Гомеопатія при холері

Veratrum album. Холера. Прострація (занепад сил), похолодання та зниження чутливості. Маячня (Belladonna). Стілець рясний, рідкий і зелений, як шпинат. Пронос кров’яний з гострими різальними болями в животі та судомами в кінцівках.

Непритомність при всякому зусиллі мати стілець. Холодний піт на лобі. Блювота та пронос в один час. Кольки в животі з судомами в литках ніг. Пронос, як рисові випорожнення. Сильний занепад сил та холодний піт на лобі. Найгірше вночі. При лежанні обличчя червоне, але при сидінні перетворюється на мертвенно-бліде. Руки холодні та липкі.

Camphora. Холод та колапс (швидкий занепад сил). Стілець мізерний, а нудота значна. Верхня губа підіймається вгору, відкриваючи зуби. Вираз обличчя огидний. Все тіло холодне. Голос верескливий.

Jatropha curcas. Холера. Блювота в’язкими масами та пронос. Холера з великим занепадом сил, блювотою та проносом. Блювотні маси, як рисовий відвар чи яєчний білок. Судоми в литках та похолодання тіла.

Podophyllum. Холера без болю. Проноси влітку. Стілець рідкий і вивергається з силою і шумом, як з водопровідного крана. Огида до їжі.

Acidum carbolicum. Холера новонароджених із мозковими симптомами. Відрижка. Рідина діарея з постійними позивами. Нудота. Метеоризм у нижніх відділах кишківника. Блювота із сильним метеоризмом. Ранкова нудота. Блювота з повнокровністю головного мозку. Газова колька. Запалення слизових зі смердючим відокремлюваним та прострацією.

Opium. Дитяча холера. Обличчя червоне. Зловісний наступ сплячки. Зіниці не реагують на світ. Немає проносу та блювання. Хворий млявий і сонливий (Carbo vegetabilis, Sulphur, Valeriana, Ambra grisia, Psorinum).

Ferrum phosphoricum. Дитяча холера з частими кишковими виверженнями. Дитина швидко худне і впадає в заціпеніння. Червоне обличчя з розширеними зіницями.

Arsenicum album. Пронос після пиття (Cinchona. Ferrum). Болісна печія. Печіння у шлунку з проносом. Слизовий, кров’яний пронос з тенезмами та печінням у прямій кишці. Чорний, смердючий пронос при дизентерії. Пронос від крижаної води чи морозива. Алкоголь, гіркий жир і салат з омарів викликають пронос. Холера.

Найсильніша блювота з проносом. Жовтий, рясний і смердючий стілець. Зелене або жовте жовчне блювання. Гаряча спрага. Холодне тіло. Внутрішній жар. Занепокоєння та пронос у дітей після їди, пиття та після опівночі. Швидке схуднення.

Суха, жовта або бура шкіра у дітей. Бажання міняти місце. Пацієнт то сидить, то вартує. Жар із пекучою спрагою. Бажає теплих напоїв. Тремтіння від холодного пиття.

Secale cornutum. Холера. Рясний пронос викидається бризками. Пальці витягнуті нарізно. Поколювання в кінцівках.

Veratrum album. Холера. Рясний пронос із холодним потом на лобі.

Cadmium sulfuricum. Чорне блювання.

Antimonium crudum. Пронос від перегрівання та холодної ванни. Пронос вночі та рано вранці. Товстий молочно-білий наліт на язику. Повільне травлення з бродінням, нудотою та блюванням. Відрижка з’їденою їжею.

Відсутність апетиту. Жага вночі. Гірше від кислого вина. Сильна блювота жовчю і слизом. Стілець грудками. Колька з рідкою діареєю. Холера новонароджених із жовтим смердючим стільцем. Діарея від кислот та кислого вина. Чергування проносу та запору у старих людей. Велика кількість слизу вирізняється з ануса.

Elaterium. Рясні рідкі випорожнення оливково-зеленого кольору.

Iris versicolor. Літній пронос у дітей із запаленням заднього проходу, як від садна. Гірше о другій годині ранку. Нудота. Кисле відчуття у роті. Жовчна блювота. Стілець рідкий або жовто-зеленого кольору. Пронос із жовчю або маслянистими частинками.

Pulsatilla. Пронос після півночі від тістечок або морозива.

Croton tiglium. Пронос жовто-зеленого кольору, вивергається з силою та шумом, як вода з крана. Пронос від їжі чи пиття.