Гомеопатія при полікістозі яєчників

Полікістоз яєчників характеризується відсутністю або нерегулярністю менструацій, надмірним ростом волосся на обличчі, акне, випаданням волосся, ожирінням та іншими симптомами. Кісти — це маленькі мішечки, заповнені рідиною. Багато кіст в яєчниках і сильний дисбаланс статевих гормонів призводять до пригнічення менструації, збільшення ваги, прищів, волосся на тілі та психологічних проблем.

Pulsatilla. Менструації мізерні та дуже болючі. Немає спраги. Відраза до жирної їжі. Дуже емоційна людина.

Lachesis. Менструації відсутні. Кіста в лівому яєчнику. Менструальні виділення темні зі згустками. Хвора дратівлива, самопочуття покращується з початком менструації. Немає спраги. Поганий піт.

Calcarea carbonica. Рясні, тривалі менструації. Надмірна вага або ожиріння. Надмірне виділення поту на голові, долонях і підошвах. Надзвичайна чутливість до холодного повітря. Бажання солодкого, варених яєць і крейди. Боязкі, невпевнені в собі, бояться незнайомців.

Kalium carb. Відсутність місячних протягом декількох місяців. Біль у спині. Дуже неспокійний і чутливий. Тривога за членів сім’ї.

Thuja. Багато бородавок. Надмірний ріст волосся в незвичних місцях. Затримка менструального циклу. Інфекції статевих органів. Піт неприємний, з жовтими плямами на тканині. Кіста в лівому яєчнику.

Lycopodium. Кіста в правому яєчнику. Випадання і витончення волосся. Здуття живота і запори. Нудота, блювота, неспокій і безсоння.

Natrum muriaticum. Нерегулярність менструації після горя або розчарування. Менструація рясна. Безпліддя внаслідок полікістозу яєчників. Прищі на обличчі або плями на шкірі. Хронічні головні болі. Відраза до сонячного тепла. Бажання солі. Гірше від співчуття.

Sepia. Аномальний ріст волосся на обличчі, особливо на верхніх губах. Пізні та мізерні місячні. Рясні та ранні менструації. Яєчники збільшені з кістами, заповненими рідиною. Безпліддя внаслідок полікістозу яєчників. Дратівливість і байдужа поведінка стосовно рідних. Вагінальна сухість і дріжджові інфекції. Сильний біль у спині.

Ferrum metallicum. Слабкість, серцебиття, хворобливий колір обличчя та набряк навколо щиколоток під час менструації. Анемічні жінки з червоним обличчям або блідими колами навколо очей.

Graphites. Менструації пригнічені, затримані, мізерні та супроводжуються стійкими запорами. Часті напади головного болю. Нервові жінки з ревматизмом або артритом. Загострення психічних симптомів перед менструацією.