Гомеопатичні препарати для пологів

Cimicifuga. Дуже болісні пологи. Жінка надзвичайно вразлива. Думки про невдачу переслідують вас щодня. Аномальне положення матки з різальними болями поперек живота.

Pulsatilla. Біль в матці під час вагітності (Hamamelis). Неправильне положення плода. Менструація відсутня, пізня або мізерна. Регулам передують кольки з сильними судомними скороченнями. Аменорея (відсутність регул) після замочування ніг. Регули замінюються вікарними (замісними) носовими кровотечами.

Повільні, слабкі та безрезультатні зусилля викликають непритомність (Nux vomica). Затримка плаценти після пологів (Cantharis). Післяпологові болі. Pulsatilla викликає відділення молока (Urtica urens).

Helonias bioica. Опущення матки після пологів. Відчуття втоми переходить від спини до кінцівок. Краще під час роботи, ніж на початку (Rhus tox). Болі в поперековій області супроводжують маткові розлади. Аменорея (Pulsatilla) з припливами крові до нирок. Сеча мізерна і каламутна. Тяжкість і тиск в області тазу.

Кров’янисті виділення після пологів. Здається, що скриня вночі схоплена лещатами. Гнійне запалення піхви. Ерозія шийки матки з неприємними лейкореями. Найменший рух викликає кровотечу. Постійний свербіж вульви з висипом і саднами.

Caulophyllum. Атонія (млявість) матки під час пологів. Болі різкі, судомні в сечовому міхурі, в паху і в нижніх кінцівках. Голова гаряча. Головний біль проходить на відкритому повітрі та супроводжується носовою кровотечею.

Acidum fluoricum. Під час вагітності виражені припливи крові до голови. Сильний свербіж. Пекучі болі в області дрібних плям. Занадто ранні та рясні менструації. Кров густа зі згустками. Найменший рух викликає нудоту.

Пацієнтка нічого не боїться і задоволена собою. Їдка, дратівлива лейкорея. Лихоманка без ознобу. Краще від холоду. Жар і кислий піт. Пипки сильно червоні, болять і потріскані. Апатія з сильною прострацією.

Belladonna. Перитоніт. Живіт роздутий, як барабан. Живіт дуже чутливий до дотиків. Пацієнт не може витримати вагу ковдри. Найменший шум погіршує стан.

Tilia europea. Післяпологове запалення матки з сильним тиском вниз і гарячим потом.

Psorinum. Вагітність з нестримною блювотою. Неприємний запах тіла. Бурхливі ворушіння плода. Профузна неприємна лейкорея з болем у попереку. Боїться холоду.

Terebinthina. Натискання в області матки. Печіння при сечовипусканні. Сеча каламутна і темна. Сухий і червоний язик.

Aconitum. Страх смерті під час пологів. Затримка сечі від холоду. Шийка матки болить і не може розкритися. Сильне печіння в сечовому міхурі. Пологи швидкі. Печіння в уретрі при сечовипусканні. Післяпологові скорочення матки болючі, постійні, тривають занадто довго, з сильним занепокоєнням. Гематурія при варикозному розширенні вен сечового міхура. Гострий післяпологовий перитоніт.

Післяпологові судоми від переляку. Відсутність менструації від застуди або переляку. Молочні залози гарячі, тверді, напружені. Менструації пізні, мізерні та тривалі.

Менструація припиняється через мокрі ноги або холодні ванни. Дуже сильна маткова кровотеча зі страхом смерті. Випадання матки з сильним занепокоєнням. Зниження тиску в матці. Післяпологовий лактаційний мастит. Невелика кількість молока.

Glonoin. Судоми під час пологів. Яскраво-червоне опухле обличчя. Повний і жорсткий пульс. Непритомність з піною з рота. Руки стиснуті в кулаки. Великі пальці втягнуті всередину. Непритомність, почервоніння обличчя і чорні плями перед очима при затримці менструації. Знайомі вулиці здаються хворому незнайомими (Petroleum).

Mel cum sale. Болі переходять від однієї клубової кістки до іншої.

Cuprum. Судоми м’язів-згиначів.

Belladonna. Шийка матки не розширюється під час пологів (Gelsemium).

Перед важкими пологами – Arn. Запори в останні місяці вагітності – Coll.

Помилкові пологові болі; стиснутий рот і слабкі потуги; післяпологові потуги – Caul;

Післяпологова меланхолія – ​​Cimic; від порушення травлення – Puls.

Неспокій і гарячка – Acon. Судоми – Hydr-ac. Запор – Verat.

Пологова лихоманка – Acon. Сепсис – Ver.