Гомеопатія при гепатиті

Запальні захворювання печінки

Lycopodium. Захворювання печінки. Блідо-жовта шкіра. Зморшки на лобі. Запалі очі з синіми колами. Вона червоніє від сумнівів у собі. Нервовий тик. Сварливий і їдкий.

Дратівливий скептик уникає товариства. Верх тіла худий. Хронічний розлад, блідий колір обличчя, здуття живота, запор, насичена сеча. Живіт виступає. Бурчання газів у лівому підребер’ї.

Кислий присмак у роті. Кисла блювота. Відраза після приймання невеликої кількості їжі. Тупий, щемлячий біль. Біль у печінці у людей з диктаторськими нахилами. Печінка болить при натисканні. Гепатит. Підвищена кислотність і печія.

Chelidonium. Біль з правого підребер’я віддає під праву лопатку. Біль у правому підребер’ї. Болі переходять від печінки до живота або спини. Біль під кутом правої лопатки. Озноб і жовтяниця.

Язик, покритий жовтим нальотом, із відбитками зубів по краях (Меркуріус). Гіркота у роті. Сильна тяга до молока, яке тільки переносить шлунок. Бажання кислої їжі. Кал яскраво-жовтий. Діарея кольору глини. Запалення легенів з жовтяницею.

Magnesia muriatica. Печінка збільшена. Живіт роздутий. Біль в області печінки при лежанні на правому боці. Язик вкритий жовтим нальотом із відбитками зубів по краях (Меркуріус). Набряклість ніг. Біль в області печінки при пальпації. Краще під час руху. Збільшена печінка. Гірше в спокої.

Спазматичні болі в животі у збудливих жінок. Гірше з правого боку. Захворювання статевих органів. Гірше після молока. Запор при мігрені. Хворобливість в області печінки, кал схожий на овечий гній, геморой.

Aurum met. Молочно-солодкий смак у роті. Тривога зникає разом з їжею. Тупий біль у підребер’ї після їди, що посилюється при ходьбі. Рвучкий біль у правому підребер’ї. Несвіжий або гнильний присмак у роті. Голодні болі в животі опівдні. Метеоризм тисне і викликає занепокоєння після помірного приймання їжі.

Важкість у животі, холодні руки та ноги. Газова колька близько півночі. Гіркий або кислий присмак у роті з відчуттям сухості. Стрілючий біль у горлі при ковтанні.Голодні болі в животі відразу після їди. Сильна спрага і нудота в шлунку. Бурчання в животі. Подих пахне старим сиром.

Sepia. Від запаху їжі людину нудить. Млявість печінки, насичена сеча, венозний застій, депресія, озноб, чутливість до повітря у жінок.

Rhus tox. Біль у правому боці під ребрами. Здуття живота після їди. Бродіння в животі з дуже неприємним метеоризмом. Тягне в правий пах. На лобку дві червоні плями, від відкритих пухирів. Постійні позиви до дефекації з нудотою і болями в кишківнику.

Кал з кров’ю. Кал з червоно-жовтим слизом, схожим на кисіль. Дуже м’який біло-жовтий кал. Печіння в прямій кишці перед кожною дефекацією. Желатиноподібна жовта діарея з білими прожилками. Після м’якого калу випинаються запалені гемороїдальні шишки. Свербіж і біль в задньому проході.

Раптова блідість перед блювотою жовчю, запор і легка дефекація; білий язик, блювання жовчю, діарея, особливо вранці, випадання гемороїдальних вузлів і кишківника – Podo.

Жовчне блювання та діарея – Iris.

Сильний головний біль, хворобливість шкіри голови та очей, червоне обличчя, нудота і занепад сил, біль у печінці, запор, сильно забарвлена ​​сеча; болі в кістках – Eup-per.

Жовчна блювота або гіркота в роті вранці, головний біль в одній скроні або над одним оком, запор – Kali-c.

Велика тверда печінка, жовтяниця, білий кал – Cina.

Тиск в жовчному міхурі, тягучий біль в лопатках; болі в попереку; густа сеча – Berb.

Біль і тиск у печінці та правому плечі – Ran-b.

Різкий біль, що посилюється від дотику або руху, покращується від лежання на боці, де болить – Bryonia.

Цироз печінки – Phos, Ars-i, Chin, Aur.

Рак печінки – Hydr, при гострих болях в печінці – Bry.