Гомеопатичні засоби від втрати пам’яті

Хвороба Альцгеймера вражає клітини мозку та призводить до втрати пам’яті, пізнання та зниження інтелекту. В першу чергу захворювання вражає людей похилого віку. Пацієнти губляться у знайомих місцях і не можуть впізнати своїх рідних і друзів. Вони забувають слова і не можуть говорити.

Пацієнти стають підозрілими, злими, примхливими та дуже залежними від членів сім’ї та опікунів. Гомеопатія може уповільнити прогресування захворювання і полегшити симптоми. Ось кілька засобів, які зазвичай призначають для цього стану:

Baryta carbonica допомагає тим, хто повертається до дитячої поведінки. Вони можуть відчувати страх, боязкість і сором’язливість, їм не вистачає впевненості. Спостерігається втрата пам’яті, деякі пацієнти можуть страждати хронічними захворюваннями ендокринних залоз.

Natrum sulphurica може принести полегшення тим, хто одержимий минулими неприємними подіями. Вони можуть почуватися сумними та самотніми, переповненими жалем до себе. Пацієнти не можуть висловити свою любов. У таких людей часто болить голова і суглоби.

Пацієнти Nux vomica часто злі. Нечутливий до почуттів інших людей. Вони сварливі та дратівливі. Проте самі вони надзвичайно чутливі до всього. Вони легко ображаються та ображають інших.

Alumina – відмінний засіб для тих, хто в депресії та боїться втратити розум. Вони втрачають свою індивідуальність і тому часто змінюють настрій. Хворі мерзнуть, запори, дуже поспішні в діях і рухах.