Гомеопатія при коронавірусі

Симптоми COVID-19

Лихоманка, сухий кашель, втома, задишка, біль у горлі, головний біль, біль у м’язах і суглобах, озноб, нудота або блювання, закладеність носа, діарея, кровохаркання та запалення кон’юнктиви. Невиразна мова і відсутність координації. Втрата смаку і нюху. Серцебиття та аритмії. Висипання на руках, ногах і тілі. Висип, схожий на краснуху, болісний з печінням і легким свербінням. Хода нестійка, не може ходити без підтримки.

Аконіт 6С може служити профілактичним засобом. В епідемічних районах приймати його потрібно щодня по 1 зернині натщесерце. Люди, які знаходяться на карантині, можуть приймати його протягом 3 днів. Тоді його потрібно прийняти перед виходом. При перших симптомах захворювання допоможе Аконіт 200С. У перший день необхідно розчинити 1 крупинку у 200 мл води та випити по ковтку через годину.

В Індії Arsenicum album успішно зарекомендував себе як профілактичний засіб проти коронавірусу. Це чудові ліки для людей, які дуже бояться, що помруть від коронавірусу. Сильний неспокій, зовнішній холод із сильним внутрішнім жаром. Невгамовна жага холодної води. Спазматичний кашель зі здавленням у гортані. Сухий кашель з лоскотанням у трахеї, що посилюється вночі. Утруднене дихання з водянистими, пекучими виділеннями з носа та водянистою діареєю.

Основні засоби від сухого кашлю з лихоманкою: Aconit, Bryonia, Causticum, Ipecac, Kali-carb, Phosphorus, Arsenic, Nux vomica, Sabadilla, Lycopodium, Sulphur, Carbo veg, Lachesis, Pulsatilla. Ці засоби бажано мати вдома в потенції 200.

Bryonia: сухі, потріскані губи; колючі головні болі; сухий кашель з подразненням в трахеї; утруднене дихання з болем у грудях; болі в шиї та спині; болі в суглобах; запори з сухим твердим стільцем; сильна спрага холодних напоїв; краще лежати на боку, що болить; погіршення від руху; вкрай дратівливий пацієнт; хоче побути на самоті.

Causticum. Лихоманка, внутрішній озноб з наступним потом. Відчуття печіння та розпирання слизових оболонок з кашлем. Біль у м’язах. Біль і втома в ногах. виснаження. Втрата нюху. Не може тримати очі повністю відкритими. Захриплість. Сухий кашель зі скупченням слизу в грудях. Напади задухи при ходьбі.

Відчуття, ніби одяг тисне на груди. Діарея з палінням у прямій кишці. Потовщення лімфатичних вузлів. Міліарний висип і кропив’янка. Тяга до копченостей. Слабкість аж до непритомності, з тремтінням.