П’ять істеричних засобів. Nash

Moschus. Істеричні спазми в грудях. Нервові судоми задухи, особливо при холоді. Істеричне серцебиття із задишкою, прострацією, непритомністю та вигуками «Я помру!». Дуже раді. Сміється чи плаче. Лається, аж губи посиніють. Падає в непритомність. Втрачає свідомість.

Castoreum. Біль знімається при натисканні. Менструальні кольки з блідістю і холодним потом.

Asa foetida. Велике скупчення газів в кишківнику. Ком у горлі. Істерія від пригнічення виділень. Метеоризм з відрижкою, все підіймається вгору. Зворотна перистальтика. Нервові симптоми з’являються після придушення лейкореї. Всі виділення образливі. Виразки надзвичайно чутливі до дотиків. Остеомієліт з підвищеною чутливістю до дотику (Hepar).

Valeriana. Загальне нервове роздратування. Вона не може заспокоїтися. Рвучкі болі та судоми в різних місцях. Відчуття, ніби витає в повітрі (Sticta pulm.). Ніби ваші ноги ширяють у повітрі. Підвищена чутливість усіх органів чуття. Відчуття, ніби нитки висять у горлі. Ішіас, біль посилюється під час стояння. Краще, якщо нога лежить на стільці або в положенні лежачи.

Ambra grisea. Судомний кашель з частими відрижками повітря. Виділення крові між менструаціями, після твердого стільця або під час ходьби. Дуже нервові жінки. Вони не можуть випорожнюватися або мочитися, коли інші знаходяться в кімнаті. Будь-яке незначне навантаження викликає кровотечу. Нервові старі люди.