Гомеопатичні засоби від екземи

Oleander. Молочний струп на шкірі голови, з якого сочиться рідина (Сульфур, Мезереум, Фіалка триколірна).

Staphysagria. Вологі, неприємні висипання на потилиці. Молочні кірки при екземі голови. Зуби у дітей швидко руйнуються (Kreosotum). Екзема. Висипання сверблять і сухі, утворюючи щільні скоринки. Свербіж від розчісування припиняється, але переходить в інше місце. Жовті мокнучі скоринки мають дуже смердючий запах. Волосся випадає. Хворі діти з блідим обличчям і колами навколо очей. Вони дуже дратівливі (Chamomilla).

Viola. Молочні кірки. Сеча з сильним запахом. Запах котячої сечі.

Chamomilla. Обличчя потіє після їжі та пиття. Гаряче обличчя і подих. Холодне тіло.

Stannum. Розпечене обличчя. Широко відкриті очі з розширеними зіницями. Багатослівність. Біль виникає повільно і так само повільно зникає.

Pulsatilla. Невралгія обличчя посилюється на холодному повітрі. Погіршується при повільній ходьбі.

Aconitum. Червоне гаряче обличчя блідне при підйомі. Нестерпні болі вночі та ввечері.

Magnesia phosphorica. Пронизливий, імпульсний, стрілючий і колючий біль. Болі миттєво виникають і просто зникають. Біль часто і швидко змінює свою локалізацію. Судомні напади. Краще від гарячих компресів.

Antimonium tartaricum. Дуже блідо-синювате обличчя. Шумне дихання через скупчення слизу в дихальних шляхах.

Apis. Червоне опухле обличчя з пекучим болем. Пекучий біль.

Baptisia. Темно-червоне обличчя. Тупий вираз. Мутні очі.

Agaricus muscaricus. Під час сну припиняються посмикування м’язів обличчя. Червоне, свербляче обличчя, що супроводжується печінням.

Mesereum. Болі посилюються під час їжі від руху щелепами. Болі знімаються теплим випромінюванням.

Colocyntis. Судомні болі.

Nux vomica. Дуже червоне обличчя. Озноб при високій температурі. Навіть легке відкриття призводить до ознобу.

Phoshorus. Тепло поширюється на обличчя від рук. Опухле, бліде обличчя. Опухлі очі.

Phytollaca. Гаряче обличчя і голова, а все тіло залишається холодним.

Sulphur. Печіння в обличчі без почервоніння.

Ferrum metallicum. Обличчя попелясто-бліде. Обличчя зеленувате, при болях стає яскраво-червоним. Обличчя горить. Приплив крові до голови при найменшому навантаженні або хвилюванні. Роздуті вени голови.

Melilotus. Вогненно-червоне обличчя від болю та повноти. Краще при носовій кровотечі.

China. Бліде обличчя із запалими очима. Сині кола під очима. Хворобливий вираз обличчя. Бліде, жовте обличчя з запалими щоками. Синє навколо рота.

Sticta pulmonaria. Наповненість і тяжкість біля основи носа. Біль і тиск у лобі. Холодний піт на лобі та обличчі.

Helleborus nigra. Лоб вкривається зморшками і холодним потом.

Opium. Спазми м’язів обличчя. Спазматичні рухи м’язів обличчя. Очі дивляться в нікуди. Скляні, нерухомі очі, нічого не бачать. Зіниці не реагують на світло. Іскри перед очима. Затуманення зору, погляд крізь пелену. Темрява перед очима. Тупий шум у вухах після їди. Шум і дзвін у вухах.

Acidum sulphuricum. Мозок у лобовій частині голови вільно рухається з боку в бік.

Thuja. Жирне, блискуче обличчя.

Cicuta. Гнійнички на обличчі зливаються в щільні жовті скоринки.

Bismutum. Бліде обличчя. Сині кола під очима. Прострація і неспокій. Шкіра тепла і вкрита гарячим потом.

Veratrum album. Відчуття павутини на лобі. Холодний піт на обличчі. Холодне обличчя з гострим носом. Холодна спина.

Sepia. Коричневі та жовті плями на обличчі. Жовта пляма сідла на шиї та носі. Обличчя жовте, змарніле, з жовтою плямою на обличчі.

Causticum. Параліч м’язів обличчя. Слабкість і виснаження. Непритомний стан. Хворобливо-жовте обличчя. Стійка невралгія. Тягнуть судомні болі. Пароксизмальна лицьова невралгія.

Arctium lappa. Мокнуча висипка з різким запахом. Вони утворюють сіро-білі струпи. Нагноюються пахвові лімфатичні вузли.

Graphites. Попрілості за вухами. У дітей вухо приклеєне до голови. Офтальмія. Дрібні бульбашки на рогівці викликають рясна сльозотеча. Сльози з гноєм виразкують щоки, по яких стікають. Висипання на обличчі, що виділяють густу липку рідину, схожу на мед.

Petroleum. Попрілості за вухами. Біль у потилиці. Екзема.

Psorinum. Волосся сухе і ламке (Lycopodium). Суха шкіра голови, лупа. Гнійні, неприємні та липкі висипання (Graphites. Mezereum). Світлобоязнь. Запалення повік. Смердюча відрижка, запах тухлих яєць (арніка, антимоніум крудум, агарикус, сепія, сірка). Мокнучі висипання з кірками за вухами. Смердючі водянисті виділення з вух.

Antimonium crudum. Пухирі з жовтими кірками. Діарея і запор. Немає апетиту. Гіркота у роті. Ненажера з похмурим характером. Відрижка, нудота і блювота. Язик густо обкладений білим нальотом. Хворобливі мозолі на підошвах. Краще в теплій ванні. Дистрофічні зміни нігтів. Гірше в холодній воді. Погіршується у вологу та холодну погоду. Краще на вулиці.

Nux juglans. Молочний струп із саднами на вухах і за ними (Графіт). Шкіра голови червоніє і свербить. На руках і пахвах з’являються струпи (Arsenicum jod.).

Ustilago. Брудні висипання на шкірі голови. Волосся випадають і злипаються. З висипань постійно сочиться серозне виділення.

Vinca minor. Смердюча висипка на голові, обличчі та за вухами (Олеандр). Волосся випадає і сивіє. Волосся злипаються. Молочний струп з рясними виділеннями. Кровоспинний засіб. Рясні менструації (менорагія).