Гомеопатичні засоби від сонливості

Arsenicum album. Сильна сонливість. Засинає вдень сидячи. Уві сні він здригається і смикається. Скреготіння зубами уві сні. Сильна спека не дає мені спати. Метається в ліжку. Сильна спрага з сильною сухістю в горлі вночі. Гучні стогони уві сні. Він говорить і лається уві сні.

Блукання вночі. Безперервне позіхання. Слабкість і занепокоєння вранці. Лежить цілий день. Землисте обличчя з синіми колами навколо очей. Спить на спині, лівою рукою підтримує голову. Він говорить і лається уві сні.

Mercurius. Денна сонливість. Запаморочення змушує лежати. Коли заходить з вулиці, хитається. Після їжі, як п’яний. Не чує, що вони говорять. Не пам’ятає, що вони читали. Робить помилки в розмові. Засинає сидячи. Не знає, де він. Хоче говорити, але не може. Печіння в голові.

Мозок розривається на частини. Ниючий біль в потилиці. Біль і печіння в лівій скроні. Печіння і свербіж на лобі. Волосся випадає, голова не болить. Мурашки на шкірі голови, волосся ніби встає дибки.

Muriaticum acidum. Хворий стогне під час сну. Хворий дратівливий і сварливий. Світло б’є в очі. Слабкий шум викликає головний біль. Посилюється нюх і смак. Яскраві візії з минулого та майбутнього. Яскраво-червоні щоки. Сухий язик. Сонливість з безсонням.

Гіперактивність в загальному ослабленому стані. Сумний пацієнт замикається в собі. Він мовчазний, зосереджений, сумний і скритний. Тяжкість в області потилиці. Сухий язик насилу бовтається в роті, як шматочок замші.

Euphrasia. Позіхання під час прогулянок на свіжому повітрі. Сонний, але зайнятий. Сниться вогонь і те, як його спалює блискавка. Завжди холодний. Припливи жару та почервоніння обличчя з холодними руками без спраги. Мовчить, весь у собі. Не в настрої говорити. Ледачий. Іпохондрія.

Magnetis polus arcticus. Постійна денна сонливість. Поколювання в пальці, яким торкнувся магніту. Печіння і пульсація, гострий біль в литці. При ходьбі нога ніби німіє. Раптовий різкий біль у п’яті. Відчуття прохолоди в місці використання магніту. Занадто часто позіхає, без сонливості.

Cicuta virosa. Яскраві сни про події дня. Плутані сни та неспокій. Безсоння. Таке відчуття, що він не виспався вранці. Піт на животі вночі. Плутає сьогодення з минулим. З тривогою думає про майбутнє. Стогони, плач і ридання.

Guaiacum. Сни: пронизані ножами. Сни про бійки. Сновидіння на наукову тему. Тупий біль над правим коліном. Поколювання в нозі з відчуттям жару. Різкий біль у правій щиколотці при сидінні. Майже всі симптоми з’являються, коли пацієнт сидить. Вона простягає руки й позіхає. Тремтіння в спині вдень. Озноб навіть біля теплої печі.

Dulcamara. Сильна сонливість, лінь, позіхання. Безсоння. Голосно хропе уві сні, з відкритим ротом. Неспокійний сон. Вона метається в ліжку і не може знайти зручне положення. Прокидається рано, як її звати. Він бачить примарну фігуру, яка збільшується і злітає. Безсоння і свербіж шкіри.

Cocculus. Багато позіхає. Сон на ходу. Часто прокидається вночі з лихоманкою. Прокидається від страху привидів. Сни про смерть. Сни про те, що зробив щось погане. Яскраві сни, яких він не пам’ятає. Вона кричить уві сні, кличе маму і сестер.

Чіпляється руками за ліжко, часто здригається і прокидається. Засинає пізно вранці. Вранці, коли прокинулася, лінь і небажання говорити. Вранці він не висипається і постійно позіхає.

Ferrum met. Прокидається вночі щогодини. Вночі газові кольки. Неспокійний сон супроводжує сім’явилиття. Сниться, наче на війні, наче у воду впав. Увечері в ліжку все тіло стає холодним. Після полудня лихоманка. Пітливість протягом дня, при ходьбі. Перед сном озноб і тремтіння. Вранці тепло на обличчі. Тривога через дрібниці. Тривога, ніби він зробив щось не так.

Colocyntis. Сонливість і відраза до розумової роботи. Бачить багато снів. Хтиві сни та еякуляція без ерекції. Сильна спрага і озноб. Крижаний холод у підошвах. Вночі рясний піт на голові та стопах із запахом сечі.

Carbo animalis. Сни з яскравими фантазіями. Яскраві сни на наукову тему. Думає уві сні. Він пише вірші уві сні та читає їх вголос.

China. Сонливість протягом дня. Не може заснути через багато думок. Сонливість змінюється безсонням. Прокидається від страшних фантазій. Постійне позіхання без сонливості. Дитина хропе і скиглить уві сні. Хропіння на вдиху і видиху. Уві сні одне око відкритий, інший напівзакритий.

Неспокійний сон. Страшні сни. Уві сні він спускається стрімкою стіною в прірву. Кричить уві сні. Сни про падіння з висоти. Страшні сни про неприємності. Хтиві мрії з забрудненнями.

Chamomilla. Сонливість без сну. Фантастичні сни. Стогони уві сні. Вночі здається, що він чує голоси відсутніх людей. Нерозбірливо бурмоче уві сні. Сниться, що потрібно усунути якусь перешкоду. Вночі говорять дурниці. Яскраві, усвідомлені сни. Уві сні він веде серйозну розмову. Плаче і ридає уві сні. Сниться до сварок. Уві сні він здригається з переляку.

Кричить, метається в ліжку і розмовляє уві сні. Теплі компреси знімають нічний біль. Хропіння уві сні та гарячий липкий піт на лобі. Сонливість без сну. Мрії з фантастичними снами. Стогони уві сні. Вночі здається, що він чує голоси відсутніх людей. Нерозбірливо бурмоче уві сні.

Сниться, що потрібно усунути якусь перешкоду. Вночі говорять дурниці. Яскраві, усвідомлені сни. Уві сні він веде серйозну розмову. Плаче і ридає уві сні. Сняться сварки. Уві сні він здригається з переляку. Кричить, метається в ліжку і розмовляє уві сні. Теплі компреси знімають нічний біль. Хропіння уві сні та гарячий липкий піт на лобі.

Carbo veg. Багато потягується і позіхає. Сонливість і часте позіхання. Сонливість після обіду. Дуже рано ввечері хоче спати. Дуже холодні ноги та руки ввечері. Вночі болять очі. Вночі болять мозолі. Прокидається вночі від пульсації голови та тривоги. Під час сну слухові галюцинації, здається, хтось підходить до ліжка.

Вночі здригається від шуму. Розмовляє уві сні. Вночі багато яскравих снів, які він не пам’ятає. Страшні сни. Сон неспокійний, не бадьорить. Холод і тепло до вечора. Вночі підвищення температури в ліжку. Кислий запах поту.

Cina. Часто позіхає, ніби недосипає. При сидінні сильна сонливість. Сонливість весь день. Безсоння. Вона метається уві сні та кричить від болю в животі. Абсурдні сни. Після сну червоні щоки без спраги.

Belladonna. Страшні сни про вбивць і грабіжників. Після пробудження сильний голод із сильним жаром і сухість у роті без спраги. Уві сні він спілкується з багатьма людьми, хоче піти, але до цього не доходить. Не пам’ятає снів. Після тривалого сну виникає сильна спрага. Сни про домашні справи.

Напади непритомності. Сниться, як тільки заснеш. Глибокий сон протягом дня, з мимовільними судомами, блідим холодним обличчям, холодними руками, слабким прискореним пульсом. Кома. Йому сниться небезпечна пожежа, і він прокидається. Хропіння уві сні. Втомився від нічних снів, вранці зовсім втомився. Вранці він не може прокинутися, тому дуже злий.

Уві сні зляканий, здригається і прокидається. Безсоння протягом декількох днів. Він співає і голосно розмовляє уві сні. Не може заснути через страшні сни. Чує власний крик, але не прокидається. Прокидається вночі в жаху, здається, що під ліжком щось шумить.

Під час сну задишка і задушливе хропіння при вдиху. Головний біль і сильне виснаження вранці. Їй сниться, що вона падає глибоко вниз і сильно здригається. Прокидається з сухою лихоманкою. Сонливість, відразу після пробудження. Постійна плутанина в голові з сонливістю.

Cannabis indica. Сонливість протягом дня. Він позіхає і потягується, ніби збирається заснути. Плутані сни. Безсоння після півночі. Тривожні сни з полюціями. Кошмари не викликають тривоги. Вранці відчувається більша втома, ніж увечері. Лихоманка, тремтіння з дуже сильною спрагою. Впадає в лють.

Bryonia. Сонливість після їди. Сильне виснаження після пробудження. Часто позіхає. Болить по всьому тілу. Простріли та свербіж по всьому тілу при сміху. Висипання тільки на суглобах. Увечері звуження і свербіж в ногах. Червоні дрібні плями на шкірі кінцівок викликають біль, як від кропиви. Він не любить свіже повітря, хоча раніше любив його. Слабкий, ледачий, втомлений і сонливий.

Найслабше відчувається під час прогулянок на свіжому повітрі. Відчуття сильної тяжкості в ногах після їди. Безсоння через хвилювання. Не може спати через температуру. Сни про померлих. Продовжує спати, хоча не спить. Уві сні він хоче розбити комусь вікна. Прогулянки уві сні. Стілець проходить мимоволі під час сну.

Сни наповнені сварками та домашніми клопотами. Уві сні рот рухається, ніби жує. Делірій вночі. Прокидається рано вранці. Сон не бадьорить. Спить весь день. У другій половині дня тремтіння і лихоманка. Жар у голові з імпульсним болем у скронях. Доводиться часто пити на ніч. Прокидається з ознобом.

Camphora. Сонливість і втома. Рвучкий біль під нігтями лівої ноги при ходьбі. Хропіння уві сні. Біль при русі. Під час сну бурмоче і зітхає. Сильний свербіж у вечірній час. Під час сну говорить низьким голосом. Бешихове запалення. Сни про плани, які необхідно реалізувати. Непритомний стан. Незвичайна втрата сил. Часто позіхає. Безсоння.

Capsicum. Безперервно позіхає. Сни про давно минулі події. Прокинеться вночі. Тіло холодне. Поганий настрій і звуження зіниць. Після пиття озноб і тремтіння. Свербіж обличчя і носа. Червоні круглі плями на животі та стегнах. Втомився вранці. Слабкість в стопах.

Bismutum. Надзвичайна сонливість вранці. Вранці засинає. Самотність нестерпна. Не розуміє, що вони читають. Після обіду хоче подрімати. Сердитий настрій. Часто прокидається вночі від переляку. Він не може спати на спині. Тривожні та хтиві сни з еякуляцією. Жар у голові та грудях без ознобу вранці. Не хоче говорити.

Conium. Часто позіхає, ніби недосипає. Сни про важкі хвороби. Уві сні хворого соромили. Яскраві, хтиві сни. Засинає після півночі. Безсоння. Мимовільні посмикування м’язів. Тремтіння і мерзлякуватість, без жару і спраги. Нічна пітливість. Істерика з ознобом і судомами.

Cyclomen. Сонливість після їди. Гикавка після їди. Різкий біль у животі при русі. Часте сечовипускання без болю, з білуватою сечею. Чхає від запаху соку. Різкий біль що паралізує у лопатках з болем у руці.

Aurum met. Сни з ерекцією статевого члена. Він голосно кричить і стогне уві сні. Сни погано запам’ятовуються. Цілу ніч не може зігрітися. Нічний делірій у дітей завжди складається з питань. Навіть у негоду добре почувається на свіжому повітрі. Мурашки, свербіж і печіння.

Сильне виснаження, коли сидиш. Ранкова слабкість. Ноги холодні як лід. Слабкість в голові та глибокий сон при сидінні вдень. Страшні сни про злодіїв і небіжчиків. Прокидається після яскравих снів.

Він не спить всю ніч і не відчуває сонливості вранці. Вранці болять ноги. Непереборна сонливість після обіду. Уві сні падає з великої висоти. Бувають сварки.

Часте позіхання без бажання спати – Acon. Те саме вечорами – Arn.

Позіхання після обіду і вечері – Lyc. Позіхання протягом декількох годин після їди; відразу після пробудження – Nux-v.

Часте позіхання після сну до сліз; позіхання настільки сильне, що загрожує поворотом щелепи; позіхання під час їжі; позіхання, що переривається спазматичною нерухомістю грудної стінки – Ign.

Позіхання настільки сильне і спазматичне, що загрожує поворотом щелепи – Rhus-t. Часте позіхання з відрижкою, вдень – Sulph. Позіхання з внутрішнім ознобом – Natr. mur