Гомеопатичні препарати від кропив’янки

Висип як від укусу кропиви

Urtica urens. Кропив’янка. Опіки. Білі, підняті по центру плями на шкірі з червоним обідком, з пекучими болями. Набряк стопи. Висип має блідий вигляд, як від укусу кропиви, і вимагає постійного розтирання. Анасарка після скарлатини. Тіло вкрите злитими дрібними прозорими пухирцями, наповненими рідиною. Бешихове запалення. Діарея при шкірних захворюваннях. Аскаридоз з вираженим подразненням прямої кишки. Маткова кровотеча.

Rhus tox. Кропив’янка від промокання. Обличчя темно-червоне. Кропив’янка після раків (Terebinthina). Переміжна лихоманка. Захворювання поширюється з лівої частини обличчя на праву. Ревматизм. Краще при русі, в теплу суху погоду. Карбункули та фурункули. Висипання, як кропив’янка. Маленькі червоні круглі плями на підошві стопи. Посмикування в кінцівках. Сверблячка на голові.

Чорні пустули із запаленням і свербінням по всьому тілу. Лускаті висипання по всьому тілу. Пекучі висипання дрібних везикул рідини, за винятком шкіри голови, долонь і підошв. Сверблячка на шкірі голови та статевих органах. Червоні плями розміром з велику сочевицю, з маленькими водянистими пухирцями в центрі. Біль у суглобах посилюється на свіжому повітрі.

Calcarea carb. Хронічна кропив’янка у дітей з ожирінням. Рясна нічна пітливість у дітей. Діти бліді, повні. Гірше від холодного, вологого вітру, від намокання та підйому. Краще в суху теплу погоду і після сніданку. Хронічні випадки кропив’янки.

Pulsatilla. Розжарені плями, як від кропиви, з їдким сверблячим болем. Кропивничний висип шлункового або маткового походження. Почервоніння навколо виразки стає твердим і блискучим. Вночі холод в коліні. Хрускіт в колінах.

Natrum mur. Кропив’янка (Apis) зі свербінням біля щиколоток. Прищі зі сверблячкою, болем і печінням. Гірше в холодний туман і біля моря. Герпетичний висип. Герпес навколо губ з ознобом (Hepar, Rhus tox. Arsenicum). Оточувальний лишай (Sepia, Baryta carb. Tellurium). Екзема з товстими струпами та гноєм. Волосся злипається в молочний струп (crusta lactea).

Arsenic album. Суха шкіра. Кропив’янка. Прищі зі сверблячкою і печінням. Екзема. невралгії. Блювота з болісною нудотою. Тривожні пацієнти зі страхом смерті. Пацієнт бачить привидів вночі. Набряклість повік. Червоні очі. Печіння в очах. Затуманений зір. Червона і суха слизова оболонка рота. Постійна спрага.

Apis. Кропив’янка з довгастими жовто-білими пухирцями, що підносяться над шкірою. Нестерпний свербіж, печіння і поколювання.

Kali bromatum. Кропив’янка з’являється при нервових захворюваннях.

Sepia. Кропив’янка посилюється на відкритому повітрі (Rumex crispus). Пухирі, що сверблять, з печінням і колючим болем.

Dulcamara. Кропив’янка з сильним свербінням посилюється при теплі, зникає при холоді. Кропив’янка від порушення травлення. Краще від холодного повітря. Отит у вологу погоду. Труднощі з розмовою в сиру погоду. Хвороби від лежання на холодній землі. Цистит в сиру погоду. Сеча дуже неприємна зі слизом. Яскраво-червоний висип. Білі або червоні смуги на шкірі зі сверблячкою. Захворювання від холодної, сирої та дощової погоди.

Гірше, коли раптово стає холодно і сиро. Висип від впливу холоду. Сверблячі пустули на спині та ногах. Нерозбірлива мова від холоду, але говорить без упину. Діарея в холодну вологу погоду. Пригнічення менструації в сиру холодну погоду. Перед місячними на шкірі з’являється висип.

Краще сухе, тепле повітря і рух. Від холоду кількість молока зменшується. Товсті коричневі скоринки на обличчі, лобі, скронях і підборідді. Після зникнення екземи на обличчі з’являється задуха. Погіршується в холодну сиру погоду та ввечері.

Mercurius. Кропив’янка через дві доби перетворюється в червоні плями. Сильний свербіж у всіх частинах тіла. Сверблячка в ногах. Сверблячі висипання на животі та стегнах. Дуже сильний ріст однієї ікри. Болючі судоми в правій литці. Холодні ноги ввечері. Печіння в підошвах, ввечері. Сильний набряк п’яти. Набряки всіх пальців ніг. Ерозія нігтів на руках і ногах зі сверблячкою. Мимовільні посмикування кінцівок.