, ніби всі органи випадуть через промежину.

Пацієнтка змушена покласти ногу на ногу, щоби вони не випали. Абсцес статевих губ. Стискає, пекучий біль у матці. Статевий акт болючий через сухість слизової оболонки піхви; після нього виникає кровотеча. Огида до статевого акту. Знемогу після статевого акту.

Cantharis. Сильна сверблячка у піхву і хтивість. Звук води спричиняє спазм. Імперативні позиви на сечовипускання. Сеча виходить краплями із надзвичайними болями. Біль пекучий і різальний у шийці сечового міхура. Сильні болі з нестерпними тенезмами. Сеча обпалює. Кожна крапля сечі, як кислота, що обпалює.

Пекучі болі в уретрі з безрезультатними спробами помочитися. При сечовипусканні біль у попереку та животі такий сильний, що хворий не може помочитися без стогна чи крику. Болі, що рвуть, і печіння в уретрі перед, при і після сечовипускання. Виражене сексуальне збудження.

Thuja. Лоскіт, свербіж і сильна кровотеча з кондилом. Нестерпні болі та тенезми сечового міхура в кінці сечовипускання. Різи після сечовипускання. Червона сеча з густим цегляним осадом. Печіння в сечівнику, коли не мочиться. Різь при сечовипусканні.

Natrium muriaticum. Запалення вульви з випадінням волосся у сфері зовнішніх статевих органів. Сверблячка зовнішніх статевих органів у поєднанні з випаданням волосся на них. Прищики на лобку. Нудота та блювання під час вагітності; ранкова нудота з блюванням пінистим водянистим слизом. Коїтус болючий через сухість піхви. Він супроводжується печінням та пощипуванням. Сухість рота та шкіри.

Nitricum acidum. Похмурий свербіж піхви після коїтусу. Виділення кров’яної рідини з піхви або кровотеча внаслідок перенапруги. Менструації нерегулярні, ранні, рясні, як каламутна вода. Біль у спині, сідницях та стегнах під час менструації.

Kreosotum. Сильна сверблячка зовнішніх статевих органів і піхви, гірша під час сечовипускання. Лохії грудкуваті, смердючі, виділяються з перервами. Рак, ерозія шийки матки. Атрофія молочних залоз з утворенням дрібних, твердих, болючих вузлів у них. Жорстокий біль під час коїтусу. Печіння в статевих органах із наступним виділенням темної крові.