Гомеопатичні засоби від ненависті

Anacardium – легко ображається. Іпохондричний. Вони стають мстивими та злими у своїй ненависті, хоча часто здаються нерішучими у прийнятті рішень. Вони схильні до перепадів настрою. Іноді грубіють з бажанням вилаятися нецензурними словами, а іноді все прощають. Ця полярність характерна для почуття неповноцінності. Вони таємно відчувають свою неповноцінність перед об’єктом своєї ненависті.

Cuprum metallicum – ненависть у людей з фіксованими ідеями в розумі. Вони стають підозрілими та злими. Вони страждають від спазмів, конвульсій і мають металічний присмак у роті.

Lachesis – ненависть у балакучих людей. Вони можуть сильно розлютитися і будуть шукати можливість нашкодити кривдникові словами. У них є бажання встромити ніж, а потім ще трохи покрутити для додаткового ефекту. Крім того, вони відчувають роздутість і не носять тісного одягу на шиї.

Natrum muriaticum – ненависть у меланхоліків. Вони легко дратуються і довго таять образу, часто роками. Вони плекають свою ненависть, яку вважають цілком виправданою. Крім того, вони гірше відчувають комфорт і мають тягу до солоної їжі.

Nitric acidum – ці люди не забувають навіть найменших речей. Вони абсолютно не вміють прощати. Вони самі не можуть просити вибачення. Мало того, вони мають колючий характер і дошкуляють людям своїми проблемами зі здоров’ям.

Phosphorus – ненависть у творчих, артистичних і дуже чутливих типів. Вони люблять бути в центрі уваги та не люблять, коли їх виштовхують з цієї позиції. Вони можуть затаїти образу і спалахнути миттєво.

Sulphur – люди з розвиненим почуттям справедливості. Вони ненавидять установи та організації. Філософи. Сутулі непосиди. Вони можуть бути дуже хорошими слугами, тому що вони дуже палкі своєю ненавистю.