Гомеопатія при пієлонефриті

Berberis. Гострий біль з лівої поперекової області поширюється вниз сечоводом на сечовий міхур. Сеча жовта, каламутна з борошнистим білим осадом. Колючі, рвучкі болі в нирках. Болі йдуть у поперек, в таз та по ходу сечоводів.

Біль, що давить, в крижах. Оніміння в попереку. Відчуття дзюрчання, вода просочується через шкіру. Різальний біль у сечовому міхурі. печіння в сечівнику після сечовипускання.

Helleborus. Сечі мало. Осад сечі схожий на каву.

Arnica. Коричнева сеча із цегляно-червоним осадом. Часті позиви на сечовипускання з великою кількістю сечі. Сильний пекучий біль після сечовипускання. Водяниста сеча. Часте виділення малої кількості білої водянистої сечі.

Утруднене сечовипускання з підтіканням сечі. Безрезультатні позиви на сечовипускання. Вимушений довго чекати, перш ніж сеча почне виходити. Коричнева або прозора сеча відразу ж стає каламутною або білуватою. Убога кількість червоної сечі. Вранці повільно відходить багато сечі.

Bryonia. Сеча мізерна.

Sepia. Сечовипускання з тиском у нижній частині живота. Червоний глинистий осад у сечі прилипає до дна судини. Осад сечі нагадує обпалену глину. Смердюча кров’яниста сеча. Мимовільне відходження сечі та стільця. Розумова та фізична прострація. Ступор. Відвисла нижня щелепа. Незрозуміле бурмотіння. Нетримання сечі невдовзі після засинання. Осад сечі має колір червоної глини.

Stramonium. Сечі та стільця немає.

Pareira. Постійні невідкладні позиви на сечовипускання. Сеча ллється навколішки. Біль із сечового міхура йде в стегна.

Borax. Перед та під час сечовипускання діти плачуть.

Opium. Затримка сечі при паралічі сечового міхура.

Equisetum. Жорстокий біль у кінці сечовипускання. Печіння в уретрі під час сечовипускання. Велика кількість сечі. Сильні позиви на сечовипускання. Переповнення сечового міхура. Велика кількість слизу в сечі. Нетримання сечі.

Acidum phosphoricum. Нервове виснаження. Рясна водяниста сеча з надлишком фосфатів. Сеча молочного кольору.

Veratrum album. Рясний стілець. Сеча рясна. Багато слини та поту.

Hyosciamus. Мимовільне відходження сечі та стільця. Розумова та фізична прострація. Ступор. Відвисла нижня щелепа. Незрозуміле бурмотіння.

Selenium. Мимовільне відділення сечі краплями при ходьбі та після випорожнення.

Helonias. У сечі багато білка. Анемія. Загальна слабкість. Апатія.